התלבטות קשה בין XBOX360 לבין PS3. בבקשה תעזרו... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה בין XBOX360 לבין PS3. בבקשה תעזרו...

TheSlayer

Recommended Posts

טוב אז ככה,

בשבוע הבא אני טס לארה"ב לכנס של מייקרוסופט, וחשבתי שזו הזדמנות מצויינת לרכוש קונסולה סוף סוף.

בכנס של מקיירוסופט ימכרו מוצרים בהנחה (בתקווה שגם XBOX). אז זו יכולה להיות רכישה די מוצלחת.

בכל מקרה אני מתלבט בין רכישת XBOX360 ELITE או PS3 80GB + MGS (החבילה שעולה 500 דולר).

1. אני מתכנן לשים את הקונסולה בסלון (מה שאומר שאני חייב חיבור WIFI ולכן אם אבחר ב-XBOX אני אקנה לו את המתאם של ה-WIFI שלו שעולה 100 דולר, אלא אם אפשר לחבר אליו כל כרטיס רשת אלחוטי שב- ואז יש לי כבר אחד כזה בבית).

2. חשוב לי שיהיה אפשר להעביר סרטים מהמחשב לקונסולה בקלות (דרך הרשת הביתית) ולנגן אותם עם תמיכה בקבצי תרגום.

3. בנוסף, תנתן עדיפות לקונסולה שיכולה להקליט תוכניות מהטלויזיה להארד דיסק שלהץ

4. וכמובן, קונסולה שתיתן לי חווית משחק - גם במולטיפלייר.

5. אני אשמח לשמוע מה ההשלכות של רכישת כל קונסולה מארה"ב (הבנתי של- מארה"ב צריך ממיר מתח - איזה דגם מומלץ לקנות בארץ ומה ההשלכות של זה לגבי RROD (כי הרי הספק המקורי הוא 175W).

6. מה לגבי התשלום ל- live - האם אני צריך לשלם כל שנה כדי לשחק ברשת משחקים?

7. מהם האביזרים שחייבים לקנות עם הקונסולה מבחינת חווית משחק.

8. מה ההבדל בין השלט sixaxis לבין dual shock 3 ב-PS3?

9. מי מהקונסולות רועשת פחות (רעש של מאווררים מפריע לי) ומי מתחממת יותר?

אודה לכם על מתן חוות דעת ודעה מקצועית בנושאים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש כרטיסים אלחוטיים מסוימים שעם FLASH לFRIMWARE שלהם אפשר , אני לא בדיוק מכיר את התחום אז בהצלחה.

2) בשתיהן אפשר לעשות STREAMING מהמחשב , ולפי ידיעתי שתיהן לא מציגות כתוביות (בעלי מוזמנים לתקן אותי) ולקודד אותם לוקח שעות.

3) PLAY TV - תוסף שעושה את זה בPS3 מוצג באוגוסט , לגבי - אין לי מושג.

4) עדיף קצת , אבל בתשלום שנתי.

5) בXBOX - כל המשחקים מוגנים באיזור - משמע תצתרך לקנות רק משחקים אמריקאים , תצתרך לXBOX ממיר מתח די רציני - כ300 ש"ח.

הPS3 יהיה מוגבל בREGION רק בסרטים ובמשחקי PS2

6) עולה 50 דולר לשנה

7) טלוויזיה של 720P לפחות בגודל 32" לפחות , אה וכורסא נוחה.

8) DUAL SHOCK 3 כולל רטט , SIXAXIS כולל רק חיישן תנועה

9) לדעתי , הPS3 , אבל אף אחת לא טרגדיה , מתחממת? לדעתי הXBOX פחות חם (גם הספק שם בערך חצי בהספק מבPS3 אז אין פלא) , מצד שני , הוא מתקלקל מהחום.

דעה שלי , PS3 , אבל אם תשאל את דובי זובי - רק .

זה בעיקר עניין של טעם במשחקים האקסקלוסיבים פה ושם.

