האם שווה עכשו שקונה מחשב חדש, להשיג (מנוי) משחק ONLLINE כמו WOW ?? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה עכשו שקונה מחשב חדש, להשיג (מנוי) משחק ONLLINE כמו WOW ??

EAD

Recommended Posts

אז

מתלבט לגבי הנושא

מה אתם אומרים, אפילו שהמשחק קצת מיושן וכו', וממש להתחיל עם הדמות שלך מאפס.

שווה?

כדאי לקנות אותו את ההרחבה שלו ולהתחיל לשלם כל חודש את המנוי ולשחק בו?

אני גם מתלבט, כי לא שיחקתי בו שרק יצא, ועכשו עבר מלא זמן מאז, ועד שאלמד אותו, ועד שהדמות שלי תתפתח וכו'.

מה דעתכם?

הוא עדיין משחק טוב גם בימנו ושווה להשקיע בו ולהנות ממנו? במיוחד בהתחשב בכך שאריץ אותו ב1900 על 1200 עם הכל על מקסימום בלי להרגיש בכלל ?

איך הוא מבחינת משחקיות בעיקר? וגם מבחינת וגרפיקה וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לקחת ממישהו אין לי בעיה, השאלה האם שווה לשלם מנוי?

האם המשחק הזה גם היום (ולא לפני שנתיים בערך שיצא, אולי יותר) הוא עדיין מעניין וכייפי עבור מישהו שלא שיחק בו בעבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להתחיל איזה חודש-חודשיים לפני יציאת WotLK, לפתוח דמות להעלות אותה ל-70 ולהיות מוכן להרחבה.

מבחינת PVE כרגע בליז לא מתכננים להוציא עוד פאצ'ים ותוכן חדש, רוב הגילדות כבר מתקדמות ויהיה קשה להגיע ל-end game.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

למה לא להכנס?

דווקא נראה לי נחמד שאם יש משחק אחד שאתה ממש אוהב, אז במקום לשחק בעשרות משחקים ולקנות אותם, אתה יכול להנות ממשהו אחד ולהכנס עליו עמוק.

זה רע?

אם כי ברור שלא יודע, פשוט כולם די משוגעים על המשחק, ולא יצא לי ממש להתנסות בו חוץ מלראות אצל חברים, אז תוהה לגבי העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה עוד דברים בחיים חוץ ממחשבים.

נניח עובד

לומד מידי פעם

הולך לחדר כושר

שחייה

וכו'

אז מה אתה אומר שחוץ מנניח עבודה (שאין ברירה) אני אקדיש את רוב זמני למשחק?

סה"כ עד היום עם כל שאר המשחקים שהכרתי די התמודדתי יפה

(אם כי אני ממש חולה על הסגנון של דיאבלו ופיתוח דמויות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת האיכות אין שינוי והמשחק עשוי טוב מנסיון.

מבחינת התחלה כשהמשחק כבר לא חדש אתה תתקל בתופעות האופיניות :

- הרבה שחקנים ברמות נמוכות יחסית עם ציוד סוף הדרך וכמות כסף בלתי מוגבלת של כסף או במילים אחרות twinks

- אינפלציה - הכל יקר בגלל שכמות הכסף במשחק רק עולה

- הרבה farmers שמאכילים את האינפלציה הזאת.

- wow עוד לא הגיע למצב של מחסור במשתמשים לשחק איתם או חוסר צמיחה שזה אופיני לפעמים

בקשר להתמכרות משחקים כאילו מאוד ממכרים ואם אתה רגיל לעשות דברים אחרים אתה בנקודה מסוימת יכול לגלות שאתה לא עושה אותם יותר ובמקום זה משחק ב WOW או MMORPG אחר.

המשחקים האילו בנויים לתחון זמן. אתה תבזבז הרבה זמן להגיע לשלב הבא או להשיג את החפץ שאתה רוצה ואז אתה תרצה עוד שלב או עוד חפץ והמחזור לא נגמר. חוץ מזה זה מסוג המשחקים שלפעמים יוצאים לraids ואז אתה תקוע שם לזמן ארוך. אני לא יודע כמה זה השתפר מאז (evercamp (Everquest1 פעם הייתי בraid גדול ובסוף לא הצלחתי להשיג את מה שאני צריך וחוץ מזה זה לקח איזה 4 שעות רצופות בקלות. לא יכלתי להמשיך לשחק ככה כי גם צריך guild וגם לבוא לraids וגם הייתי כבר מבוגר. עכשיו בכלל יש לי לוח זמנים של נשוי + 1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Is there a monthly fee to play the game?

Yes. After the end of the free month included with the game, you need a subscription in order to continue playing the game. There are three subscription options: a month-to-month package at $14.99 per month, a three-month plan at $13.99 per month, and a six-month plan at $12.99 per month. The subscription fees for the three-month plan and the six-month plan must be paid in full.

http://www.worldofwarcraft.com/info/faq/general.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להיות Hardcore כדי להנות מהמשחק ולא חייב לשחק 50 שעות בשבוע.

יש כמה "מסלולים" במשחק ואתה יכול להתאים את עצמך למשחק.

לפי השאלות שלך אין לך נסיון ב mmorpg, כדי לנסות אתה יכול לקבל עשרה ימי נסיון חינם באתר -

http://www.wow-europe.com/en/index.xml

נכון שמבחינת הגרפיקה WOW נראה כמו משחק מלפני 5 שנים (מאז האלפא הראשונה ב 2003 הם לא שינו כלום בנושא הזה), אבל הוא עדיין משחק כיף לרוב האנשים. אני שחקתי בו מאז ה open beta ועד לפני חצי שנה, ויש יותר מדי דברים קטנים שגרמו לי להפסיק לשחק.

אישית, אני ממליץ לך לוותר על WoW ולחכות עד אוקטובר (אולי אפילו ספטמבר) ל Warhammer Online.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...