צריך המלצה לכרטיס סביר למשחקים - סגנון ה 9600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס סביר למשחקים - סגנון ה 9600GT

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

בחצי שעה הבאה אני ככל הנראה נוסע עם חבר לקנות מסך וכרטיס מסך חדשים..

הכרטיס מסך הנוכחי שלו = 7600GS עושה המון בעיות התחממות (קירור פאסיבי) ודי מקרטע במשחקים כבר (גם בלי קשר לחום)..

הוחלט לקנות אחד חדש. התקציב הוא סביב ה 600-700 ש"ח.. הכרטיס היחיד שנורמאלי שראיתי בתקציב שלו זה ה 9600GT שעולה 695 ש"ח..

יש אחד יותר טוב במחיר הזה ?? עדיף מ KSP ולא זאפ ושות'..

תודה שחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת ידידי.

אבל המפרט די דומה.. יש לו גם איזה X2 של בתושבת AM2 (אם אני לא טועה איזה 4400 או משהו כזה..) זכרון 1 גיגה..

הוא לא כבד . אבל פשוט שירוצו לו משחקים כמו COD4 ודומים שייצאו על הגדרות סבירות..

אני יודע שבשביל עוד 300 ש"ח כבר אפשר להשיג את ה HD4850 שטוב פי כמה אבל התקציב גם ככה חנוק מאד..

שוב תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדגם הזה ? לא שמעתי עליו.. מה מיוחד בו ? (אני רואה שהוא שונה בזכרון ובמהירות גישה שלו.. אבל מה חוץ מזה ?)

בכל מקרה , עכשיו חזרנו כבר משם.. הוא בסופו של דבר קנה רק מסך חדש (2243BW) וויתר על כרטיס מסך בנתיים..

אני לעומת זאת פזלתי שם כל הזמן לכיוון ה HD4850.. עד שאחרי כמה דקות לא עמדתי בפיתוי ולקחתי אחד.

עלה לי 1010 . של . (היו שם גם יותר זולים - של ספיר עלה 975..) אבל בשביל עוד 35 ש"ח העדפתי אותו - חוץ מזה שהקופסא שלו הרבה יותר מגניבה (נראית כמו איזה אריזה של ג'וני ווקר בלאק לייבל) יש לו גם מתאם DVI ל שאני בטוח ששווה לפחות את ה 7-8 ש"ח ..

;)

בכל מקרה ברגעים אלו ממש אני מחבר אותו .. וייקח ממנו רשמים בקרייסיס ושות'.. וכנראה שאת ה 8600GTS אני אתן לו .. (או יימכור - יש למישהו הצעות ? בפרטי.) תודה בכל מקרה לכולם.. בקרוב אני אפתח אולי ת'רד על ביקורת אישית שלי מהכרטיס החדש + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה..

בלי קשר להמלצה לקנייה או לא , הייתי שמח לדעת מה ההבדל.. (אם לא אכפת לך להסביר כמובן.. חח)

ועוד שאלה , אני בדיוק בשלבי הרכבה פה וראיתי שה HD4850 הוא PCI-E 2.0 .. לי יש את הישן .. 1.0 . זה משנה לו ? :nixweiss:

*צרפתי איזה 2 ככה בנתיים.. אריזה והכרטיס.. ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג תחבר ותהנה :xyxthumbs:

יש הבדל מיזערי בין 1 ל2....

הכרטיס 8800GS\9600GSO (הם אותו כרטיס חוץ מה8800GS TOP של ASUS)

זה כרטיס 8800GT מוחלש. לפי מה שהבנתי אפשר להגיע ל8800GT בOC....

הכרטיס חלש יותר מה9600GT וחזק כמובן מה8600GTS

עריכה:

כרטיס יפה. שוב תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי אותו דבר רק מלינק אחר..

בכל מקרה , עכשיו יש לי בעיה מוזרה - קופץ לי הודעה כשאני מפעיל את המחשב שזוהתה חומרה חדשה PCI DEVICE .. ואז הוא מפעיל את האשף המפגר הזה שאף פעם לא מצליח לעשות כלום ואז קופצת ההודעה שהרכיב לא הותקן כראוי שייתכן שהוא ייפעל מעאפן וכל השטויות האלה..

השאלה שלי היא - מה קשור ?

מי זה הרכיב הזה שהוא המציא פתאום ?! לא התקנתי כלום חוץ מלהחליף את הכרטיס מסך.. הכל עובד לי פיקס ולא שיניתי מיקום באף סלוט של שום רכיב..

איך אני יכול לדעת על מה הוא מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי אותו דבר רק מלינק אחר..

בכל מקרה , עכשיו יש לי בעיה מוזרה - קופץ לי הודעה כשאני מפעיל את המחשב שזוהתה חומרה חדשה PCI DEVICE .. ואז הוא מפעיל את האשף המפגר הזה שאף פעם לא מצליח לעשות כלום ואז קופצת ההודעה שהרכיב לא הותקן כראוי שייתכן שהוא ייפעל מעאפן וכל השטויות האלה..

השאלה שלי היא - מה קשור ?

מי זה הרכיב הזה שהוא המציא פתאום ?! לא התקנתי כלום חוץ מלהחליף את הכרטיס מסך.. הכל עובד לי פיקס ולא שיניתי מיקום באף סלוט של שום רכיב..

איך אני יכול לדעת על מה הוא מדבר ?

אותו דבר אים אתה מחבר פלאפון למחשב הוא כותב זוהתה חומרה חדשה...אותו דבר גם פה...לא משנה מה תחליף במחשב אפילו עכבר הוא אכתוב זוהתה חומרה חדשה...

תגיד חיברתה את ה ספק לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אהבל .. אני יודע שכאשר מחברים משהו למחשב - כל דבר - הוא מקפיץ את ההודעה הזאת..

הקטע - שלא חברתי כלום. לא הוספתי שום רכיב. ולא שיניתי שום מיקום של רכיב בלוח.

את הכרטיס מסך החדש הוא גם זיהה והקפיץ הודעה לגביו , אבל בהודעה שלו הוא רשם שזוהה מתאם VGA אם אני לא טועה..

בכל מקרה לאחר התקנת הדרייברים של הכרטיס מסך זה ירד והכל סבבה.. עכשיו נשארתי עם הודעה שעולה כל פעם שאני מפעיל את המחשב.

וניסיתי לעשות מה ש CRAZY BOY הציע - לאשר לו ולתת לו להתקין ..

רק כמה מפתיע שהוא חשב חמש דקות וחיפש ולא הצליח לעשות כלום.. נשארתי עם הודעה שהרכיב לא הותקן כראוי וכנראה לא יפעל טוב..

איך אני יודע מי זה לעזאזל ועל מה הוא מדבר ?!

*עריכה* - צירפתי צילום מסך של מנהל ההתקנים.. ורישום מיקום הסלוט המוזר..

יש למישהו מושג ?

תודה , שחר..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...