לכל מי שמתלונן על החום של 4870 ו4850, פתרון זמני וטוב - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שמתלונן על החום של 4870 ו4850, פתרון זמני וטוב

EAD

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה של מתחיל (אף פעם לא התעסקתי בטמפ' ומאווררים)

מהי הטמפ' הרצויות במנוחה / מאמץ סביר / מאמץ מקסימלי?

ואילו חסרונות יש בהפעלת המאוורר על אחוזים גבוהים חוץ מרעש וצריכת חשמל גבוהה? (יכול להיות שחיקה מהירה יותר של הכרטיס וכו'?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה פתרון "זמני" !! שיניתי מ 24% או מה שלא היה שם ל 40% וזה הוריד לי את הטמפ' ב 22 מעלות - מאזור ה78-80 לאזור ה 58-60..

השתמשתי בזה בדיוק כמה שעות.. עד שנזכרתי שקבלתי עם הכרטיס שלי (של ASUS) דיסק של תוכנות ועזרים.. בינהם יש גם תוכנה חמודה ל OC שנקראת SMARTDOCTOR.. בין שאר פונקציות מועילות שיש לה שם , יש לה גם ניטור ושליטה מלאה על מהירות המאוורר וניתן לקבוע גם את המהירות שלו ביחס לטמפ' ה GPU .. כוונתי את זה בצורה שנראית לי הכי טוב..(*לא הערכים שרואים בצילום מסך..)

צרפתי תמונה כדי שתוכלו לראות את הממשק שלה וכמה הוא נוח.. וגם לינק להורדה למי שרוצה:

http://www.fileaward.com/System-Utilities/Others/asus_smartdoctor.html

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי מ16 ל50 ובלי מזגן דלוק המחשב ירד בidle מ76 מעלות ל48 מעלות (כמעט 30 מעלות הבדל !!!!!!)

במשחקים אני שם על 73 והוא עדיין לא עובר את ה50 מעלות !!!!!!!!!

(מארז CM690 עם 6 מאווררים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריר כן... אבל רועשששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

אני רואה סרט בdivx מאוורר על 20 ווליום בטלויזיה על 25

רואה סרט בHD או משחק - מאוורר על 50 ווליום בטלויזיה על 40

משחק קרייסיס - מאווורר על 73 - ווליום בטלויזיה על 48 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חייבים למצוא פיתרון לזה - זה לא הגיוני !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ש280GTX פחות רועש :s07:

כנראה אין מה לעשות, בדורות הנוכחיים של כרטיסי המסך נסבול מרעש.

הפתרון היחידי כרגע הוא מזעור עוד יותר של הGPU, טיפול יעיל יותר בחום, וקירור מים (במקום הקירור מאוררים)

ברגע שיהיה לנו את כל זה, נקבל מערכת מאוד קרירה ושקטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריר כן... אבל רועשששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

אני רואה סרט בdivx מאוורר על 20 ווליום בטלויזיה על 25

רואה סרט בHD או משחק - מאוורר על 50 ווליום בטלויזיה על 40

משחק קרייסיס - מאווורר על 73 - ווליום בטלויזיה על 48 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חייבים למצוא פיתרון לזה - זה לא הגיוני !!!!!

אין לי מושג האמת על מה אתה מדבר.. אני רואה סרטים ב HD ו XVID והכרטיס בכלל לא פעיל כשהם עובדים.. החום שלו נמוך והמאוורר בכלל לא עושה רעש שמיע עד 40% פעילות..

המאוורר מתחיל להרעיש מעט בין 40-50 ומ 50 והלאה הוא כבר ממש מורגש.. אבל זה קורה רק במשחקים אחרי די הרבה זמן..

אתם צריכים גם להבין שבניגוד לגוף האנושי הכרטיס מסוגל להתמודד עם חום הרבה יותר גבוה.. אין לו בעיה לחיות באזור ה 80-85 מעלות באופן קבוע.. לכן ניתן להגדיר את המאוורר בהתאם ולחסוך לעצמכם המון רעש מיותר..

נסה את התוכנה שפרסמתי כמה שורות אחורה.. (*נ.ב - שמעתי שהיא עובדת רק עם כרטיסי , זה נכון ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחכה לתגובות בנושא האם היא נתמכת רק ע"י כרטיסים של ואם לא אז אבדוק אותה עם הSAPPHIRE

ורעש זה דבר יחסי..... לי זה מציק לשמוע במרחק קומה (בלי דלתות) את המאוורר עובד על 50 ומעלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהתקנתי את הדרייבר, הכרטיס היה ב IDLE על 84C

אחרי התקנת הדרייבר, ראיתי שב IDLE הוא מוריד אוטומטית את תדר GPU והזכרון ואז גם הטמפ' ירדה ל78C

האם אפשר להוריד את התדרים יותר יותר נמוך ב IDLE? (כלומר UNDERCLOCK רק לGPU USAGE נמוך)

כי זה יוריד את הטמפ' ללא שינוי ברעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חיפשתי שעה ולא מצאתי את הקובץ שהם דיברו עליו

אפילו רשמתי את השם שלו בחיפוש ולא מצאתי

בבקשה תעזרו :(

אהה ויש לי אם זה עוזר

תשמע אני לא יודע איך זה בויסטה אבל ב צריך קודם להגדיר באפשרויות תיקייה שיציג תיקיות וקבצי מערכת מוסתרים..

רק אחרי זה אפשר לראות את התיקיות שמדבור עליהם בהסברים..

תחכה שמישהו פה עם ויטסה יוכל להסביר לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוסיטה תפתח את המחשב שלי (או סתם תיקייה) מצד שמאל יש לך כפתור Orginaize, לחץ עליו ואח"כ על

Folders and Tools, לא זוכר אם זה בדיוק מה שרשום כי אני לא ליד המחשב שלי עכשיו, אח"כ לך לטאב האמצעי

ולמטה יש לך אפשרות show hidden and sistem files.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן שמעתי שה4870 (ואולי גם ה50) נותן שריקה איומה בהדלקת המחשב, כמה נורא זה ? חתולה צורחת או כוס מקדח קונגו ?

גם ה 8800GT של עושה את זה. 7 שניות שהמאורר מסתובב על מקסימום. בטח הוא יודע איכשהו שאתה הול להריץ קרייסיס אז הוא עושה חימום לפני האימון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...