כרטיסי קול, קרטועים וסרטון דפוק אחד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי קול, קרטועים וסרטון דפוק אחד

Black Knight

Recommended Posts

היי

ברשותי לוח אם - M2N-E וכרטיס הקול הראשי במחשב הוא במובנה.

עכשיו השאלות שלי מתפרסות ככה-

במשחקים מסוימים הסאונד מתחיל לקרטע, אבל ממש לקרטע ומגיע למצב בלתי הפיך עד שאני צריך להפעיל מחדש את המשחק או המחשב.

סרטוני מעבר, כמו למשל במשחק בעבר ככה שהקול נתקע כל שניה ואיתו גם הסרטון (התצוגה) נתקעה.

עכשיו ככה- אני חושב שיש לי אחריות על הלוח, אבל השאלה היא כזאת:

האם כדאי פשוט להגיד לחנות שיחליפו לי כרטיס קול אחרי בדיקה (שדורש בעצם החלפה של כל הלוח, לא?) או שכדאי לקנות כרטיס קול חדש (creative sound blaster 5.1 הזול עדיין שווה משהו?)?

ומהי באמת ההשפעה של כרטיס הקול על איכות הסאונד באופן כללי. ז"א, אם אני אקנה למשל מחר מערכת מפוצצת 5.1 במחיר של 4-5 ספרות אבל עם כרטיס קול onboard האם אני אקבל את הסאונד שמגיע לי מהרמקול או שלכרטיס יש חלק משמעותי בהפקת הסאונד או שאני ממש מדבר שטויות עכשיו ואתם תוכיחו אותי על עשרות טעויות בכתיבה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה צריך לשלול אפשרות של תוכנה.

תעדכן דריוורים חדשים לכרטיס מסך ולכרטיס קול, ואחרי זה תתקין מחדש .

אחרי זה תתקין חבילת CODEC מעודכנת למקרה שיש איזה משחק או שניים שמושפעים מאיזה פילטר או משהו. (נתקלתי בכמה, בדוק)

בקשר לשאלה על איכות השמע, אני די בטוח שאל מול מערכת איכותית, כרטיסי קול טובים יתנו לך איכות הרבה יותר טובה ביציאות האנלוגיות.

היציאה הדיגיטלית (במידה ויש לך כזאת), אני יאמר בזהירות, (כי אני לא ממש מנוסה בזה) יכול להיות שאין הבדלים גדולים.

בקשר ל SOUND BLASTER 5.1 הישן (יש לי אחד כזה), אני לא בטוח שהוא יתן לך יותר איכות מכרטיס מובנה.

יחסית לכרטיסי אודיו ישנים, כרטיסי ONBOARD של היום הם לא רעים בכלל. וחלק מהם (שמגיעים עם לוחות יקרים יותר) בהחלט יותר טובים.

מה שכן יש ל SB 5.1 זה הגברה חזקה יותר מרוב כרטיסי הקול המובנים. (לא שזה הופך אותו ליותר איכותי)

אם כבר מדברים על אני לא קונה יותר אף כרטיס קול שלהם.

אחרי שקראתי את הסיפור על ההוא מברזיל והדריוורים, פשוט מבטלים תמיכה בכרטיסים מהדורות הקודמים כדי להכריח אנשים לשדרג.

עושים צחוק מהלקוחות שלהם שמחכים שנתיים לדריוור לוויסטה.

ואז בא ברזילאי אחד עם כרטיס AUDIGY ומשנה בקלות את התקנת הדריוורים שלהם כך שפתאום הדורות הקודמים (כולל SB LIVE) לא רק שעובדים בוויסטה יופי, גם פתאום עובדים עם כל הפיצ'רים החדשים של .

מסתבר שהיתה תמיכה בכרטיסים הישנים כל הזמן הזה ופשוט היה חסום בכוונה.

CREATIVE מוחקים כל זכר לברזילאי הזה מהפורום שלהם ומגישים תביעות נגדו.

בעוד שאנשים שבוכים כבר שנתיים מורידים את הדריוורים שהוא סידר ומודים לו בכמויות בלתי נתפסות.

CREATIVE שתפסו רק יותר מאוחר כמה הסיפור תפס גודל וכמה זה מזיק להם, עשו כל מה שיכלו לטאטא את הסיפור ושינו את כל התגובות הקודמות שלהם כדי לא להיראות גרוע.

הנה לינקים לסיפור המלא. http://forums.hexus.net/hexus-channel/134607-headlines-creative-warn-daniel-k-against-making-vista-fully-funtional-xfi-etc.html

סליחה שאני קצת סוטה מהנושא על הדרך אבל הסיפור הזה יושב לי בגרון כמו עצם. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...