תאימות זיכרון ללוח אם ישן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות זיכרון ללוח אם ישן

Burkey

Recommended Posts

שלום,

אני פותח פה ט'רד חדש בהקשר לנושא שכבר דנו בו.

התבקשתי צריך לשדרג מחשב ישן, ואני מעוניין לשדרג את הזיכרון.

לוח האם הוא:

Asus P4S533MX

התומך במעבדי פנטיום 4 או ( דור די ישן ).

מבחינת זיכרון הוא תומך גם ב - SDRAM וגם ב - ( יש מקום לחבר את שני הסוגים ). בספר המצורך ללוח וגם באינטרנט, ראיתי שהלוח תומך ב - במהירות עד 333. עם זאת, תוכנת Wizard 2008 מספרת לי שכרגע יש שני בפנים, אחד 333 ואחד 400....

אני חשבתי לשים במקום שני אלה ( כל אחד מהם 256MB ), לשים אחד של 1024MB, או שניים של 512MB. העניין הוא שכיום ניתן לרכוש רק DDR400.

שאלתי היא אם כן, האם אפשרי לבצע את השדרוג ?

השאלה היא האם כיום, ה - DDR400 אינו פעיל ורק ה - 333 עובד, או ש - DDR400 עובד למרות שיצרנית לוח האם לא עדכנה זאת באינטרנט ?

האם קיים חשש שזיכרון אחד של 1024MB מסוג DDR400 ישרוף לי את לוח האם מכיוון שאינו מתאים ?

( הלוח אגב תומך סה"כ בזיכרון עד 2GB ).

אשמח לקבל את דעתכם בטרם אני מזמין חלקי חילוף

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי היא אם כן, האם אפשרי לבצע את השדרוג ?

השאלה היא האם כיום, ה - DDR400 אינו פעיל ורק ה - 333 עובד, או ש - DDR400 עובד למרות שיצרנית לוח האם לא עדכנה זאת באינטרנט ?

ה-DDR400 שלך עובד כמו גדול, רק שהמהירות שלו נקבעת לפי המהירות של הזכרון האיטי יותר, דהיינו 333

האם קיים חשש שזיכרון אחד של 1024MB מסוג DDR400 ישרוף לי את לוח האם מכיוון שאינו מתאים ?

( הלוח אגב תומך סה"כ בזיכרון עד 2GB ).

בשום מצב זה לא יכול לשרוף, במקרה הכי גרוע המחשב לא ידלק מה שגם קשה לי להאמין שיקרה.

אני רוצה להבהיר משהו, זה שהלוח לא תומך ב-DDR400 אומר רק שלא תוכלו להגדיר את הזכרון שיעבוד ב-400MHZ, זה לא אומר שלא תוכלו להתקין פיזית כאלה במחשב או שהוא לא יזהה אותם, הזכרונות יעבדו פשוט יותר לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לחבר 2X512MB DDR400, כיוון שסטיק אחד של 1024MB עלול לא להתמך מבחינת הגודל ::)

למיטב ידיעתי אין דבר כזה דבר לוחות שלא תומכים ב-1024MB DDR1, ואם יש אשמח לשמוע על אחד כזה.

הלוחות הישנים תומכים במינימום של 2 ג'יגה ראשי, ואלו הם בדרך כלל לוחות זולים שיש להם רק שני סלוטים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח תומך בעד 2GB ויש לו רק שני מקומות לזכרון DDR1, השניים האחרים הם SDRAM, הישנים יותר.

מה דעתכם על שילוב של 512MB עם 256MB אחד ? ( שניהם מסוג DDR400 )

ושאלה נוספת, מה לדעתכם עדיף, OCZ או GSkill ? יש לי ניסיון טוב עם GSkill, אבל ב - , אין לי מושג איך הזכרונות הישנים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...