דילמה קשה ביותר וכואבת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה קשה ביותר וכואבת

erezbuyom

Recommended Posts

ועוד אנשים כותבים כאן שההורים לא אשמים. אז מי אשם?

תראה, ההורים לא ממש אשמים בכך שהם לא מבינים במחשבים... אבל בכל זאת היה להם מה לעשות כדי לשמור על הילדים שלהם! אל תגיד לי שהם לא יודעים מה זה אתרי סקס... כי זה לא הגיוני!!! >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה בדיוק ?

מי בכלל חשב על מחשבים ? אולי מצבם הנפשי של ההורים לא תקין ?

אמנם אנחנו אתר חמרה אבל לא כל דבר צריך לקשור למחשבים.

הורים ? לא , אני מתכוון לאימא שגידלה את שני הילדים ובעלה גרוש ממנה.(לפי התיאור, הילד עבר לגור עם אבא שלו אז מן הסתם הם גרושים או פרודים).

כן החינוך הבסיסי שצריך להגיע מהבית, זה הסבתא זה הדודים זה ההווי משפחתי שהם צריכים לגדול , החממה האישית המשפחתית...

אולי חוגים ? אולי חברים ?

תמונה כוללת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה בדיוק ?

מי בכלל חשב על מחשבים ? אולי מצבם הנפשי של ההורים לא תקין ?

אמנם אנחנו אתר חמרה אבל לא כל דבר צריך לקשור למחשבים.

הורים ? לא , אני מתכוון לאימא שגידלה את שני הילדים ובעלה גרוש ממנה.(לפי התיאור, הילד עבר לגור עם אבא שלו אז מן הסתם הם גרושים או פרודים).

כן החינוך הבסיסי שצריך להגיע מהבית, זה הסבתא זה הדודים זה ההווי משפחתי שהם צריכים לגדול , החממה האישית המשפחתית...

אולי חוגים ? אולי חברים ?

תמונה כוללת .

צודק... אבל בכל זאת הזכרתי את העניין על המחשבים. גם חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר שההורים לא מבינים במחשבים או משהו כזה , זה החינוך שההורים נתנו לילדים שלהם (או בכלל שלא נתנו ) , כנראה ההורים בקושי נמצאים בבית והילדים כל היום לבד , ופשוט חקרו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להאשים את ההורים בכל. הם מלמדים נימוסים, אירגון וסדר אבל את האופי ושאר הדברים הילדים בד"כ לומדים בחוץ או מהטלוויזיה\מחשב. תראו לי ילדים בכיתה א' בימנו שלא מקללים אחד את השני "בן זונה", ילדים בגיל היסודי שלא שמעו וראו פורנו באינטרנט ועוד דוגמאות. כאן זה באמת מקרה קיצוני שנגרם בהסכמה וללא חוקי הפוליטיקלי קורקט הסדר והחברה בימנו הינו רואים אותם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שההורים אשמים. איזה הורה לא יודע שהאינטנרט מפוצץ בפורנו. אז שהילד בא פשוט מחביאים את המודם או מבטלים את הכרטיס . או עושים משהו בשביל למנוע ממנו לזה. עושים חיפוש בגוגל ומוצאים תוכנות לזה.

לא צריך מומחה בשביל לעשות את זה. וגם עם הידע בכלל אפסי. מדברים עם חבר אבל עושים משהו בשביל למנוע גישה לאתרים כאלו יש תוכנות יש מה לעשות.

מקווה שהורים אחרים יראו וימנעו דברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי פורנו מגיל 10 ואני בסדר גמור :AR15: :bash::jump::hat: :-* ;D 8) ??? :lol::nono: :saint: :asthanos:

תרשה לי לא להסכים איתך על זה.. :P

אני חושב שזה שילוב של חינוך לקוי מההורים וטימטום של הילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק.. סיפור מזעזע ביותר.

גם אני חשוף לפורנו כבר כמה שנים... ואני חושב שזה ממש הרס לי באיזשהו מקום... הלכה כל התמימות שאמורה להיות לי בגיל הזה.

אני גם בטוח שההורים שלי מודעים לזה שאפשר לקבל תכנים פורנוגרפיים באינטרנט אבל הם מאמין בחינוך חופשי.. אולי הם טעו. אני חושב שלילדים שלי לא תהיה גישה לפורנו! אני למדתי את זה על בשרי וזה ממש לא מועיל לשום דבר בגילאים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורנו אלימות וכו',יש הבדל בין לראות לבין לבצע...

צודק לפי דעתי בן אדם שראה משהו זה לא אומר שהוא יבצע אותו......

כמו נגיד עם בנאדם (ושוב זו דעתי, כי אין לי תואר בפסיכולוגיה) אין לו בעיה והכל בסדר ורואה משהו, נגיד אנשים הולכים מכות או שרואה סרט של סופרמן קופץ מבניין וכו', אז בנאדם 'רגיל' לא יבצע את מה שראה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם בעצם אומרים?! הילדים אשמים!? זה שטויות... בגיל הזה אתה לא מבין מזה מערכת יחסים ובכלל מה המשמעות של מה שאתה עושה... הם רק השתעשעו קצת ואף אחד לא עצר אותם אז הם חשבו שזה הכי טבעי בעולם.נכון, גיל 14 זה לא כל כך קטן... פה בהארד וור זון ילדים בני 14 בונים מחשבים ומערכות מים ( ;D) אבל באמת שלא כולם כאלה מבינים דברים בגיל הזה...

אני מנסה להבין מה עבר עליהם... אני בטוח שההורים לא היו שם בשבילם.. והיה להם רק אחד את השני. אולי זה אפילו סוג של התמרדות כלפי ההורים!

ההורים אשמים נקודה. אין בכלל ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...