חח תיראו איזה מצחיקה הכלבה שלי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חח תיראו איזה מצחיקה הכלבה שלי

Kirma

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח LOL

אני הייתי מתעד את הרגע הזה ושולח לפיספוסים !

תועד, אלוהים יודע כמה חיפשתי את התמונה הזאת

נעלמה, אף אחד לא יודע איפה היא

יש מצב שזה פשוט נשאר על המצלמה הדיגיטלית ולא הספקנו לגבות לפני שגנבו לנו אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תועד, אלוהים יודע כמה חיפשתי את התמונה הזאת

נעלמה, אף אחד לא יודע איפה היא

יש מצב שזה פשוט נשאר על המצלמה הדיגיטלית ולא הספקנו לגבות לפני שגנבו לנו אותה

איזה באסה, דבר כזה אתה יכול להראות לגורים של החתולה שלך ולהגיד להם תיראו איזה דפוקה אמא שלכם

חחחחחח :)

אולי באמת נהפוך את זה לאשכול חיות המחמד שלכם, שכל אחד יספר חוויות שלו עם החית מחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה, דבר כזה אתה יכול להראות לגורים של החתולה שלך ולהגיד להם תיראו איזה דפוקה אמא שלכם

חחחחחח :)

אולי באמת נהפוך את זה לאשכול חיות המחמד שלכם, שכל אחד יספר חוויות שלו עם החית מחמד :)

זה חתול והוא מסורס

אנחנו מראים לכולם כמה הוא אדיוט

כרגע גם נזכרתי בעוד משהו, יש לי 2 כלבות - לאחת קוראים לונה ולשנייה שבע (היה אלישבע, מישהו הגיע למסקנה ששם של כלב צריך להכיל לא יותר מ3 הברות, אז הברירה הייתי לקצר או ל"אלי", או ל"שבע"...) ושתיהן, ב2 הזדמנויות שונות, רצו אליי ונתקעו בי, ואני עמדתי במקום! בחיים שלי לא חשבתי שבעל חיים יכול להיות כל כך מוכשר

תכלס, נראה לי פשוט שאנחנו מטמטמים, כי לונה הייתה חכמה לפני שהיא הגיעה אלינו הביתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חתול והוא מסורס

אנחנו מראים לכולם כמה הוא אדיוט

כרגע גם נזכרתי בעוד משהו, יש לי 2 כלבות - לאחת קוראים לונה ולשנייה שבע (היה אלישבע, מישהו הגיע למסקנה ששם של כלב צריך להכיל לא יותר מ3 הברות, אז הברירה הייתי לקצר או ל"אלי", או ל"שבע"...) ושתיהן, ב2 הזדמנויות שונות, רצו אליי ונתקעו בי, ואני עמדתי במקום! בחיים שלי לא חשבתי שבעל חיים יכול להיות כל כך מוכשר

תכלס, נראה לי פשוט שאנחנו מטמטמים, כי לונה הייתה חכמה לפני שהיא הגיעה אלינו הביתה

:kopfpatsch::s07:

איך החתול והכלבות מסתדרים ביחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לחתולים בעיה להסתדר עם כלבים במידה והם גדלים יחד ...

לי יש כמה כלבים וכמה חתולים והם ישנים ביחד ומנקים אחד את השני..

בכל מקרה, הנה קצת של הכלב הכי יפה בארץ :cool2:

http://img503.imageshack.us/img503/1281/dsc00192kc2.jpg

http://img362.imageshack.us/img362/4886/dsc00194jk6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

כל עוד הכלב והחתול ביחד משהם גורים,הם יסתדרו שהם כבר יגדלו.

זה לא המקרה אצלנו

היה לנו כלב (למעשה, היו לנו הרבה כלבים וחתולים, ועד כמה שזכור לי רק הכלב האחרון שהיה לנו מת מזקנה, כלב אחד נדרס, חתולה אחת אכלה רעל עכברים, עוד אחת נדרסה...) שמת, והחתול היה בתקופתו

אחרי שהוא מת, חיפשנו כלב חדש ומצאנו את לונה, שאהבה מאוד את החתול האדיוט שלנו, והתנהגה אליו כאילו הוא גור שלה (וזה היה כל כך חמוד! רק שהחתול היה מרביץ לה xD) בסוף עבר לה, ואז אימצנו את שבע, כי הבעלים שלה עבר דירה ולא היה לו מה לעשות עם הכלבה, לא יכל לקחת אותה איתו

ושבע הייתה רודפת אחרי החתול עד לא מזמן

החתול הפסיק לברוח = הוא כבר לא מעניין = אין טעם לנסות לשחק איתו

הגיון של כלבים :smile1:

במחשבה שנייה, החתול שלי בדיוק אותו דבר, כשאני רואה אותו אני בורח והוא רודף אחריי, הגיון של חתולים :smile1:

אני תוהה אם Play dead יעבוד עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...