ביטול העלאת האיכות בצריבת DVD - נרו 8 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול העלאת האיכות בצריבת DVD - נרו 8

GWeizman

Recommended Posts

יש לי בעיה בצריבת DVDים עם Nero 8.

בצריבת CD יש מצב 'רגיל' ומצב Super Quality.

בצריבת , לעומת זאת, יש רק מצב Quality.

זה אומר שבזמן הצריבה הוא ממיר את הקובץ באיכות.

בפועל, זה אומר שהוא משלש כמעט את המשקל, מה שאומר שאני אפילו לא יכול לעבור את מצב הוספת הקבצים (כי הסרטונים שאני רוצה להעביר, למרות שבאיכות הנוכחית שוקלים ביחד בערך 4200 מגה, מגיעים למשהו כמו 13 ג'יגה כשאני מכניס אותם לרשימה.)

יש דרך לצרוב אותם באיכות הנוכחית, בלי מצב הSuper Quality (המיותר לגמרי)?

תודה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין לי ברירה.

הוא לא נותן לצרוב קבצים בלי המרה.

'Please note that to make a -Video from video files, you must use a authoring tool suck as Nero Vision'

עד פה אין בעיה רצינית, אני נכנס לNero Vision, וכאמור, הוא מתעקש להמיר את הקבצים ולשלש כמעט את המשקל.

יש דרך לעקוף את זה?

(בינתיים צרבתי Data וזהו, הDVD שלי יודע לטפל בזה, הבעיה היא שDVDים ישנים יותר [כמו הקודם שלי] לא, ושיהיה הרבה יותר נוח אם יהיו לי כל הפונקציות שאפשריות בצריבת Video [תפריט, סדר הרצה, כתוביות במידה וצריך, וכו'])

אני מניח שיש תוכנות אחרות שיאפשרו לי דברים דומים, השאלה היא אם יש דרך לעקוף את זה בNero, כי זה נשמע לי מאוד טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה העניין, אתה חייב המרה. נגני הDVD הישנים לא מסוגלים להציג את פורמטי הסרטים החדשים (divx וכו'), ויכולים להציג רק mpeg1/2.

כשאתה צורב על CD רגיל, אתה יכול לצרוב בערך 70 דקות ב-VCD (ב-mpeg1, באיכות שלא שווה כלום) או 50 דקות ב-Super VCD שזה כבר mpeg2, באיכות קצת יותר טובה).

על אפשר לצרוב רק ב-mpeg2 (זה חלק מהפורמט). על מנת שהסרטים יהיו באיכות נורמלית, אתה יכול לצרוב רק שעות בודדות של סרט (אני לא זוכר כמה בדיוק, נראה לי שעתיים) על רגיל (לא Dual Layer).

אני לא זוכר איך זה ב-NeroVision Express, אבל יש תוכנות שמאפשרות לך להמיר ל-mpeg2 ולקבוע את ה-Bitrate. זה מאפשר לך להוריד מהאיכות של הסרט כדי לדחוס יותר על הדיסק. אח"כ אפשר להשתמש ב-NeroVision כדי לצרוב את הסרטים, והוא לא יבצע המרה (או מראש להשתמש בתוכנה שיודעת להמיר ולקבוע ביטרייט ולצרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את השדה שמשנה Bitrate בNero Vision.

הבעיה היא שאני רוצה לרדת (מאוד) באיכות, כי בטלוויזיה שלי בכל מקרה לא רואים את ההבדל וכי אני רוצה לדחוס את הכל לאותו דיסק בכל מחיר. (צרבתי Data קודם בביטרייט של 984kbps בלי הפרעה משמעותית באיכות מבחינתי..)

מצד שני, Nero Vision מגביל אותי למינימום של 1691kbps.

אני מניח שזה משאיר לי המרה מראש לmpeg2.

יש תוכנה מומלצת כלשהי?

(מבחינת הצריבה, נראה לי שאני אשאר עם Nero בכל זאת, יש לה כמה פיטצ'רים בצריבת ווידאו שאני מעדיף להשאר איתם.)

תודה,

גיא.

עריכה:

בעצם, במקרה המסויים הזה, הנגן שלי תומך divx והדיסק ישמש רק אצלי, למה אני צריך ליהיות מוגבל בצריבה? יש דרך לעקוף את ההגבלה לmpeg?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה :kopfpatsch: ?

תקודד את הקובץ (לא דרך נירו), לDIVX /XVID או כל אמפג4 שהDVD שלך קורא (אם האיכות של הTV נמוכה גם ככה, ולא רואים הבדל, אפשר לקודד במעבר אחד).

תוכנה מומלצת:

VIRTUALDUB/VIRTUALDUBMOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר

צריבת DATA פועלת בלי בעיה

אבל אני צריך את הפיטצ'רים שמתאפשרים בצריבת ווידאו

ובגלל זה אני צריך או תוכנה שתאפשר את זה בלי ההמרה לmpeg1/2

או אפשרות לעקוף את זה בנרו (או לפחות את ההגבלת מינימום בביטרייט)

תודה בכל מקרה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...