צריך המלצה לראוטר חוטי להקמת רשת ביתית חוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לראוטר חוטי להקמת רשת ביתית חוטית

ofirr

Recommended Posts

כפי שכתבתי בכותרת אני צריך המלצה מידיית לנתב חוטי להקמת רשת ביתית חוטית בבית.

תודה.

תקציב: עד 300 ש"ח.

הנה רשימה שהכנתי:

D-Link Express EtherNetwork DI-604

מחיר 130 ש"ח

אחריות: 12 חודשים.

D-Link Express EtherNetwork DIR-100

מחיר 130 ש"ח

אחריות: 24 חודשים.

D-Link Express EtherNetwork DSL-2540T Modem

מחיר 285 ש"ח

NETGEAR 4-PORT WEB SAFE RP614

מחיר 184 ש"ח

אחריות: 36 חודשים.

Edimax Broadband Router WAN 4Port BR6104K

מחיר 150 ש"ח

Edimax Full Rate ADSL2+ Modem Router - AR-7084A

מחיר 311 ש"ח

TRENDnet Router with 4-Port Switch TW100-S4W1CA

מחיר 149 ש"ח

אחריות: 60 חודשים.

TrendWare TW100-BRF114 4-Port Firewall Router

מחיר 280 ש"ח

אחריות: 36 חודשים.

Level One FBR-1418 Router

מחיר 224 ש"ח

Linksys EtherFast® Router BEFSR41

מחיר 307 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי האדימקס עושה את העבודה והוא גם זול.אבל אם יש לך 300 זמינים ה-linksys מאוד מאוד אמין ועושה את העבודה..הקטע שבמחיר הזה כבר יש את האלחוטי שלהם><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני אשתמש באינטרנט . אולי אולי בעתיד אבל גם זה לא. אני פשוט לא אוהב את כל מה שנלווה אל האלחוטי.

אני מעדיף שיש בו גם מודם כי כרגע יש לי את הALE 150 המעפן של WOW, אני אדרוש להחליף אותו כשההתייחבות שלי תיגמר בחודש אוגוסט רק אני לא יודע איזה יתנו לי, ולכן אני מעדיף שיש בו גם מודם מובנה.

לגבי מהירות האינטרנט אני אשדרג מ1.5 ל2/2.5 מגה ביט, השאלה אם יחול שיפור במהירות הגלישה באתרים או זה קשור רק למהירות ההורדה?

אין לי בעיה להוציא 300 ש"ח (כמובן שאני מעדיף כמה שפחות), אבל אם הLinksys טוב משמעותית אז נשקיע. אני צריך יציב,איכותי,חזק,מתקדם. וכל מה שצריך להיות. אם צריך אני אלמד אותו מא' עד ת' אם תעזור לי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני אסביר לך משהו. הלינקסיס מעולה, הוא בנוי טוב,הקושחות שלו מתעדכנות כל הזמן, יעני אין איזה 'אויב' שיכול להביס אותו.העניין הוא שוב שלך תדע יום אחד תרצה רשת אלחוטית. כי לדוגמה ה-wrt54g עולה כמעט אותו הדבר והוא אותו רעיון רק עם אלחוטי,גם לו יש LAN,מודם, ויש לו את כל הפיצ'רים של הגרסא הרגילה.השאלה מה הבחירה שלך. אם אתה בכל מקרה חושב ב-120 אחוז שלא תשתמש באלחוטי,תבחר בין הלינקסיס לאדימקס,שניהם יעשו בול אותה עבודה

הינה אותו מכשיר לאן רק עם רשת אלחוטית באותו המחיר -

http://skypc.co.il/sg_product~10173~23~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בפורום אחר המליצו לי על הלינקסיס כי הוא יותר משוכלל. השאלה אם אני אשתמש בכל הפיצ'רים האלו.

אני חדש מאוד בתחום הרשתות, רק עכשיו אני נכנס לתחום כי אני רוצה להקים ביתית חוטית.

אני לא רוצה אלחוטית מהסיבה שאני רוצה להימנע מקרינה, רוצה בטוחה, יציבה, מהירה.

