כבוד לדוס וקודמיו!!!...(למי שמכיר) - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבוד לדוס וקודמיו!!!...(למי שמכיר)

se7en

Recommended Posts

Baby Joe!

:>

זה עוד משחק די חדש.

אני זוכר את הנסיך הפרסי, ואחרי זה את הנסיך הפרסי שתיים שיצא המון זה אחרי זה.

אני זוכר שהיה לי איזה משחק של חייל אמריקאי בטירה גרמנית, וכל המשחק היה מתצוגה מלמעלה(היו רואים את הראש והגוף), כאילו רואים את המשחק מהתקרה.

אני זוכר גם את Hotrod, שזה היה משחק מעולה, שיצא במקור לEGA אבל נשאר איתי עד ה486 DX4 120 שלי. זה משחק ממש מעולה עם מוסך ויכולת קניית חלקים(המון זמן לפני NFS5!). ואם כבר אני במשחקי נהיגה, לדעתי, TD 3 היה הכי טוב, כל האחרים סתם זבל.

את KEEN אהבתי מאוד, והשגתי לא מזמן את כל הסדרה מהראשון עד האחרון. השלושה הראשונים היו מנוע גראפי זהה, אחריהם היו את שלוש וארבע עם מנוע גראפי חדש, שהיו למעשה המשכים אחד של השני. אחרי זה היה KEEN 6, עם אותו מנוע גראפי של האחרונים, ובלי קשר אליו אחרי די הרבה זמן(יחסית) יצא Keen 7, שזה Keen Dreams(חלומותיו של קין).

ואם כבר הזכרת את , למי ששיחק בגרסה המלאה בטח שם לב שבשלב מסויים רואים את KEEN קשור ותלויי באיזה מקום בצורה מעגלית, ממש שכחתי איפה.

גם Mega Man זה משחק קלאסיקה(אמנם די חדש).

משהו במקרה זוכר את "סוחר הים", שזה היה משחק בעברית של סוחר(עושק?!?!?!), שנע בין , מצרים וטורקיה וסוחר בזייתים, קמח ועוד משהו ששכחתי, והיו כל מיני דברים קורים לו בדרך: "האנייה נעצרה...." "שודדי(EDRONי) ים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו במקרה זוכר את "סוחר הים", שזה היה משחק בעברית של סוחר(עושק?!?!?!), שנע בין , מצרים וטורקיה וסוחר בזייתים, קמח ועוד משהו ששכחתי, והיו כל מיני דברים קורים לו בדרך: "האנייה נעצרה...." "שודדי(EDRONי) ים"

LMAO!

ולמען האמת, אני זוכר את המשחק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!

ולמען האמת, אני זוכר את המשחק הזה..

באמת? אני זוכר שהיו צריכים שני כוננים גדולים בשבילו כדי שהוא יעבוד(היה קורא ביניהם במקביל), וכשפעם אחת ניסיתי להעתיק את אחד מהם לכונן הקשיח זה עשה לי צרות.

תגיד, יש לך במקרה את המשחק הזה אצלך? או לפחות את הדיסק השני, כי הוא הלך לי פרש...

ואני רציני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, נראה לך?

היה לי את המשחק הזה בתקופה של ה-XT עם המסך EGA.. אין לי שום מושג לאן הוא נעלם (כל המחשב), אבל לא נראה לי שהוא בכלל אצלי בבית איפשהו..

מה שכן, עדיין יש לי כונן 5.25" מהפנטיום 120...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר המלצתי על זה בעבר.

אם אתם אוהבים משחקים ישנים והמחשב שלכם לא מריץ אותם טוב, תעשו לכם מחשב נוסטלגיה.

כל המשחקים נמצאים ב- WWW.ABANDONWARERING.COM והכל חוקי לחלוטין!

אני מוצא את עצמי לפעמים יושב 5 שעות ויותר ומשחק ב-486 בכל המשחקים ששיחקתי אז.

נ.ב

יש לי אפילו קומודור 64 (כבר אז היה חיבור PAL לטלוויזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אצלי זה "כונן משותף" כזה..

זה כונן 5.25 ו-3.50 באותו "מקום"....

מוכר לי העניין הזה. אתה רוצה לומר לי שאתה משתמש בזה במחשב הראשי שלך?

כבר המלצתי על זה בעבר.

אם אתם אוהבים משחקים ישנים והמחשב שלכם לא מריץ אותם טוב, תעשו לכם מחשב נוסטלגיה.

כל המשחקים נמצאים ב- WWW.ABANDONWARERING.COM והכל חוקי לחלוטין!

אני מוצא את עצמי לפעמים יושב 5 שעות ויותר ומשחק ב-486 בכל המשחקים ששיחקתי אז.

נ.ב

יש לי אפילו קומודור 64 (כבר אז היה חיבור PAL לטלוויזיה).

הבאתי לי רעיון טוב, אני אתחיל לבנות קבר-משחקים בימים הקרובים, רק חבל שריסקתי את הכונן 2 ג'יגה שהיה לי(ביחד עם עוד שלוש של 100-250 מגה), וזה היה המון זמן לפני שהאוסטרלים עשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...