בקר שליטה לסימולטור מטוסים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקר שליטה לסימולטור מטוסים

Googleness

Recommended Posts

אני רוצה להתייעץ בנוגע למוצר שאני מחפש בשביל מישהו.

אז ביקשו ממני לבדוקבקר שילטה (לא ג'ויסטיק פשוט) בשביל סימולטור מטוסים שעובד על מחשב אישי.

עכשיו רוצים בקר שליטה שמלבד הג'ויסטיק עצמו משלב דוושות וכולי (כולמר דגם יותר מתקדם מבקר פשוט).

אני רוצה לשמוע המלצות על דגמים ולאו דווקא לדבר על מחירים למרות שחשוב שזה יהיה במחיר עממי ולא משהו שגולש אל נקודת ה 500-1000 שקל.

תודה מראש.

עריכה:

דעות על הדגם הזה שנראה לי בסדר:

http://tms.co.il/product/1068

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה שלי מצאתי שהדברים היותר מתקדמים כמו פדאלים וידיות השליטה היותר טובות נמכרות רק בבאג מחשבים ובסכומים גבוהים ביותר (מעל 750 לכל חלק בנפרד).

בכל מקרה ג'ויסטיק סטייל זה של לוג'יטק יש כבר אז מחפשים משהו עם פונקציה נוספת כמו מה שהבאתי בעריכה בהודעה ראשית.

בכל מקרה אני אתן קישור לעמוד באתר היצרן על הדגם שהבאתי למעלה להתייעצות:

http://www.speed-link.com/?p=2&cat=313&pid=1533&paus=1

ממה שרואים כאן לדעתי מדובר בדגם לא רע בטווח המחירים שמדובר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שבהזמנה חול אפשר אבל אני מעדיף משהו בארץ למידה ויהיה צורך להשתמש באחריות בעקבות כך שזה לא בשבילי ואין לי חשק להתעסק עם חול.

בקיצור הדגם שהבאתי סביר יחסית למחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד ממליץ לך על LOGITECH 3D PRO. אני משחק דיי הרבה בסימולטורים והוא ממש נוח!!

לגבי ה-Black Widow Flightstick. לך לחנות שממנה אתה רוצה לקנות ותבקש לנסות את הג'ויסטיק.

לי הג'ויסטיק נראה ממש לא נוח ביחוד עם המצרעת, כי אתה לא תוכל להשתמש רק בג'ויסטיק במשחק, תצטרך גם את המקלדת, וזה קצת חוסם את הגישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שבהזמנה חול אפשר אבל אני מעדיף משהו בארץ למידה ויהיה צורך להשתמש באחריות בעקבות כך שזה לא בשבילי ואין לי חשק להתעסק עם חול.

בקיצור הדגם שהבאתי סביר יחסית למחיר?

אני אישית לא הייתי מתקרב למוצרי SPEED-LINK, הם ידועים באיכותם הנמוכה וחבל לזרוק כסף על דבר כזה. אני מבין שאתה די לחוץ בתקציב אך אתה הדרישות שלך די גבוהות בהשוואה לתקציב שלך וכדאי לך לשקול שוב את הדרישות שלך ו/או את התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...