לכל מי שמתלונן על החום של 4870 ו4850, פתרון זמני וטוב - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שמתלונן על החום של 4870 ו4850, פתרון זמני וטוב

EAD

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ה 8800GT של עושה את זה. 7 שניות שהמאורר מסתובב על מקסימום. בטח הוא יודע איכשהו שאתה הול להריץ קרייסיס אז הוא עושה חימום לפני האימון...

היה לי את זה אותו דבר אבל של .. אחרי שהחלפתי לAC S1 שקט חבל על הזמן

וגם התמפ' צנחה באיזה 15-20 מעלות - במשחקים אני רק מדליק את המאווררים (עשיתי מתג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו לחבר שלי יש את הכרטיס הזה והוא עומד לו על 70-75 מעלות

רציתי לשאול שניכנסים למישחק המאורר ישר מעלה את המהירות שלו או שחייב לעשות זאת באופן ידני לפי המדריך....

או שיש תוכנה לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מחר צריך להגיע לי הכרטיס(4850)

ויש לי 3 מאווררים במארז

+פריזר e8400

ו..אני צריך תוכנה לשנות את המהירות של המאווררים

אם אתם יכולים להגיד לי תשם

או קישור לתוכנה

איך משנים את המהירות בסרטים.משחקים.וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר צריך להגיע לי הכרטיס(4850)

ויש לי 3 מאווררים במארז

+פריזר e8400

ו..אני צריך תוכנה לשנות את המהירות של המאווררים

אם אתם יכולים להגיד לי תשם

או קישור לתוכנה

איך משנים את המהירות בסרטים.משחקים.וכו'

אם במקרה רכשת של אז אתה תקבל איתו תוכנה בשם SMARTDOCTOR שעוזרת בכל הכיוונים האלה..

במידה ולא אתה יכול לערוך באמת פרופילים כמו שהסבירו כאן בפורום המון פעמים... לא בעיה לחפש ולמצוא (יש אפילו סטיקי..)

בכל מקרה - עריכת פרופיל או שינוי המהירות זה לא דבר שחובה לעשות.. הכרטיס עובד כרגיל גם בלי כל השינויים.. השינויים נעשים סתם בשביל שקט נפשי שלנו..

ו ARIKBH , הטמפ' של נמוכות בטירוף בצורה מוזרה מאד..

אני הצלחתי להוריד את הכרטיס מינימום ל 47 מעלות.. וזה עפ מארז פתוח , מזגן בחדר ומאוורר כרטיס על 80%..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי להוריד את הכרטיס מינימום ל 47 מעלות.. וזה עפ מארז פתוח , מזגן בחדר ומאוורר כרטיס על 80%..

טוב שאתה לא מגזים.

47 מעלות בIDLE זה כלום, עם 35% מאוורר בפרופיל IDLE אני על 49-50 מעלות. עם 40% אני אהיה על פחות מ47 בIDLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן באמת שאלה עניינית ומסקרנת :) מחכה לשמוע תגובות בנושא

כמו כן שמעתי שה4870 (ואולי גם ה50) נותן שריקה איומה בהדלקת המחשב, כמה נורא זה ? חתולה צורחת או כוס מקדח קונגו ?

קונגו.

אבל זה רק לשניה, אז אם אתה לא מדליק את המחשב בסלון בשלוש בבוקר זה לא אמור להדאיג אף אחד

אני קניתי HR-03GT ומאוורר 92 במקום הסטוק, וזה עובד על 45IDLE ואיזה 50~ אחרי שעתיים TF2 עם גרפיקה בהכי מקסימום (1280X1024)

וכמובן שאי אפשר לשמוע את זה בכלל, לא משנה מתי (הנקסוס לא מתחבר לחשמל שעל הכרטיס אז חיברתי אותו ישירות לספק במולקס)

אבל אני פריק של שקט, אז הלכתי על הפתרון הקיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...