Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן

navk2

Recommended Posts

דווקא לא ממש, אם אתה פותח דמות עם PLAYERS8 אחריי 5 דקות שלוקח לך יחסית הרבה זמן להרוג את המפלצות אתה קופץ רמות מהר, ואז הכל נהיה קל... גם בהמשך...

וWTF ממתי HOLY FREEZE הורג? S: 3-4 דגמ' לרמה הראשונה שבא אתה צריך להיות רמה 18, אני בספק אם ברמה 18 לאויבים שלידם אתה נמצא יש 3 חיים X_X

ומה זה בכלל LADDER? דמויות עם סינרגיות בסקילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 351
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני במשימה השנייה באקט 2, אני צריך לחפש אחרי איזה מטה ואחרי אמיולט, מצאתי את שניהם, חיברתי

אותם יחד עם ה CUBE, יצא לי מטה אחר ארוך כזה ואומרים לי לקחת אותו ל TAL RASHES TOMB, איפה זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צירוף מקרים מעניין, הרגע הרגתי אותו, אני בידיוק שם, היה לי אפילו דיי קל.

אני נקרומייסר רמה 21, יש לי מין קללה כזאת שלמשך 12 שניות התוקף מקבל את הנזק שהוא נתן בקצת יותר מפי שתיים,

אז מה שעשיתי זה זימנתי לשם 3 זומבים רגילים ועוד 4 זומבים קוסמים ויש לי גם שכירת חרב שעושה נזק של 22-42 (!) עם קשת,

ואז הוא תקף אותם וגם את עצמו, זה ממש מצחיק, אבל הייתי צריך לחזור לעיר עם פורטל כי הוא הרג לי את הזומבים ואת השכירת חרב ובקושי יש לי הגנה או

התקפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עם נקרומנסר ו בילד של סומונר, הRAISE SKELETON על 19 נראלי ותשתמש בDECRYP מ שהו כזה כדי להאט אותו בחצי, זה מאוד מועיל... לא הייתי אפילו צריך לזמן מחדש שלד/ לחזור לעיר

ככה גם היה עם מפיסטו, רק חבל שדיאבלו האפס הזה כל הזמן משתמש בברק הזה או שהייתי מז**ן אותו מוקדם יותר :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם נקרו זה באמת הכי קל להרוג אותה.. לדאוג פשוט שהיא לא תתקוף אותך, אלא רק את הזימונים שלך...

אבל הבעיה היא עם דמויות כמו אססין ופלאדין, שהם תוקפים מקרוב... בהחלט הבוס הכי קשה ביחס לרמה שבא נמצאים באותו שלב במשחק..

עד כמה שזה פתטי, אני שיחקתי עם פלאדין ופשוט נתתי לה כמה מכות ואז מתתי, חזרתי לשם נתתי עוד כמה מכות ושוב פעם מתתי, ככה עד שהיא מתה כי לא מצאתי דרך אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם נקרו זה באמת הכי קל להרוג אותה.. לדאוג פשוט שהיא לא תתקוף אותך, אלא רק את הזימונים שלך...

אבל הבעיה היא עם דמויות כמו אססין ופלאדין, שהם תוקפים מקרוב... בהחלט הבוס הכי קשה ביחס לרמה שבא נמצאים באותו שלב במשחק..

עד כמה שזה פתטי, אני שיחקתי עם פלאדין ופשוט נתתי לה כמה מכות ואז מתתי, חזרתי לשם נתתי עוד כמה מכות ושוב פעם מתתי, ככה עד שהיא מתה כי לא מצאתי דרך אחרת...

דווקא אתמול כיסחתי לדוריאל את הצורה בעזרת fire trap אפילו לא פתחתי פורטל fire trap level 5

assassin level 22 אז.

דמות תותחית אתה הורג 15 מפלצות בשבריר שנייה בלי לגעת בהם עם ה Traps שווה לנסות1!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי שתי שאלות, הראשונה, ממי מקבלים את הקווסט הראשון באקט 3 ? דיברתי עם כל העיר ואף אחד לא נותן לי קווסט...

השנייה, מה זה FAST HIT RECOVERY ? יש את זה בכמה מגנים והם יקרים יותר מהרגילים, מה זה בעצם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי שתי שאלות, הראשונה, ממי מקבלים את הקווסט הראשון באקט 3 ? דיברתי עם כל העיר ואף אחד לא נותן לי קווסט...

השנייה, מה זה FAST HIT RECOVERY ? יש את זה בכמה מגנים והם יקרים יותר מהרגילים, מה זה בעצם ?

פשוט צא החוצה. תפגוש מישהו ויקרה משהו. אם אחרי זה עדיין לא מופיעה משימה (אני ממש לא זוכר איך זה הולך), פשוט תתחיל להסתובב ולהרוג דברים, מתישהו זה יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באקט 3 אתה צריך פשוט לצאת ישר לג'ונגל הראשון ולהרוג את כל מי שאתה רואה עד שתמצא פסל, דבר עם קיין, תן את הפסל למשיף (הקפטן) והוא יתן לך פסל של ציפור, תן אותו לאלקור (מוכר השיקויים הזקן) והוא יכין לך ממנו שיקוי מיוחד, תראה לבד.

hit recovery זה חזרה למצב לחימה "התאוששות" לאחר שהותקפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באקט 3 אתה צריך פשוט לצאת ישר לג'ונגל הראשון ולהרוג את כל מי שאתה רואה עד שתמצא פסל, דבר עם קיין, תן את הפסל למשיף (הקפטן) והוא יתן לך פסל של ציפור, תן אותו לאלקור (מוכר השיקויים הזקן) והוא יכין לך ממנו שיקוי מיוחד, תראה לבד.

hit recovery זה חזרה למצב לחימה "התאוששות" לאחר שהותקפת.

ובקצת יותר פירוט, האחוזים של הFHR קובעים כמה פריימים יקח לך 'להתאושש' אחרי פגיעה, כשככל שהFHR גבוה יותר זה יקח פחות פריימים כמובן.

כמות האחוזים שצריך בשביל לרדת פריים משתנה לפי הדמות, והיא לא קבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...