(שאלה)אולטרה\מנורה מתחת למים אפשרי? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(שאלה)אולטרה\מנורה מתחת למים אפשרי?

pokibatz1212

Recommended Posts

איך תחבר את זה לחשמל? קטודה צריכה 12V

מה שאני הייתי עושה זה:

במידה והנרגילה גדולה והצינור (שנכנס לכד) שלה רחב מספיק, הייתי תוקע בו לד UB, אבל חשוב שהצינור יהיה רחב שיהיה גם מקום לעשן...

הייתי מחבר את הלד לסוללות בחוץ עם מפסק, ככה אתה יכול להדליק ולכבות...

הלד יאיר דרך הצינור לתוך הכד... אמור לצאת אחלה.

את הלד אפשר לבודד באמצעות דבק חם מהקטע של החוטים ועד לפלסטיק עצמו.

רוצה עוד משהו מגניב? שים סליב זוהר בחושך על הצינור שיוצא מהנרגילה, חשבתי על זה לא מזמן וזה צריך להיות גדול, אבל לא מצאתי סליב

מישהוא פה דיבר על קטודה?

הוא רוצה לשים איזה שלוש לדים ולחבר בטריה 9 וולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קטודה קרה זאת מנורה בצורת פלורסנט עם שנאי שמחברים למחשב, אורך של בערך 20 ס"מ

אולטרה זאת קרן שנפלטת מגופי תאורה מסויימים ומהשמש

לד זאת מנורה קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במקרה מישהו היה מבקר בפרוייקט שלי (סי-די רום חיצוני) אז הוא היה יודע ולא הייתה שום בעיה.....

כבונוס ליומן פרוייקט, הבעתי שתי תמונות של לעציץ- פשוט לקחתי שלושה לדים כחולים, ציפיתי בנקודת ההלחמה, והופ - יש לכם לדים חסיני-מים, אצלי הם מחזיקים כבר יותר מחודש וחצי, ואני מאוד מרוצה מעצמי.

תמונות- לפני:

83230930cq8.jpg

אחרי:

26919630wn6.jpg

והלד:

copyofimg0499cn6.jpg

אם יש לך עוד שאלות טתה מוזמן לשאול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבק חם הוא סוג של פולימר כמובן (אני חושב שזה מהמשפחה הזאת) שהוא מבודד מצויין. ציפיתי מכל הכייונים של הלד, וגם עליתי קצת על החוטים. לא הייתה בעיה לעלות קצת על הלד, מכיוון שהדבק הוא שקוף, מה שמאפשר מעבא אור דרכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך עוד לדרבן אותך לבצע את זה מכיוון שזה שווה את ההשקעה. זה כמו מיני אקווריום. אם אתה ממש הולך לתכנן את זה, אני מציע לך לשים בפנים לדים בצבעים צבעים שונים, ולשים שם כזה דימר שיחליף באיטיות בין הצבעים. נדיררר !!!! ;D ;D

נ.ב. : סליחה שסטיתי מהנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם במקרה מישהו היה מבקר בפרוייקט שלי (סי-די רום חיצוני) אז הוא היה יודע ולא הייתה שום בעיה.....

כבונוס ליומן פרוייקט, הבעתי שתי תמונות של לעציץ- פשוט לקחתי שלושה לדים כחולים, ציפיתי בנקודת ההלחמה, והופ - יש לכם לדים חסיני-מים, אצלי הם מחזיקים כבר יותר מחודש וחצי, ואני מאוד מרוצה מעצמי.

תמונות- לפני:

83230930cq8.jpg

אחרי:

26919630wn6.jpg

והלד:

copyofimg0499cn6.jpg

אם יש לך עוד שאלות טתה מוזמן לשאול....

מדהים !!

וכמה שאלות.. אני חושב אני יעשה מה שאתה עשית..

עכשיו כמה שאלות:

איזה סוג של נורה\לד\קטודה אני אמור לקנות? ואיפה?

איזה סוג דבק זה? דבק חם רגיל?

מאיפה מגיע החשמל ? ואיפה הוא נמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא יודע להמציא דימר כזה מהראש, והוא לא נמצא בעציץ שאני עשיתי. אם לא היית קורא מהר אז היית יודע שאני המלצתי למי שרצה לעשות כזה, שישים במקום לדים בצבע אחד, לדים בכמה צבעים וכך יוכל לשים דימר שיחליף ביניהם. זה יהיה יותר נדיר ממה שאני בניתי.

הדבק הוא כמו שהוזכר מקודם הוא דבק חם, כמו של כל אקדח דבק חם. מקור המתח שלי הוא שנאי ישן שמצאתי בבית, ממדתי לו את המתח, מצאתי כמה איזה נגדים צריך לשים כדי שהו יוציא 3.5 וולט לכל לד (לד אחד=0.02 אמפר בקירוב), לכל לד יש נגד בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...