כרטיס טלויזיה למחשב HTPC - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס טלויזיה למחשב HTPC

Xstyle

Recommended Posts

שלום אני מתכנן לקנות מחשבקולנוע ביתי HTPC

השאלה שלי היא כזהות מה התפקיד של הכרטטיס ואם הוא חייב להיות במערכת קולנוע ביתי?

ואם יש דרך אחרת חוץ מכרטיס לחבר את הטלויזיה ואם כן איך?

ואם אני צריך להשקיע בכרטיס מסך או כרטיס קל במערכת HTPC!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפקיד של הכרטיס טלויזיה הוא לאפשר חיבור של מקורות חיצוניים (כמו למשל הממיר) למחשב ובכך לראות את התוכן דרך המחשב. (כמובן שאפשר להקליט וכו')

לא הכרטיס טלויזיה הוא זה שמאפשר את החיבור של המחשב לטלויזיה (כלומר שתראה את התוכן של המחשב על גבי הטלויזיה) אלה הכרטיס מסך.

אתה לא חייב שיהיה לך כרטיס טלויזיה במחשב.

החיבור מהמחשב לטלויזיה תלוי בטלויזיה. אם יש לך פלזמה או LCD עם רזולוציה גבוהה כדי לחבר את המחשב ל טלויזיה באמצעות כבל DVI או VGA. תלוי בחיבורים של הטלויזיה.

אם יש לך CRT תחבר עם S-VIDEO. (כך בחשבון שהאיכות תיהיה על הפנים והכתב לא יהיה קריא במקרה הזה).

ההשקעה בכרטיס מסך היא בהתאם לשימושים. אם אתה מתכוון לשחק (ועל רזולוציה גבוהה בהתאם לטלויזיה) כדי להשקיע בכרטיס מסך חזק למשחקים.

אם יהיו היחידים שיכבידו על המחשב רצוי להשקיע בכרטיס מסך מסדרת ה HD של רדאון. (אני כבר לא עוקב אחרי המחירים ואני לא יודע מה בדיוק ממליצים היום אם זה עדיין ה HD2400/2600 או המסידרה השלישית היותר חדשה, אבל הכרטיסים האלה די זולים)

אם אתה מתכוון להריץ סרטי HD על המחשב הכרטיסים שציינתי למעלה יתאימו.

אני ממליץ לך לפתוח ת'רד בפורום "מפרטי מחשב" ולכתוב שם את השימושים ואת התקציב כדי שיוכלו להתאים לך מפרט.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי עוד שאלה אני קונה מארז של והוא מגיעה ביחד אם שלט איכותי

אמרתה לי שבישביל לחבר ממיר ולהקליט אני צריך עוד כרטיס ואיתו מגיעה עוד שלט!

ועכשיו אמרו לי גם אם אני שם MEDIA CENTER אני צריך עוד שלט!

אז השאלה שלי היא כזהות מה שימושו של כל שלט ואם אני צריך את כל השלטים?

או שאפשר לחסוך ומה השלט הכי טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט שמגיע עם המארז ישמש אותך למדיה סנטר ולשליטה בסיסית על המחשב. אתה לא צריך לקנות עוד שלט בנוסף.

אני כמעט בטוח שעם השלט הזה תוכל גם לשלוט על הכרטיס . (אם אתה תראה דרך המדיה סנטר אז בטוח).

ככה שככל הנראה יהיו לך 2 שלטים או שלט אחד. אני לא יודע בדיוק מה אתה רוצה לעשות עם השלט של הכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...