[סקר] יש לכם חומוס ופיתה, איך תרצו לאכול אותם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סקר] יש לכם חומוס ופיתה, איך תרצו לאכול אותם?

raniAA

איך אוכלים חומוס עם פיתה?  

2672 הצבעות

1. 1. איך אוכלים חומוס עם פיתה?

• מורח חומוס בתוך פיתה ואוכלים
    • אוכל חומוס ואחר כך פיתה
    • לוקחים פיתה וקורעים אותו לחתיכות קטנות ומנגבים איתן את החומוס
    • אוכל פיתה ואז חומוס
      0
    • לא אוכל את זה!

Recommended Posts

כמובן שבסיבוב. אם אתה אוכל חומס בחומוסיה, מן הסתם הזמנת בקערה שלך גם פול ביצה ושאר דברים טובים. אם תנגב בדוח, איך בדיוק הם יעלו לך על הפיתה? אתה סתם תזיז אותם הצידה.

אם אתה מנגב בסיבוב, כשאתה יוצא מהסיבוב יש לך הזדמנות להעמיס אותם על הפיתה בעזרת סיבוב של פרק כף היד הצידה ואז כלפי מעלה, ואז הביס הופך לטעימה קטנה מגן עדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן שבסיבוב. אם אתה אוכל חומס בחומוסיה, מן הסתם הזמנת בקערה שלך גם פול ביצה ושאר דברים טובים. אם תנגב בדוח, איך בדיוק הם יעלו לך על הפיתה? אתה סתם תזיז אותם הצידה.

אם אתה מנגב בסיבוב, כשאתה יוצא מהסיבוב יש לך הזדמנות להעמיס אותם על הפיתה בעזרת סיבוב של פרק כף היד הצידה ואז כלפי מעלה, ואז הביס הופך לטעימה קטנה מגן עדן.

אם אתה לא יודע איך להעלות את הדברים האלו גם בדוך, אין לך טכניקת ניגוב.

You still have much to learn, young grasshopper

Rooster- אני לא יודע מה עושים עניין מהחומוס של סעיד. לפני 5 שנים הוא היה טוב, עכשיו כבר ממש לא.

חסר בו מלח, שום, והוא נוזלי מדי. אפילו באחת המסעדות המזרחיות פה קרוב בטבעון מכינים חומוס יותר טוב, אנחנו מביאים משם חצי קילו כל פעם שעושים על האש, ולפעמים סתם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי לאופציה האחרונה אבל זה נכון רק בצורה חלקית.

חומוס? אני לא אוהב.

פיתות? תמיד היה לי משהו לפיתות.

זה מין כישרון כזה, קצת קשה להסביר.

אני פשוט "יודע" איך פיתה ספציפית "תתנהג" במצבים שונים רק ע"י הרחה והתבוננות בה.

הטעם, הריח, רמת הדחיסות, המרקם... אני פשוט אוהב פיתות!

אני מחשיב את עצמי כ'מומחה לפתיתות' (המקביל ליינן בתחום היין), לפחות לצד הצרכני של הפיתה, אופה גדול אני לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע איך להעלות את הדברים האלו גם בדוך, אין לך טכניקת ניגוב.

You still have much to learn, young grasshopper

Rooster- אני לא יודע מה עושים עניין מהחומוס של סעיד. לפני 5 שנים הוא היה טוב, עכשיו כבר ממש לא.

חסר בו מלח, שום, והוא נוזלי מדי. אפילו באחת המסעדות המזרחיות פה קרוב בטבעון מכינים חומוס יותר טוב, אנחנו מביאים משם חצי קילו כל פעם שעושים על האש, ולפעמים סתם ככה.

בשביל להעלות אותם בדוך אתה צריך לתפוס אותם על הצד של הקערה. אתה תלוי בגורם חיצוני. זה מוריד מטעמו של החומוס.

סעיד כבר לא מה שהיה פעם מהסיבה הפשוטה שסעיד כבר לא מכין את החומוס בעצמו. זה הבן שלו מכין עם עוד אנשים שעוזרים לו שמה. כמו כל מקום טוב, הם גדלו ואיבדו מהטעם שאפשר להשיג רק בעסק משפחתי קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.

ניגוב= הפעולה

דוך/סיבוב/טבילה= הדרך.

בשביל להעלות אותם בדוך אתה צריך לתפוס אותם על הצד של הקערה. אתה תלוי בגורם חיצוני. זה מוריד מטעמו של החומוס.

החזק את הפיתה וקפל אותה קצת שתקבל צורה של כף. תראה איזה יופי גם בצלחת שטוחה לגמרי כל הדברים הטובים עולים.

כמו שאמרתי, פשוט אין לכם טכניקת ניגוב

אחרי שתסיימו להיות נמושות עם הסיבובים שלכם, תלמדו איך ללכת בדוך :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.

ניגוב= הפעולה

דוך/סיבוב/טבילה= הדרך.

החזק את הפיתה וקפל אותה קצת שתקבל צורה של כף. תראה איזה יופי גם בצלחת שטוחה לגמרי כל הדברים הטובים עולים.

ואז הכל נכנס לתוך הפיתה במקום להיות עליה אז מה הטעם? לדעתי אתה סתם פריק של דוכים ולכן אתה מנסה עכשיו להגן על דרכיך הנלוזות בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין.

ניגוב= הפעולה

דוך/סיבוב/טבילה= הדרך.

דו"כ - בניווטים וגם זה לא תמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוב, ברור....

רק בסיבוב, דוך זה מעפן כשבא מישהו ודופק לך פס של ניגוב באמצע החומוס ואז אתה לא ידע מאיפה לנגב...

או שאתה מנגב וזה סמיך וקשה להעביר את הפיתה באמצע, אבל בגלל הדוך הזה שהקקה ההוא השאיר לך אז זה כבר לא כיף ונקטע באמצע... :lol:

רק בסיבוב אנשים.

ושיהיה אחלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...