גרם שמיימי לא מזוהה חצה את שמי הארץ - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרם שמיימי לא מזוהה חצה את שמי הארץ

Odedb52

Recommended Posts

שמטוס קרב טס נמוך עם מבערים פתוחים, הוא טס במהירות קרובה למלאה.

חוץ מאותה שאגה, אתה שומע בומים שמרעידים לך את הבית.

אני גר ק"מ וחצי מרמת דוד, כל פעם שיש תרגיל אני שומע את הדברים האלו, אתה ממש לא צריך להזכיר לי איך זה נשמע S:

מזל שסטנדרט הבניה פה הוא זכוכיות כפולות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גר ק"מ וחצי מרמת דוד, כל פעם שיש תרגיל אני שומע את הדברים האלו, אתה ממש לא צריך להזכיר לי איך זה נשמע S:

איזה מזל שגם אני מרחק הטלת מטבע מרמת דוד ואת רוב השירות שלי העברתי בבסיס טיסה...

שוב אתה טועה.

מעט פיזיקה בסיסית

כמה שאתה קרוב יותר לגרעין הגוף כוח המשיכה שלו מתגבר. (כן גם העכבר שלך מפעיל כוח משיכה על המקלדת פשוט יחסית לכוח משיכה של כדוה"א הוא זניח)

אי לכך ובהתאם לזאת האטמוספירה נהיית דלילה יותר ככל שעולים בגובה.

כמה שמטוס עולה יותר לגובה א. הוא מושפע פחות מכוח המשיכה

ב. התנגדות האויר קטנה באופן ניכר

דוגמא מספרית?

F15 מגיע ל משהו כמו 1500 קמ"ש בגובה פני הים +/- 100 מטר , ובגובה רב (מעל 33 אלף רגל [באיזור ה 10 קילומטר] אם אני לא טועה), הוא מגיע למהירות של משהו כמו 2500-2700 קמ"ש

כשהוא טס נמוך זה פשוט הרבה הרבה יותר מרעיש מבחינתך ולכן אתה שם לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גאון שלי, מטוס קרב לא טס נמוך עם מבערים פתוחים מעל שטח עירוני, ואם כן- הרעש שהוא עושה זה לא שריקה. זה יותר כמו בומים מחרישי אוזניים.

אממ לא יודע לגבי בומים אבל מחריש אוזניים זה כן.

אני 7 לדעתי בקו ישר , ואיכשהו תמיד יוצא שכשהם מתאמנים על נחיתות והמראות (פעם בשנה ככה - פלוס מינוס) הם משתמשים לדעתי ב747 שאיכשהו תמיד (אבל ממש תמיד) עושה סיבוב מול החלון של הסלון שלי במרחק של 30-50 מטרים - זה מטורף , לא מפספסים דבר כזה כי הכול כבר רועד.

גם לא מזמן עברו איזה 2 די נמוך ליד בית של חבר שלי (גם בטבעון) , שמתי את היד על התקרה (בעליית גג) והיא ממש אבל ממש רעדה (רעידות חזקות קצר)

מעט פיזיקה בסיסית

כמה שאתה קרוב יותר לגרעין הגוף כוח המשיכה שלו מתגבר. (כן גם העכבר שלך מפעיל כוח משיכה על המקלדת פשוט יחסית לכוח משיכה של כדוה"א הוא זניח)

כמה שמטוס עולה יותר לגובה א. הוא מושפע פחות מכוח המשיכה

מצטער אבל ההשינוי בהשפעה של כוח המשיכה כול כך זניח שזה לא ממש משנה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןןןןןןן!!!!!!!

ראיתי את זה אתמול, היה לי טקס חלוקת תעודות הצטיניות בספורטק הרצליה (תיכון ראשונים הרצליה) ופתאום כולם ראו את זה וכולם אמרו שזה איזה מטוס מהיר כזה

ואני אמרתי שזה מטאור ובסוף צדקתי! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...