משחקים לXBOX360 ולPS3 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים לXBOX360 ולPS3

JONATHAN1B

Recommended Posts

בוא נתן לך דוגמה.

קח שני מסכים, אקסבוקס אחד ומחשב אחד, כל אחד מחובר למסך אחר בנפרד.

אני אחביא את שני המכשירים ולא אגיד לך מה מחובר לאיפה.

בשניהם נשים GOW עם שלט של XBOX360 .

אם אתה מרגיש כל הבדל, אני על המקום נותן לך את כל הדברים האלה מתנה.

אם תקרה את ההודעה שלי, אתה תראה שאמרתי שיש מצבים ויש משחקים שבהם אין הבדך (אימולציה מלאה), אבל הראתי שיש מצבים אחרים ומשחקים אחרים שבהם יש הבדל.

אני מציע שתקרא שוב את ההודעה שלי ואז תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הזמן אומרים שאפשר לחבר שלט של 360 למחשב וזה אותו הדבר בדיוק.

לספר לכם משהו? יש שלט בדיוק כמו של הWii שמתחבר למחשב ויש לו מלא משחקים תומכים.

למה אנשים קונים Wii?!

עכשיו אתם תגידו מריו וזלדה וכל גיבורי נינטדו, נכון זאת התשובה.

למה אנשים קונים 360/PS3 ? בזכות Kratos / מאסטר צ'יף וכל הגיבורים של הPS3/ 360.

למה בארץ הPS3 הכי לא פופלרי מבין 360/Wii/PS3/PC? חד וחלק, אין פריצה.

אין שום תירוץ אחר. לכל שאר הקונסולות יש פריצה אבל לPS3 פשוט אין פריצה.. זה לא המחיר יש מספיק חבר של חבר של אמא של סבתא שטסים לחו"ל ויכולים לקנות בפחות מחצי מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני ייתן לכם מצב תאורטי אחרת להסביר לכם למה אני אישית חושב שזה בדרך ככל טיפשי לקנות 360\PS3

בנוסף למחשב חזק

בו ניקח מצב תאורטי קצת יותר קיצוני מבן אדם שיש בבעלותו מחשב חזק ורוצה לקנות 360 בנוסף

ניקח במקום זה מצב של בעל גימקיוב שרוצה לקנות בקרוב

האם אותו בעל הגימקיוב לא יכול לשחק RE4\זלדהTP\ועוד ?

האם לבעל הגימקיוב אין גרסאות טובות של SSB\מאריו מרוצים ועוד ?

אז נכון הWII יותר טוב ואם שלט חדשני והמשכים מוצלחים יותר וזה מכשיר חי ולא מת כמו הגימקיוב

אבל עדיין לבעל גימקיוב חוץ ממצבים מאוד מסוימים כרגע לא משתלם לדעתי לקנות

בהמשך כן לא כרגע

עכשיו מבחינת מחשב ו360 לדעתי זה מצב אפילו יותר גרוע

בניגוד לגימקיוב והWII שרק הWII תומך ברצינות ברשת

והשליטה שונה והWII חי

פה מדובר על 2 פלטפורמות חיות ואם רשת ואם במידה ורוצים אותה שליטה

ולרוב אותם משחקים גדולים

ומבחינתי הבידול לא מספק

אולי יום אחד יהיה מספיק בידול בין הPS3 לPC ואני ייקנה אחד

שהוא גם יהיה זול יותר קטן יותר ויותר נפוץ

שקניתי ומחשב רציתי 2 פלטפורמות באמת שונות

מבחינתי זה מחסה את רוב סוגי המשחקים שרציתי לשחק בהם

בין ה360\PS3\PC אני לא רואה הרבה בידול היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין לא בטון,

הוא פשוט לא מוכן להשקיע כסף ולקנות משחקים ולא מוכן להודות בעובדה שיש המון משחקים מצויינים לקונסולות בדור הזה שלא יוצאים למחשב כמו מאז ומתמיד.

ברגע שהוא יתגבר על שני אלו , הוא עוד עלול להתפתות.

מה גם שהוא שופט דברים בלי שיהיה לו שמץ של ניסיון איתם (ולא רק הוא אם מדברים) ומכליל את דעתו כאמת ולא כדעה.

טוב נו , צודק

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא ייאמן כמה זבל נכנס כאן בפורום שלא קשור לשאלת הבסיס.

JONATHAN1B, בתור אחד שקנה 360 ויש לו כרטיס מסך חזק למחשב, אני בפרוש יכול להגיד לך שקונסולה עדיפה. האם החוויה שונה בין מחשב עם LCD גדול ושלט לבין לשחק ישירות על הבוקס? בפירוש כן, למה? אני אתן דוגמא שרלוונטית לביושוק, כמו שאמר אחד ה-reviews שבדק את ביושוק גם על מחשב וגם על קונסולה - על הקונסולה לא נותנים לך לשחק עם האופציות הגרפיות/קוליות יותר מדי אבל מוצאים בשבילך את ה-settings הטובים ביותר ואני יכול להעיד שזה נכון. ביושוק על הקונסולה הרבה יותר יפה מאשר על המחשב, למה? ככה! מבחינה גרפית אני לא יודע להסביר, זה פשוט יותר חלק, מבחינת צליל, זה פי אלף יותר ברור על הקונסולה מאשר על המחשב, למה? שוב, לא יודע אבל בקונסולה אני שומע את הדיאלוגים בצורה ברורה בעוד במחשב קשה להבין, הדיבור עמום בהשוואה ולא משנה איזה settings אני שם.