לאדימקס BR6104K וללינקסיס החוטי BEFSR41 יש מודם מובנה? לא נראה לי. אתה בטוח?

בקשר להבדלים ביניהם. כספית המחיר של הלינקסיס כפול ויותר. השאלה למה? לי המליצו עליו כי הוא טוב משמעותית מהאדימקס. וכאן השאלה האם אני בכלל אשתמש בכל הפיצ'רים האלו? אם זה ממש שווה ומשתלם ואני אשתמש אין לי בעיה, אבל באותו פורום אחר אמרו לי שאני לא אשתמש בהם כי אין לי את הידע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיכאב לי הלב.

השקעתי על מסך 2007WFP 2150 ש"ח.

ועל ציוד היקפי נוסף יותר מ1000 ש"ח.

אין לי בעיה להשקיע על מוצרים איכותיים, אדרבא, אתה מרגיש תחושת סיפוק ועילאיות תחושה שיש לך את הטוב ביותר (ולי עוד יצא לרכוש במחירי מבצע/נמוכים).

הקטע כאן שאין לי מושג בזה, זה לא כמו מסך,מקלדת,עכבר,אל פסק שאני יודע מה אני הולך לקבל ולנצל אותו לרוב. כאן אני צריך שיהיה יציב,איכותי,שיגן עליי, בטיחותי וקל. שמעתי שהאדימקס מתנתק לעיתים (בעייתי בשבילי), לא יודע לגיבי הלינקסיס.

ולכן, אם אתה חושב שהלינקסיס יתן לי תמורה עדיפה (משמע, תכונות שאתה תגיד + יציבות,אמינות,בטיחות וקלות יותר מהאדימקס) , אין לי בעיה לגייס את הכסף, אם לא אז חבל.

אגב אני מתכנן לשדרג את האינטרנט מ1.5 מגה ביט ל2/2.5 מגה ביט, השאלה אם יהיו הבדלים בגלישה באתרים (לא הורדות).

אני לא יודע אם בכלל משתלם לי לשדרג, כי הבנתי שזה עוזר רק להורדות, ואני לא מתכוון להוריד 24/7 כמו שאני לא מבין איך בכלל אפשר להוריד 24/7

אז אם זה כך , במה מהירות גדולה יותר עוזרת לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ללינקסיס ולא לאדימקס יש מודם פנימי בדגמים הנ"ל. ועל שניהם לא כדאי ללכת לדעתי.

עדיף כבר להוסיף עוד קצת כסף ולקנות כמו WRT54GL (ה-GL לא G) שיתן לך ביצועים עדיפים על שניהם.

את האלחוטי אתה יכול לכבות ולא להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לWRT54GL יש מודם מובנה?

ושוב, מה זאת אומרת ביצועים עדיפים? בשבילי בתור אחד חדש בתחום בתור מה זה יתבטא?

כי מבחינה לוגית, אני משלם גם על כאן - משהו שאני לא אשתמש בו, ולכן היה הסירוב שלי לרכוש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מודם מובנה.

תקרא שוב, אתה משלם על ביצועים עדיפים.

היום אין ביקוש לנתבים ביתיים לא אלחוטיים => הם יקרים => תוכל לקבל נתב יותר טוב בעל ממשק בפחות כסף.

גם הBR6104K וגם הBEFSR41 הם מוצרים וותיקים מאוד והם מתנהגים בהתאם, למרות שיצאו להם עדכונים.

ביצועים עדיפים זה מספר חיבורים בו זמניים רב יותר (עמידה יותר גדולה בעומס), החזקת קשר יותר טוב (פחות ניתוקים באשמת הנתב), אופציות ניהול מתקדמות יותר (DDNS, QOS וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוצרים ותיקים מאוד והם מתנהגים בהתאם" - ממה שאני מבין ויודע אתה מדבר על הניתוקים בלבד. האם הWRT54GL לא סובל מבעיות אלו?

מספר חיבורים בו זמניים רב יותר - אתה מדבר על חיבורי מחשב? נחוצים לי רק 2 כרגע. ובעתיד גג 3.

