קניתי קירור למעבד AC alpine pro 7 ומשהו נראה לי לא הגיוני - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קירור למעבד AC alpine pro 7 ומשהו נראה לי לא הגיוני

shaycool

Recommended Posts

אותו דבר בגלל זה זה נראה לי מוזר :x

דרך אגב שהמעבד על 70 הצלעות חמות אבל זה לא נראה לי כמו חום של 70 מעלות ><

אם אתה מקבל את אותם הטמפרטורות אז לפחות אתה יכול להיות רגוע שחיברת את הקירור טוב.

כשנוגעים ביד בקירור בחום של 70 מעלות זה מרגיש חם מאוד, אם לא הרגשת רותח אז או שיש לך בעייה ברגש או שיש פה זיוף בקריאה של הטמפרטורות (מה שיותר סביר להניח) או שהקירור הזה לא יותר טוב מקירור הסטוק (מה שגם יכול להיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 10 דקות בביוס המעבד הגיע לי ל-90 מעלות אז שמתי חזרה את הקירור סטוק והמעבד אחרי 10 דקות בביוס היה על 67-70 לא יודע מה נסגר עם המחשב המוזר שלי אני יקח אותו לחנות שקקניתי ממנה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום את הקירור AC alpine pro 7 התקנתי אותו(יש לי מעבד D 3.4ghz) והטמפ' במנוחה היא 55 מעלות לפי speed-fan המאוורר פועל על 100% אבל הוא רק על 1500rpm זה הגיוני כי לא נראה לי.

פה אתה אומר שהטמפרטורה היא 55 מעלות עם הקירור החדש.

מרחתי משחה מחדש אבל הטמפ' אותו דבר ובמאמץ 100 אחוז בדקתי והמעבד מגיע ל-70 מעלות זה נורמלי? יש מצב שהסנסור לא קורא נכון את הטמפרטורה?(למרות שבביוס הוא מראה אותו דבר) אבל זה מוזר לחבר שלי יש מארז ג'נרי והוא משתמש בקירור סטוק ואצלו במנוחה זה 35-40 ובמאמץ 57 מקס

פה אתה אומר שהטמפרטורה היא 70 מעלות עם הקירור החדש ואני מניח שהתכוונת לטמפרטורה במאמץ.

אחרי 10 דקות בביוס המעבד הגיע לי ל-90 מעלות אז שמתי חזרה את הקירור סטוק והמעבד אחרי 10 דקות בביוס היה על 67-70 לא יודע מה נסגר עם המחשב המוזר שלי אני יקח אותו לחנות שקקניתי ממנה וזהו

ופה אתה רושם שהוא מגיע במנוחה ל-90 מעלות עם הקירור החדש, אתה לא חושב שיש פה כמה סתירות מאוד מבלבלות?

אם נלך לפי התרחיש האחרון שנתת אז אני מניח שאם אתה תיגע בצלעות כשהמעבד על 90 מעלות אתה תראה שזה שרותח מאוד,

ובגלל שקירור הסטוק נותן לך טמפרטורות הרבה יותר נמוכות אז סביר להניח שפרקת את הקירור כמה פעמים ורק שבפעם האחרונה שחיברת את הקירור לא חיברת אותו כמו שצריך בדיוק או ששמת יותר מידי משחה או מה שלא כל כך נראה אבל עדיין יש סיכוי שהביצועים של הקירור הזה ממש גרועים והוא לא מתאים למעבד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ילך עוד מעט לאייבורי ויחליף את הקירור כנראה ל AC FREEZER POR 7 עם הקירור הזה אני יוכל לעשות OC? ובמידה וגם הקירור הזה לא ישנה כלום אני כבר יישם את האחריות שלי בחנות שקניתי ממנה את המחשב כי משהו פה מסריח

עריכה בסוף אני לא מחליף כי אני בטוח ב-90% שהלוח אם שלי מזייף כי הכרטיס מסך עובד על 80 מעלות(OC) והמעבד על 90 לפי הביוס והכרטיס מסך חם בהרבה מהקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...