מעבר לכך:

1. קונסולה זה אכן plug and play אמיתי - ביום שהמחשב יגיע לרמה זו אני אמליץ עליו יותר

2. להגיד שכל המשחקים מגיעים למחשב? נו באמת, נכון יש כמה שמות מאד גדולים שמגיעים אבל מה עם משחקים עם שם פחות? לדוגמא dark sector

3. חשוב לך multiplayer? אם כן אז בקונסולה הוא יותר שווה, למה? מקפידים על איכות, אין צ'יטרים באותה רמה (אם בכלל), ויש ימבה שחקנים, לדוגמא 4, בעוד שלמחשב יש מעט שרתים ורובם פרוצים, בקוסולה תמצא כמות יפה מאד של משחקים בכל רגע נתון. מצד שני השליטה עם gamepad ב-shooters לא נוחה ואני מכיר לפחות בן אדם אחד שלא מוכן להתקרב למולטי בגלל השלט ויש לו 360 כמוני (קנינו באותו יום)

כמה דברים נוספים:

* בשאלה איזה קונסולה עדיפה, כגיימר כבד ה- מחוץ למשוואה, למה? אין מספיק משחקים טובים, אני חושב שלהגיד שיש 10 משחקים לגיימרים, אתה יודע מה, 20 משחקים זו כבר הגזמה, למה? הרוב זבל, באמת יש כזאת התלהבות מהשלט ומזה שהיא מוכרת כמו לחמניות, שכל חברת קקה שהיא, מוציאה משחק באיכות ג'יפה ל-. מאידך יש לו שליטה מגניבה, כמה משחקים מדהימים ושמועות חזקות ש-starwars unleashed יהיה הכי כיף על ה- בגלל השליטה המדהימה שכנראה שכאן ממש משקיעים, ועושים אותה tight כמו שצריך. אבל עדיין מדובר בקונסולה שעל פי רוב תשב על המדף, תראה את האחוזים שם בחוץ , 64% מהיפנים כבר לא נוגעים ב-wiifit, אחוז ענק מהקונים לא נוגעים בקונסולה, בן דוד שלי קנה אותה, וכבר אחרי שבועיים הוא השתעמם, חבר אחר קנה גם את ה-360 ומאז ה- מעלה אבק, בעבודה שלי יש אותה גם לחברה וגם לעמית בעבודה, שתיהן מעלות אבק למרות שיש boom blox וכו'.

אז מי כן מנצח? לצערי ה-360, למרות שאני חושב שבסוף ה-PS3 תהיה הדומיננטית, היא עדיין מאכזבת אותי ברמת הביצועים, הרבה משחקים שיוצאים ל-PS3 יותר נחותים ברמת הרזולוציה לעומת הבוקס, IV זו דוגמה אחת וחבל (אומנם מדובר בהבדל זניח אבל עדיין).

* בנוגע למחיר של משחקים, יש אלטרנטיבה ליוקר של הארץ וזה נקרא . יש לי ספריית משחקים עניפה למדי והיא עלתה כלום באופן יחסי (לא פעם אני קונה יד שניה, שווה מאד). מה שאומר שלא צריך לפרוץ את הקונסולה כמו כל נקניק שני פה שממליץ על פריצה והורדה פירטית, ובתהליך הורג לנו את התעשיה! המנטליות הישראלית זה פשוט קקה ...

שאלות?

נ.ב.

אה כן, וליביו?! אני מעריך אותך חבל על הזמן, אתה אחד האנשים הרציניים כאן, גם תומך בתעשיה וגם נותן תגובות רציניות ואינפורמטיביות על בלי לזבל את השכל. חזק ואמץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני מסכים איתך בכל מילה בערך, כשהכי כואב לי על הWII שקנה בשמחה ושיחקתי בו בזלדה , מאריו , SSBB ועוד כמה , אבל כמות המשחקים הרציניים בו (שלא בעלי גרפיקה מזוויעה והשקעה אפסית) פשוט נמוכה מאוד.

אני מאוד מקווה שזה ישתנה וחברות יקחו על עצמן פרוייקטים יותר רציניים לWII , כי בינתיים מבחינתי הוא אחד המכשירים המאכזבים מבחינת כמות המשחקים האיכותיים שלו , בערך כמו הPSP , יש כמה הברקות - אבל הרוב מעפן.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DrizziTx, תחשוב לרגע, אם היית קונה תוסף לקונסולה שלך בשביל הכושר/דיאטה (מה שאמור להיות הWII FIT) כמה זמן היית מתאמן בו? חודש? חודשיים? סיכוי טוב שאחרי 4 חודשים כבר לא היית משתמש בו. אין פה סימן לכישלון, המכשיר עושה את העבודה לה הוא נועד בצורה מצויינת.

