האם מסך טלויזיה LCD 32 INCH יכול להיות שימושי בקריאת טקסט בצורה נוחה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מסך טלויזיה LCD 32 INCH יכול להיות שימושי בקריאת טקסט בצורה נוחה?

doscape

Recommended Posts

האם כדאי לרכוש מסך 32 אינץ' שעולה סביבות ה3000-3500אלף שקל ולחבר למחשב??

האם הטקסט יהיה חד וברור והתמונה תהיה סבירה ולא מרוחה או "חלשה" והכי חשוב האם יהיה בריא לעיניים לקרוא שעות ארוכות.

והאם ידוע לכם מה גודל הנקודה DOT PITCH של טלויזיות אלו?

ראיתי שהPROVIEW זה 0.5 בערך, שזה פי 2 מבמסכי מחשב..

אבל יש מבצעים על טלויזיות ואחרות אבל לא מצוין בשום מקום גודל נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד תלוי.

לי כרגע בבית המחשב מחובר לHDTV של 32".

הרזולוציה היא 1366X768, וחייבים להגדיל DPI של TEXT בווינדוס בשביל שזה יהיה קריא.

זה עדיין טיפה קטן, אבל מתרגלים לזה דיי מהר.

אני יושב יחסית קרוב, 1.5 מטר לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך מבחינת העיניים האם זה מפריע לך "האור מהמסך" או שזה נסבל אני לא אוהב אור חזק בכלל ומעדיף לשבת בחדר מוצל או חשוך ומן הסתם להוריד את המסך כמה שיותר בבהירות או בקונטרסט שיפריע כמה שפחות לעיניים מבחינת ה"קרינה של האור" והלחץ על האישונים, הרי האור מקטין בכח את האישונים וזה לא הכי בריא לעיניים. ואם יש לך מושג מה הגודל נקודה של הטלויזיה .. הכי חשוב לי זה הבריאות כעיקרון לכן אני גם רוצה מסך גדול ונח ככה שאם יושבים הרבה שעות מול המסך - להפגע כמה שפחות מכל מיני "קרניים" שיוצאות מהמכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי מפריע אור, ואין ממש בעיה... במקרה הכי גרוע מנמיכים קצת את הבהירות של ה-TV, אבל אני לא הרגשתי צורך.

אני דווקא מעדיף לשבת בחדרים מאוד מוארים, אז אולי זה כן יפריע לך...

אם אתה ייושב כל היום על המחשב ובעיקר עוסק ב-"טקסט", אז אני נגד, העיניים יתעייפו ותאלץ לשבת קרוב.

אני בעיקר רואה סדרות ( אנימה ), אז זה אידאלי...

שאר הזמן מתחלק בין אינטרנט/תכנות/משחקים...

כמו שאמרתי, טקסט חייבים להגדיל באיזה 2-4 "גדלים" בשביל שיהיה נורמלי ( מה שדופק המון אתרים ותוכנות יותר ישנות).

יש לי דיי פשוטה... אם זה ממש משנה לך תשלח לי הודעה לפרטי ושאני אגיע הביתה אני אבדוק איזה דגם בדיוק...

(אבל תשלח לפרטי אחרת אני אשכח!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...