מפרט ללא oc לפני רכישה צריך חוות דעת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללא oc לפני רכישה צריך חוות דעת

nushango

Recommended Posts

מה אפשר לשנות כאן ולהשאר בתקציב?

CPU : Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 879.98 ] 1

Motherboards for : Epox 8RDA+ NVIDIA nForce2 Motherboard (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, USB 2.0) [ ¤ 659.85 ] 1

Memory : DDR-RAM 256MB 3200 WinBond Memory [ ¤ 252.56 ] 2

CPU Cooling : Thermaltake Smart & Silent Volcano 9 CPU Cooler for [ ¤ 116.51 ] 1

Video Cards : Hercules 3D Prophet 9500 PRO 128MB Retail Video Card [ ¤ 1398.62 ] 1

Cases : Enermax CS-3181L-BBS Case w/Neon Lighting (P/S not included) [ ¤ 359.72 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 180.83 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 155.7 ] 1

Subtotal : ¤ 4256.33

Discount : ¤ -85.12

Delivery Mode : NO DELIVERY Delivery : ¤ 0.00

Total Price ¤ 4171.20

Payment Mode : CASH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את כרטיס המסך בגרסאת הOEM של החברה הזולה ביותר שתמצא. אין הבדלים בביצועים, למעט המראה החיצוני של הכרטיס. קח מודול בודד של TwinMOS, GeIL, או כל חברה אחרת. העיקר שהPCB לא יהיה ג'נרי ושזה יהיה מודול בודד של 512MB זיכרון. יש לוודא שהמודול הבודד הזה יהיה PC2700 ולא 3200, משום שהמעבד עובד בFSB של 333MHz והוא לא ינצל יותר מהPC2700. בנוגעל קירור של המעבד, העף את הV9. זוהי גרסאת ה-Box של המעבד שכוללת את קירור ה-Default שלו. אם אני זוכר טוב, זהו Spire שעושה עבודה טובה.

משום שלא יבוצע OC, לוח האם והמארז מיותרים גם הם. ראשית, וודא כי לא יהיה כונן תקליטורים או כןנן תקליטונים לבן, משום שהמארז שחור וזה ממה לא יהיה יפה. שנית, המארז הזה מקורר בצורה טובה מידי, יחסית, ומארזים אחרים זולים יותר ויציגו ביצועי קירור מספקים מאוד למערכת שלא יבוצע בה OC. ראה למשל את הCI-6A19 של Compucase שמגיע מראש עם ה300AR-T העילאי של Heroichi. וזאת רק ב300ש"ח. בקשר ללוח האם, הייתי מציע שתקח את הNF7 של . הוא זול יותר ב50ש"ח וההבדל העקרוני היחיד הוא כניסת הIEEE1394.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת הביצועים של הDualDDR כמעט ולא קיימת. היא מאוד דלה, כלל לא מורגשת וספק לגבי ניקוד בתוכנות Benchmarking.

512MB עולה כמו 2x256MB. ההצעה שלי היא רכישה של 512MB כך שמתאפשר עוד מודול בשביל הDualDDR (למרות שאפשר לומר שהוא אינו קיים) בעתיד, על-פני 2x256MB שינצלו שני סלוטים מתוך שלושה. אם לא סיבות אישיות, צרכים, אסטתיות ושכאלו, אין שום סיבה לבחירת אחד מהשניים. אני עדיין ממליץ על 512MB משום שהמחירים דיי ירודים והוא קומפקטי יותר. אם היה מתאפשר QuadDDR והיו עוד שני סלוטים מיותרים, אתה חושב ש4x128MB היה מומלץ? כלל וכלל לא. איפה האומפקטיות והאסטתיות. כלומר, אני מדבר לגבי מקרה רלוונטי בו לא קיימת תוספת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק, אני לא מבין אותך. למה לו לקנות סטיק של 512MB אם הוא לא עושה OC?למי שלא עושה OC, עדיף 2 סטיקים של 256MB, כדי לנצל את ה-DUAL . מה דעתך?

אני גם חושב כמוך

זה הבדל של 40 שקלים בערך בשביל 3%

למעשה הקונה צריך לעשות את השיקול שלו...

לגבי המארז הוא בהחלט מיותר באמת אם אתה לא

OC

אם אתה רוצה אותו בשביל היופי איך שבא לך...

בנוגע לקירור

מה אני יגיד אני גם במצב שלך הייתי קונה ולא ה-

Box CPU

ליתר בטחון

אבל אני יודע ש-

Thermaltake

לא מצטיינים בתחום

תקנה

SK-7

או

Vantec Aeroflaw

או

Zalman 6000

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מבצע פעולה מיותרת ליתר ביטחון, זה לא אומר שגם אחרים צריכים לעשות זאת. זוהי הבעיה שלך שאתה לא מבין שהSpire שמגיע כקירור ברירת מחדל עם מעבדי הוא מספק. בכל אופן, גם אם הוא אינו היה מספק, ולא הייתי ממליץ עליו.. (או בקיצור, הוא אינו אופציה מסיבה כלשהי.) גם אז הSK-7 אינו היה מומלץ, משום שאז היו טמפרטורות מזעזעות. הוא אינו מותאם ואינו עובד טוב עם שלא מקוררים טוב. וחוץ מזה, היטסינק ללא מאוורר אינו שווה הרבה בד"כ.

תוספת הביצועים של הDualDDR היא Peak של 5%. עיקרון התוספת נע בין 0 (כן, חלק מהמבחנים מראים שלא קיימת תוספת בכלל.) לבין 3. הדבר בכלל לא מורגש וזהו אינו שיקול רוכש המערכת בכלל. זוהי עובדה מוחלטת שאם מקבלים מערכת במתנה אפילו (והתקציב אינו מוגבל), אז לא משתמשים בDualDDR. למה 40ש"ח? בכל אופן, הייתי אומר 0ש"ח, וגם במקרה הזה שני מודולים אינם משתלמים. התוספת הזו כ"כ מטופשת שלא צריך לחשוב על הדבר הזה בכלל.

עריכה- ואגב, TT דווקא כן מצתיינים בתחום הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...