אל תשכח גם שלמכשיר יש בסך הכל "משחק" אחד. פשוט. לא משהו בשביל להתמיד בו יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין לא בטון,

הוא פשוט לא מוכן להשקיע כסף ולקנות משחקים ולא מוכן להודות בעובדה שיש המון משחקים מצויינים לקונסולות בדור הזה שלא יוצאים למחשב כמו מאז ומתמיד.

ברגע שהוא יתגבר על שני אלו , הוא עוד עלול להתפתות.

מה גם שהוא שופט דברים בלי שיהיה לו שמץ של ניסיון איתם (ולא רק הוא אם מדברים) ומכליל את דעתו כאמת ולא כדעה.

טוב נו , צודק

ליביו

בידיוק. יש לי מפרט מצויין ומאז שיש לי 360 אני לא משחק בPC כלום. כי פשוט אין מה לשחק.

ומשחקים שמגיעים גם למחשב מגיעים רק שנה אחריי. מה אני טמבל אני יחכה שנה למשחק שאני רוצה לשחק בוא? זה מה שניקרא ליהיות ראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DrizziTx, תחשוב לרגע, אם היית קונה תוסף לקונסולה שלך בשביל הכושר/דיאטה (מה שאמור להיות הWII FIT) כמה זמן היית מתאמן בו? חודש? חודשיים? סיכוי טוב שאחרי 4 חודשים כבר לא היית משתמש בו. אין פה סימן לכישלון, המכשיר עושה את העבודה לה הוא נועד בצורה מצויינת.

אל תשכח גם שלמכשיר יש בסך הכל "משחק" אחד. פשוט. לא משהו בשביל להתמיד בו יותר מדי.

wii fit לא באמת עושה מה שצריך - ואפילו סיקרו[מסקרים למעשה במשך תקופה] אותו בThe Gadget Show.

דיאטה\כושר? לך לחדר או למקום יעודי ולא לאיזה בלוף.

בדיוק כמו אלה שרוצים לרזות אבל כל היום שוכבים על הספה וצופים בטלויזיה :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בעניין fit

אני אף פעם לא המלצתי אליו והיה ברור מהתחלה שזה מוצר נישה מסחרי

ככזה הוא מכר כמויות

וכמו מכשירי כושר אחרים שקונים בערוץ הקניות היה ברור שהרבה לא ישתמשו בו תוך זמן קצר

בעניין הWII עצמו

שחושבים על משחקי סינגל ולא על מולטי שבזה הוא חלש

משחק כמו זלדה TP נותן עשרות שעות משחק

משחק כמו גם נותן הרבה מאוד שעות משחק

ויש עוד משחקים ומי שיש לו שכל משחק גם במשחקי גימקיוב כמוני שזה כמות נכבדה מאוד של משחקים טובים

למעשה יש לי הרבה משחקים שעוד לא עברתי

אז נכון שמי שמחפש COD\ומולטי -למרות שזה קיים עדיף פלטפורמה אחרת

עכשיו נחזור לעניין המחשב

אם למישהו היה 360 או PS3 ולא היה אכפת לו מחיר משחקים בארץ ...

לא הייתי ממליץ לו על מחשב משחקים

פשוט כי אני לא חושב שיש מספיק בידול

בקשר למה שאמרו על ביושוק זה בולשיט

שחקתי במחשב

הבעיה הייתה בויסטה עושים תאימות לXP שזה כמה שניות להגדיר והמשחק פועל מצוין

גימספוט בדקו והוא נראה טוב יותר בPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xbox360 יותר טוב מ PS3

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - Halo3

Resistance: Fall of Man - Gears of War 1+2

כל שאר המשחקים יוצאים גם לxbox וגם לPS

אבל אם אתה קונה תיקח XBOX360

עם gears of war, call of duty 4, bad company

ותדאג לעצמך לxbox live, תאמין לי אני חוסך כל כך הרבה כסף כשאני מוריד demo.

יש לי דמו של משחק מכות והוא מעולה, אני לא צריך לרכוש כי אני אם כבר אני משחק נגד חברים אז רק בדמו

ועוד דמו של אגרוף מעולה fight night 3!

זה מכות! אין הבדל בין הדמו למלא! אתה בוחר דמות והולך מכות!

ניגמר הקרב - נגמר הדמו - מתחילים שוב.

אם מחשב או קונסולה - אני אומר קונסולה - יש לי XBOX360 ויש לי מחשב ב12,000 ש"ח שבניתי למשחקים - באסה, מאז הקונסולה אני לא משחק במחשב.

ואין יותר טוב מהקונסולה! עד שייצא מחשב שיכול לשחק את crysis בגרפיקה מלאה ייצא כבר דור הבא של שיגמור את המחשב לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...