ואם אתה רוצה גם לחסוך נגן בלו ריי (שמתחיל לתפוס פופולאריות , אפילו יש השכרות בבלוק באסטר) - PS3

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

2) בשתיהן אפשר לעשות STREAMING מהמחשב , ולפי ידיעתי שתיהן לא מציגות כתוביות (בעלי מוזמנים לתקן אותי) ולקודד אותם לוקח שעות. לא האקס בוקס לא מציג כתוביות מהניסיון שלי

4) עדיף קצת , אבל בתשלום שנתי. לא קצת בהרבה

5) בXBOX - כל המשחקים מוגנים באיזור - משמע תצתרך לקנות רק משחקים אמריקאים , תצתרך לXBOX ממיר מתח די רציני - כ300 ש"ח. לא ,לא כל המשחקים מוגבלים יש לא מעט שהם לא מוגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהעובדה שה360 יורד לרמת מחיר של 300 דולר עושה את כל ההבדל.

אבל תעשה מה שאתה רוצה,

כל הפורום הזה חרוש בדיוני 360VS.PS3 ככה שלא יהיה לך חסר למצוא טיעונים בעד ונגד כל קונסולה.

לעדתי המחיר עושה את כל ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין,, איפה הייתם שיצא העדכון לPS3 שמוסיף לו תמיכה בכתוביות? (כולל כתוביות בעברית.)

הפעולה שצריך לעשות היא לא לשים את הסרט והכתוביות באותו השם אלא משהו קצר לא פחות.

פשוט מאוד יש תוכנה קטנטנה שלוקחת את הקובץ AVI ואת הקובץ SRT ויוצרת קובץ DIVX עם הכתוביות מאונדקסות בו, זוהי אינה הדבקה של הכתוביות

הפעולה לוקחת 30 שניות לקובץ AVI בגודל 700MB

אחרי זה בPS3 לוחצים משולש על הסימון של הכתוביות.

בלי לחיצה על המשולש לא יהיו כתוביות משמע הן לא מודבקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנאמר - תן קישור לתוכנה ף אני אשמח לראות את זה פועל (במיוחד עם כתוביות בעברית , כי למיטב ידיעתי לPS אין אפילו פונטים בעברית)

ליביו[br]פורסם בתאריך: 1.07.2008 בשעה 02:12:58

אתה מתכוון ל:

http://www.videohelp.com/tools/AVIAddXSubs

משהו רוצה לבדוק אם זה עובד? (צריך גם שינה לפני העבודה מחר).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בשמחה.. לתוכנה קוראים

AVIAddXSub

על השם אפשר להגיד שהוא דבילי אבל התוכנה מעולה.

http://www.calcitapp.com/getaviaddxsubs.php

זה הלינק. תכנסו תורידו אחרי זה בתיקייה של התוכנה תכנסו לקובץ:

AVIAddXSubs.exe

בלשונית Create DivX with subtitles תבחרו שם את קובץ הAVI (שימו לב שקובץ הכתוביות וAVI באותו השם)

ולהגדיר Output

בלשונית Configuration

להגדיר בCharacter set כ Hebrew וLanguage code כ Hebrew iw

Font - Arial unicode MS אני אישית אוהב אותו הוא נראה טוב ועובד על הPS3 אתם יכולים לבחור כל אחד אחר

וזהו כל השאר זה רק לטעמכם

תחזרו ללשונית Create DivX with subtitles ולחצו על Create subtitled DivX file

נכון הקינפוג הראשוני הוא לא קצר אבל ההגדרות נשמרות ובפעם הבאה שתכנסו הכל יהיה מוגדר.

Enjoy!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבד עם כתוביות באנגלית.

האמת היא שאין לי פשוט כתוביות בעיברית , אז זה לא יצא לי לנסות (גם באנגלית אני בקושי משתמש בכתוביות ובטח לא אטרח לחפש אם לא היה עם הסרט)

משהו יכול לבדוק מסקרנות אם עובד גם עם הXBOX?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...