Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא רואה פה "לכלוך"

הם פשוט אמרו חד וחלק שהם לא מקשיבים לדעות של קרירין

העובדה שהם אמרו שהם מתעלמים ממנו (שאגב זה לא נקרא להתעלם) מבחינתי היא "לכלוך". כל עוד הפעולה שלהם גוררת תגובה, גם אם זו רק במוחות הקוראים למיניהם, היא מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

קרירין לא משהו נגדך, אבל באמת בכל דיון אני רואה אותך מוצא פגמים ואתה כל הזמן מנמק למה המשחק גרוע.... :\

עוד פעם התחלנו

בפעם המיליון אני נותן עובדות ואז אומר את דעתי על אותן עובדות

אף אחד לא חייב להסכים אם הטעם שלי או איך שאני רואה את המשחק

בסך הכל אני גימר וותיק ואני מצפה ליותר ממשחק

אם קריסיס קצר והכוחות נגמרים מהר ומבחינתי זה הורס את המשחק

אחרים לא חייבים להסכים

ולא חייבים להסכים על AC או DMC4 או כל משחק אחר

אחד מהמשחקים שלי היום זה טומב רידר לגאנד

דווקא את המשחק הזה אני אוהב לכו תבינו

אם יש אנשים שלא יודעים לנהל וויכוח ורק רוצים חיזוקים לדעות שלהם אז אני לא מבין מה הם עושים פה

אם היה הסכמה על הכל הפורום הזה היה משעמם מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אותי אתה מצטט!?

ם יש אנשים שלא יודעים לנהל וויכוח ורק רוצים חיזוקים לדעות שלהם אז אני לא מבין מה הם עושים פה

אם היה הסכמה על הכל הפורום הזה היה משעמם מאוד

על זה אני דווקא מסכים איתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין

בטח ל-90% מהאנשים פה הדוד מאמריקה שקוראים לו ביטורנט יקנה להם את המשחק.

חבל זה משחק שבקושי עולה 90 שקל....וכמובן שכולל את CRYSIS WARS (המולטי)

עם מר ביטורנט אי אפשר לשחק במולטי...מזה שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל זה משחק שבקושי עולה 90 שקל....וכמובן שכולל את CRYSIS WARS (המולטי)

עם מר ביטורנט אי אפשר לשחק במולטי...מזה שווה ?

אני אישית יכול להגיד לך שכרגע, ל CRYSIS, יש 7 שרתים פרוצים (לפחות)

אז כן אפשר לשחק במולטי עם מר.ביטורנט (וזה לא שהמולטי כזה מציאה כן? נמאס אחרי כמה TAC BOMBS שמתפוצצות ומוציאות תמיץ מהכרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מקורי . חייב לפרגן קצת ל . לפי דעתי ממש מגיע להם כבר פירגון עולמי.. ודרך אגב אני בכלל לא משחק במולטי - לא אוהב תקטע הזה..

אחת החברות הבודדות שמעיזות כל פעם מחדש להשקיע במשחק את הנשמה ולהוציא משהו שייגרום לעולם להתפעל מכוח ה ..

אותו דבר היה בעבר כבר עם FAR-CRY שהיה מדהים ושונה מכל משחק FPS שיצא..

נ.ב - אם כבר דיברו פה על קרירין קודם :

אז בתור גולש ותיק בפורום אני יכול בהחלט לפרגן לך על דבר אחד שאני שמתי לב אליו - למדת לכתוב בעברית.

פעם היית כותב עם שגיאות ומינוחים מצחיקים והיה לך קשה להתבטא ולהסביר את עצמך.. היום אני קורא את ההודעות שלך וכמעט לא מוצא שגיאות (לפחות ככה ממה שיוצא לי לרפרף..) אז רק רציתי לתת לך ח"ח .. :xyxthumbs:

ולגבי הדעות שלך במשחקים והפאנבוייזם המוחלט שלך לנינטנדו - זכותך המוחלטת. כל אחד שיישחק במה שעושה לו טוב - אחרי הכל כולנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מקורי . חייב לפרגן קצת ל . לפי דעתי ממש מגיע להם כבר פירגון עולמי.. ודרך אגב אני בכלל לא משחק במולטי - לא אוהב תקטע הזה..

אחת החברות הבודדות שמעיזות כל פעם מחדש להשקיע במשחק את הנשמה ולהוציא משהו שייגרום לעולם להתפעל מכוח ה ..

אני מסכים איתך בהחלט! מגיע לחברה קרדיט, משחק טוב או לא... הגרפיקה פשוט עוצרת נשימה! באמת הישג טכנולוגי אדיר. :xyxthumbs:

גם לאחר שסיימתי את המשחק, קשה לי להסיר אותו מהסיבה שאני רוצה להראות לאנשים לאן המחשב הגיע מבחינה ויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בהחלט! מגיע לחברה קרדיט, משחק טוב או לא... הגרפיקה פשוט עוצרת נשימה! באמת הישג טכנולוגי אדיר. :xyxthumbs:

גם לאחר שסיימתי את המשחק, קשה לי להסיר אותו מהסיבה שאני רוצה להראות לאנשים לאן המחשב הגיע מבחינה ויזואלית.

:lol: :lol: מכיר את זה.. גם אני ככה..

רק אתמול היו פה דודים וחברים של ההורים..במקרה שחקתי בדיוק קרייסיס פה בחדר והם נכנסו להגיד שלום.. פתאום הם קלטו את המשחק -

"מה זה זה?? זה משחק ?.. מה אתה רציני ?!" היו בשוק כאילו :o .. כמו מישהו שפתאום תגיד לו שנחתו על הירח והוא לא שמע על זה מעולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...