Sony Pulls PS3 2.40 Firmware After Reported Problems - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony Pulls PS3 2.40 Firmware After Reported Problems

WiSe-Man

Recommended Posts

רק חבל שהאתר של סוני לא מסכים איתם במיוחד:

http://uk.playstation.com/help-support/ps3/system-software/download/

בקשר לבעיות , האמת היא שנתקלתי בפריז היום פעם אחת בהפעלה של ראטצ'ט וקלאנק , כיבוי והדלקה מחדש פתר את זה , אבל אין ספק שזה מרגיז.

הפיצ'רים עובדים נהדר , ועוד שיפור קטן שהם לא כתבו עליו הוא מהירות האינדוקס קבצים מכונן חיצוני.

בעוד קודם היה לוקח לו שניה , שתיים להוסיף כל קובץ , עכשיו כל רשימת הקבצים נטענת ב2 שניות.

גם הSTREAMING להערכתי עובד יותר מהר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו העדכון עבר לי סבבה...

אבל שמע הדור הזה מתחיל להדאיג אותי כל הקונסולות תומכות בעדכונים זה מפחיד שעדכון יכול לשבש חיים של קונסולה.

דרך אגב איך אתה ממליץ לי לגבות שמירות של משחקים?

ובכלל מה כדאי לגבות? ואיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאכזב אותי זה שלאף משחק שלי אין תמיכה ב Trophis עדיין...

צריך בסבלנות, מפתחי המשחקים שיצאו עד היום לא ממש בנו על הפיטצ'ר הזה. אני אישית מחכה שיוסיפו את זה ל GTAIV כמו ב XBOX360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להכניס DOK וללכת לשמירות משחקים ולהעתיק אותם לDOK (הולכים לשמירות , משולש , COPY ובוחרים בDOK).

אני עושה את זה פעם בכמה ימים וכמו כן , פעם באיזה חצי שנה אני מגבה את כל הPS3 על דיסק (אופציית BACKUP)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צריך בסבלנות, מפתחי המשחקים שיצאו עד היום לא ממש בנו על הפיטצ'ר הזה. אני אישית מחכה שיוסיפו את זה ל GTAIV כמו ב XBOX360.

לא הייתה לי ברירה.

פשוט קניתי את Sturdaust HD :)

האמת היא שלפני שקניתי אותו דיי שנאתי אותו, אבל אמרתי מה איכפת לי לשלם 10 דולר בשביל קצת חווית הגביעים.

אבל אני חייב להגיד אחרי משחק של כמה שעות. משחק בן בן זונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...