כונן חיצוני בעל ESATA - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני בעל ESATA

יוגב1

Recommended Posts

שלום אני מחפש כונן חיצוני 500G עם חיבור ESATA

מה הדבר הכי מהיר ואמין שאני יכול למצוא (שמעתי שMYBOOK לא הכי יציב בעולם)

אני כבר ממש רוצה לקנות ורק מחכה לחוות דעת שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מארז חיצוני שתומך בתקן ודיסק רגיל

לי יש ראפטור במארז של קול מסטר והוא יציב ופשוט מטוס

יש לי סיגייט 7200.11 שרציתי לשים במארז Max4 ומסתבר שקשה להשיג אותו, בא לך לפרט איזה מארז של CM ואיפה אפשר לקנות בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ,יש לי ניסיון אישי רב עם חיצוניים ומגירות מכמה וכמה חברות וברמות טיב שונות ומשונות ואני יכול להגיד "בפה מלא " שבכולם הדיסקים הקשיחים מתחממים הרבה יותר מאשר אותו דיסק בדיוק אשר ממוקם בצורה נורמאלית בכלוב הכוננים במארז סטנדארטי כאשר המאוורר הקדמי מזרים עליו אוויר קריר מבחוץ .

כמעט כל הדיסקים הקשיחים שנדפקו אצלי ,היו אלו ששמתי באותם מגירות .

הסיבות לכך פשוטות ואם תסתכל בעצמך ,אתה תגלה מייד מה הסיבות לכך ,כדלהלן:

1. תמיד אבל תמיד ,במגירות המיועדות לדיסקים קשיחים יש מאורר קטן ומיסכן סוג ז' שמייצר יותר רעש מאשר זרימת אוויר , ובכל מקרה תוך זמן קצר הוא שובק חיים ולוקח איתו לקבר גם את אותו דיסק קשיח שאותו הוא היה אמור לקרר .

2. גם אם המגירה\מארז נראים יוקרתיים ועשויים מאלומיניום , אל תאמין למוכרים ולפרסומות , זה סתם בולשיט ועבודה בעיניים . חוץ ממראה יוקרתי זה לא נותן שום דבר מבחינת קירור משופר (אלא אם כן אתה קורא להבדל של מעלה אחת בודדת- שיפור ) . בתכלס מארזי מחשב ומגירות לדיסקים מאלומיניום זה סתם חארטה

ואחד מהשקרים הכי גדולים בתעשייה .

3.המגירות\מארזים הללו מעצם צורתם יוצרים מעין כיס אוויר בדומה לחממה שהטמפרטורה בה עולה ואינה מתנדפת בקלות.

הקיצר ,לטובת אורך החיים של הדיסקים הקשיחים שלך והארנק התרחק מהם כמו מאש .

אני את כל המארזים שהיו לי זרקתי לפח.

אם אתה מוכרח מארז חיצוני ,עשה כמוני בשיטת עשה זאת בעצמך (או סתם תקנה קופסא מוכנה כולשהיא ותעבד אותה לצרכיך),קופסא קטנה מעץ ,שנעשו בחלקה העליון פיתחי אוורור גדולים ושבחלקה התחתון מותקן בה מאורר 120 מילימטר (glacialtech ) שקט ואיכותי שמזרים אויר קריר מבחוץ ישירות על הדיסק הקשיח. (אילתרתי רגליות קטנות ממסמרים על מנת שיהיה מרווח בין החלק התחתון לבין השולחן ).

גם לא עולה כמעט כלום וגם הרבה יותר איכותי מכל אותם עם שמות מפוצצים שאפשר לקנות בהרבה כסף (ולבכות בסוף.....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כמה מרמור בהודעה אחת.

דיסקים חיצוניים יעודיים כדוגמאת ה passport לדעתי לא סובלים מבעיית חום, בדיוק כמו שהדיסק הפנימיי

בלפטופ שלי לא נראה כל כך סובל למרות ששורר בפנים תופת ולבה רותחת זורמת שם במקום נוזל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...