לקוחות דור שלישי לא יחויבו לשלם על חבילת אינטרנט ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקוחות דור שלישי לא יחויבו לשלם על חבילת אינטרנט !

The Ball

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://it.themarker.com/tmit/article/2214

אסור להם אפילו להשתמש באינטרנט, ההחלטה הזאת באה במטרה שהם יוכלו לחסוך.

אין לי זין להתחיל לחפור ולחפש סטטיסטיקות על שימוש בטלפונים במגזר החרדי, לא מאמין לי? לא אכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לדעתי אטיאס הוא ניאו נאצי בתחפושת חרדית שעושה את זה בשביל שהמגזר שלו (כנופיות ניאונאציות ישראליות) יוכל לחסוך בהוצאות הפלאפון כי המשטרה גם ככה על הקו שלהם והם לא יכולים להשתמש בסלולאריים לצורך ביצוע פוגרומים ביהודים.

אין לי זין להתחיל לחפור ולחפש סטטיסטיקות על שימוש בטלפונים במגזר *הניאונאצי*, לא מאמין לי? לא אכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נקנה פלאפונים בלי להתחייב לחבילת גלישה, נקבל את ה20 שקלים לחודש האלו במחיר של הפלאפון, אז לא עדיף עם? בשביל לבדוק פעם ב... מזג אויר או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לדעתי אטיאס הוא ניאו נאצי בתחפושת חרדית שעושה את זה בשביל שהמגזר שלו (כנופיות ניאונאציות ישראליות) יוכל לחסוך בהוצאות הפלאפון כי המשטרה גם ככה על הקו שלהם והם לא יכולים להשתמש בסלולאריים לצורך ביצוע פוגרומים ביהודים.

חחחחח, זה היה טוב.

אני מסכים שזה לא נראה הגיוני שהוא קידם משהו כמו ניידות במספרים דווקא לטובת הציבור החרדי, מדובר במהלך שהמשמעות שלו גורפת מידי מכדי ליחס אותו לציבור כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי בכלל מדובר בכך שמי שרוצה גלישה באינטרנט הסלולרי לא יחוייב לקנות חבילה, אלא יוכל לשלם עפ"י שימוש.

זה לא משנה את העובדה המרתיחה שכשאתה קונה קו דור שלישי הם לא נותנים לך את האופציה הזו (וזה שאורנג' כותבים שכן זה שקר - 3 קרובות משפחה שלי עברו לאורנג' שבוע שעבר ולכולן הדביקו את החבילה הזו בטענה שאחרת אי אפשר לקבל מכשיר דור 3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למייטב ידעתי, חלק נכבד מהציבור החרדי לא מחזיק קו טלפון בבית.

לא מספיק שחברות הסלולר מציעות מסלולים מיוחדים לחרדים ( מאוד מאוד אטרקטיבים), אריאל אטיאס דוחף חוקים לטובת ציבור הבוחרים שלו.

למה הוא לא פועל נגד תיאום המחירים של הספקיות השונות? כי זה לא נוגע לו בכלל, כמו שאמרתי החרדים מקבלים מסלולים שונים ממרבית עם .

תבינו, בכנסת אצלנו אין דבר כזה חוק למען העם. הכל זז לפי אינטרסים איישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק שחברות הסלולר מציעות מסלולים מיוחדים לחרדים ( מאוד מאוד אטרקטיבים), אריאל אטיאס דוחף חוקים לטובת ציבור הבוחרים שלו.

למה הוא לא פועל נגד תיאום המחירים של הספקיות השונות? כי זה לא נוגע לו בכלל, כמו שאמרתי החרדים מקבלים מסלולים שונים ממרבית עם .

תבין, זה לא רק בכנסת אצלנו. בכל העולם הצעות חוק זזות לפי אינטרסים של ציבור מסויים. ההבדל הוא שאצלנו חברי כנסת, חוץ מחברי כנסת חרדים, דואגים רק לאינטרסים האישיים שלהם, לא של הציבור אותו הם מייצגים. תגיד מה שאתה רוצה ש"ס מתפקדת כראוי מבחינת הציבור החרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי בכלל מדובר בכך שמי שרוצה גלישה באינטרנט הסלולרי לא יחוייב לקנות חבילה, אלא יוכל לשלם עפ"י שימוש.

זה לא משנה את העובדה המרתיחה שכשאתה קונה קו דור שלישי הם לא נותנים לך את האופציה הזו (וזה שאורנג' כותבים שכן זה שקר - 3 קרובות משפחה שלי עברו לאורנג' שבוע שעבר ולכולן הדביקו את החבילה הזו בטענה שאחרת אי אפשר לקבל מכשיר דור 3).

נכון ואולי עכשיו כבר לא נצתרך לשלם את ה19 שקלים המשפילים האלה של האינטרנט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3562600,00.html

משהו ניהיה לא בסדר במדינה הזאת... יוצאים פה כמה חוקים לאחרונה שהם לטובת האזרח/מדינה... נראה לי השרים חטפו חום.

אני רק לא הבנתי משהו... לקוחות שכבר מחוברים לדור השלישי ומשלמים על חבילות גלישה, יכולים לבטל?

אולי אתה צודק לגבי המדינה, אבל כרגיל, עוקפים את החוקים האלו כמו כלום.

דיברתי עם נציגה מחברת סלקום ושאלתי האם יש תשלום של חבילת .. אז היא אמרה "זאת לא חבילת , החוק הוא שאתה משלם 19.90 בשביל להנות מהפונקציות של המכשיר כביכול".

אז אל תתלהבו מהחוק, הם כבר הספיקו לעקוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא לא פועל נגד תיאום המחירים של הספקיות השונות? כי זה לא נוגע לו בכלל, כמו שאמרתי החרדים מקבלים מסלולים שונים ממרבית עם ישראל.

לחרדים יש מספר מכשירים הנקראים מכשירים "כשרים" וקומת מספרים בכל אחת מהחברות הסלולריות.

בגלל הגבלות שונות החלות על המספרים האלה (למשל, חיוג לכוכביות), אין אפשרות טכנית לנייד אותם לחברות אחרות ולכן אם הם עוברים חברה הם נאלצים להחליף מספר.

מכשירים אלו מעוקרים ואין להם אפשרות לגשת לאינטרנט בשום צורה, ומן הסתם לא משלמים על חבילת .

ניידות המספרים לא מעניינת את הציבור החרדי ולא תורמת לו בכלום. יוזם החוק הוא בכלל שר המשפטים הקודם (וראש הממשלה כיום).

לנושא הת'רד, בעקרון אין לי בעיה עם התערבות בשוק החופשי כיוון שאני לא מאמין בו, אבל, ענייני חבילות הגלישה בהתחייבות פופולריים גם במדינות אחרות- אפשר לקחת לדוגמא את AT&T והאייפון החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...