מחפש מסך 24-26 איכותי שיהיה מצויין לGAMING בתקציב של 3000-8000 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 24-26 איכותי שיהיה מצויין לGAMING בתקציב של 3000-8000

EAD

Recommended Posts

רשמתי תקציב גבוה כי התקציב פה פחות משנה, העיקר האיכות.

רוצה מסך סופר איכותי, משהו מעולה שיהיה בעל INPUT LAG הכי נמוך שניתן להשיג כיום.

חייב להיות LCD, חייב לא להיות TN (לא אוהב אותם, איכות תמונה גרועה מידי לטעמי) ולא משנה לי כניסות (מחבר אותו ישירות למחשב בDVI)

רצוי גם שיראו בו טקסט כמה שיותר נקי וברור.

מה יש לכם להציע לי בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משהו יותר טוב מה-2408 ממה שהצלחתי להבין.

בכל אופן,למשחקים אין ככל הבדל באיכות תמונה וכו' ועדיף במקרים הללו לקחת TN גדולים. יש לך מסך 28" במחיר מצחיק,שאני התנסתי איתו ואני התרשמתי ממנו לטובה

http://tms.co.il/product/5548

אם אתה לא רוצה,יש לך משהו דומה של Viewsonic

http://tms.co.il/product/5202

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EAD, אם אתה מחפש מסך שטוב להכל מבחינת איכות תמונה גם לסרטים וגם לעבודה ממושכת עם המחשב, כמו שזה נראה אין כרגע מסך מושלם למשחקי רשת מבין ההיצע, שניתן להשיג בארץ בגדלים אשר ביקשת עם פאנל לא-TN.

יכולתי להציע את ה-NEC 2690WUXi , מכיוון שהוא מזכיר את ביצועי השהיית התמונה של ה-2407WFP-HC ומסכי ה-24" של Eizo, אבל תצלומי לכידת המריחות ב-BeHardware ו-Digital Versus לא מרנינים לגביו, והוא בפועל נמצא כלא מצטיין במשחקים מהירים - יחסית ל-NEC 20WGX2 או 2007FP. בסרטי HD מסכי ה-24" של Eizo , ה-S2431W ו-HD2441W טובים יותר ממנו מבחינת ניגודיות וכיול צבעים מהקופסא ובבהירות נמוכה. ה-OverDrive של האחרון מכוייל טוב יותר למשחקים, אם כי סובייקטיבית לפי PRAD ב-S2431W לא ניתן לראות קורונה אלא רק במבחנים סינתטיים עם PixPerAn. איזו מתכוונת להשיק דגם חדש HD2442W (שאמור ככל הנראה להחליף את ה-HD2441W או להימכר לצידו). הדבר שמשך את תשומת ליבי בו זה שהם הכלילו בו מצב "Thru" למשחקים מהירים, המפחית את השהיית התמונה לכדי פריים אחד לשנייה, כנראה ע"י שינוי מסויים באופן בו מנגנוני האלקטרוניקה של המסך והפאנל פועלים. אף אחד עוד לא בחן את הדגם הזה.

ב-20" רגילים יש את ה- 2007FP ו-HP LP2065 וב-22" Eizo S2231W שנותנים מענה עדיף כיום על שאר המסכים האיכותיים הגדולים יותר מבחינת ביצועים במשחקי רשת.

אפשר לחכות גם ל-2408WFP עם הקושחה החדשה ולראות מה הממצאים לגביו בתחום ביצועיו במשחקי רשת. לא נראה לי שתהיה רוויזיה A01 לפי מה שהבנתי מהפורום תמיכה של . את השינוי בקושחה יהיה אפשר לזהות רק דרך מכוון החדות שיגדיר קפיצות בערכים של 10 במקום 25.

ה-ViewSonic VX2835WM הנו מסך יקר בצורה מוגזמת יחסית ל-HG281DPB, ועפ"י הביקורת לפורום ה-VX2835WM לא מתאים למשחקי . (ה-HG281DPB עשוי להתאים להם, אם אפשר להניח את זה לפי תוצאות מדידות השהיית התמונה של אחיו HG281DJ ב-Digital Versus) בסצינות כהות במשחקים ובסרטים לא רואים פרטים בגלל הכיול הגרוע שלו וזה לא דבר חריג כשמדובר במסכים מבוססי פאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם שמעתי לגבי EIZO החדש, נשמע ממש מבטיח

ובאתר שלהם כבר רשום שיש אותו, אתה חושב שיש מישהו שמייבא אותו באופן סדיר לארץ ??

דרך אגב

איך מסך של EIZO ה SX2461W החדש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמייבאים את מסכי איזו הם קרט, ואתה יכול לשאול אותם בקשר לשיווק אפשרי של ה-HD2442W - זה אחד הדגמים היותר מעניינים לדעתי שהופיעו בתקופה האחרונה בגלל האפשרות לבחור מצב מיוחד להפחתת השהיית תמונה לרמה כזו בתיאוריה.

ה-SX2461W בעל מכלול צבעים מורחב (עבור תחום ההבאה לדפוס ב-Adobe RGB). אין ביקורות מקצועיות עבורו, אבל אחיו הגדול יותר ה-SX2761W נבחן ב-prad ונמצא כאידיאלי לגיימינג מהיר והם לא מצאו השהיית תמונה חורגת מעבר לפריים וחצי. אני מתחיל לחשוב שייתכן ש-Eizo הפנימה לקחים מדגמים ישנים יותר בקשר ל-Input Lag, ואולי קיימת אפשרות שגם באחיו הקטן יותר ה-SX2461W המצב לא שונה בהרבה אבל כאמור אין ביקורות שלו. גם ה-S2231W לפי הבדיקות שלו ב-Svet Hardware לא עבר את השהיית תמונה של 20ms.

חובה לציין שמכלול צבעים מורחב לא מומלץ לשימושים כלליים ורסטיליים כאשר בתקציב אפשר לרכוש מסכים בעלי מכלול צבעים סטנדרטי, הדגמים שהזכרתי בתגובה הקודמת ה-S2431W , HD2441W ו-HD2442W והם יהיו עדיפים מבחינת כיול צבעים נכון, ההולם את מרחב הצבע התיקני sRGB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...