החזקת קשר טוב יותר - יכול להתבטא בניתוק אחד לחצי שנה ?

אופציות ניהול מתקדמות - כפי שאמרתי קודם אני חדש בתחום, האם ה "QOS, DDNS וכו' " יעזור לי איכשהו? אין לי מושג מה כל אחד אומר (להוציא את DNS שזה כתובת שרת?)

וכל אלו אין בחוטיים, רק בWRT54GL, כן?

לפני שאני מגיע להחלטה, ראיתי שפנדה הכניסו נתבים חדשים.

מה אתה אומר עליהם? בנוסף להם מצאתי את הWRT54GL בKSP ב297 ש"ח שנה אחריות, נראה דיל בסדר גמור. לא? (בפנדה הוא עולה למעלה מ350 ש"ח).

LevelOne 802.11g Wireless Broadband Router with QoS WBR-3406

מחיר 170 ש"ח

LevelOne 802.11g ADSL 2/2+ Wireless Modem Router with QoS WBR-3460A

מחיר 305 ש"ח

LevelOne 802.11g Wireless Broadband Router with QoS WBR-3406

מחיר 170 ש"ח

Edimax Full Rate ADSL2+ Modem Router - AR-7084A

מחיר 311 ש"ח

אגב, אם אתה מכיר את האתר הזה - הסתמכתי ואני אסתמך על האתר הזה:

http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

ולגבי המודם, אתה לא ממליץ שהנתב יכלול מודם מובנה? (יש כמה כאלו שעולים בסדר גודל שהWRT54GL עולה), כרגע יש לי את הALE 150 של "WOW".

אני מתכנן להחליף אותו גם ככה באמצע אוגוסט (סיום ההתייחבות שלי לYES), אבל בכל זאת לא עדיף אחד מובנה בנתב?

ושאלה נוספת ששאלתי קודם שמתקשרת לקודמת ובכלל,

אני מתכנן לשדרג את האינטרנט מ1.5 מגה ביט ל2/2.5 מגה ביט, השאלה אם יהיו הבדלים בגלישה באתרים (לא הורדות).

אני לא יודע אם בכלל משתלם לי לשדרג, כי הבנתי שזה עוזר רק להורדות, ואני לא מתכוון להוריד 24/7 כמו שאני לא מבין איך בכלל אפשר להוריד 24/7

אז אם זה כך , במה מהירות גדולה יותר עוזרת לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להחליף את הALE 150 שלך בלי קשר לשום התחייבות כי זה ציוד בהשאלה.

גלישה תלויה בהרבה דברים שרוחב הפס הוא רק רכיב קטן בהם.

מי אמר לך שאי אפשר להעמיס על הרשת 24/7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל למה להחליף עכשיו שעוד חודש גם ככה אני מפרק את החבילה ומרכיב חדשה?

לגבי הגלישה - לא קיבלתי תשובה לשאלה.

תיאורטית ברור שאפשר, השאלה שלי הייתה מעשית איך אפשר להוריד 24/7 קבצים? הרי צריך זמן לשחק באותם משחקים, לשמוע אותם שירים, לראות את אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל למה להחליף עכשיו שעוד חודש גם ככה אני מפרק את החבילה ומרכיב חדשה?

זה עדיין לא מונע ממך לעשות מה שאתה רוצה עם המודם בהשאלה שיש לך.

לגבי הגלישה - לא קיבלתי תשובה לשאלה.

גלישה (פחות או יותר)=כמות ניתובים לשרת של האתר+עומס על הרשת והשרת של האתר+עומס במחשב+ביצועי דפדפן+רוחב פס

תיאורטית ברור שאפשר, השאלה שלי הייתה מעשית איך אפשר להוריד 24/7 קבצים? הרי צריך זמן לשחק באותם משחקים, לשמוע אותם שירים,

לראות את אותם .

זאת כבר ההחלטה שלך ואתה יכול להקצות כמות מסויימת ממשאבי הרשת לכל משימה אם אתה רוצה לעשות כמה דברים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...