Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

לאחר בדיקה מעמיקה [כמה שניתן בנתיים] הגעתי למסקנה כי פאר קריי 2 נראה משחק יותר טוב מקרייסיס ההמשך...גם מבחינת משחקיות וגם בגרפיקה שדי שונה.

יש כאלו שיגידו שפאר קריי נראה פלסטי, אבל אני חושב שהוא נראהמאוד ריאליסטי.

וחוץ מזה הדבר שאני באמת נהנה ממנו בקרייסיס זה המולטי! שכרגע יש לי בעיה איתו =\ אחרי כמה דקות אני פשוט נבעט מחלק מהמשחקים! ויש לי מקורי והכל...וגרסה 1,21 =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וחוץ מזה הדבר שאני באמת נהנה ממנו בקרייסיס זה המולטי!

אחי, אתה זן נדיר ! המולטי בקרייסיס פשוט על הפנים ! לא מספיק שכל המשחקים שם חוזריםו על עצמם יש כל כך הרבה לאגים (לפחות אצלי) והכול מלא צ'יטרים...

אני ממש לא אהבתי תמולטי, כך גם הרוב, בגלל זה עכשיו מפרסמים טוב טוב ששיפרו את המולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה זן נדיר ! המולטי בקרייסיס פשוט על הפנים ! לא מספיק שכל המשחקים שם חוזריםו על עצמם יש כל כך הרבה לאגים (לפחות אצלי) והכול מלא צ'יטרים...

אני ממש לא אהבתי תמולטי, כך גם הרוב, בגלל זה עכשיו מפרסמים טוב טוב ששיפרו את המולטי.

ממש לא נדיר....יש שרתים ממש טובים לדוגמא של NH EURO שאי אפשר להיכנס ל CONSULE ולרמות...

אני עדיין חורש עליו ואין שום לאגים או כל בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נדיר....יש שרתים ממש טובים לדוגמא של NH EURO שאי אפשר להיכנס ל CONSULE ולרמות...

אני עדיין חורש עליו ואין שום לאגים או כל בעיה אחרת.

אבל Shadow יש מצב שאתה קצת פנאטי בנוגע לכל מה שקשור לקרייסיס? :) זה לא משהו רע, כן? זה פשוט הופך את הדעה שלך ללא רצינית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיילים בקרייסיס לא מתים אם רצים אליהם מהר בד"כ, הם עפים רחוק וגבוה, אם הם נוחתים במים הם מתים ואם לא אז צריך להעיף אותם כמה פעמים עד שהם מתים :silly:

אני אוהב לתפוס אום כשהם חיים (ב STRENGTH), לזרוק אותם ישר מעליי ולירות בהם בזמן שהם נופלים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב לתפוס אום כשהם חיים (ב STRENGTH), לזרוק אותם ישר מעליי ולירות בהם בזמן שהם נופלים :smile1:

חחחחח.... גם אני

אני משתמש בטריינר +11 [כמובן רק אחרי שעברתי את המשחק על דלתא בלי לרמות] ושם זריקה סופר חזקה [NUM 9] תופס וזרק אותם גבוה ואז יורה בהם! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...