Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

תשמעו, אני גם תומך CRYSIS. כמה שאני שונא חייזרים, העושר הגרפי של הסביבות, מגוון הדמויות, הנשקים והפיזיקה המטורפת שלו שבמקום לחסל אוייבים אני קוצר עצים ומפיל אותם על בתים שנהרסים זה בכלל משהו שלא ראיתי במשחקים .

זה כמו לשנוא את . כמה שלא יצעקו שהיא מלאת BUGים, זוהי מערכת ההפעלה שהביא את האנשים למחשב וCRYSIS הביא אותם לשחק במחשב.

אגב. אני קונה מחשב סוף סוף מחר ויש לי הרבה מה להשלים מהשנה האחרונה . . .

COD4

COD5

CRYSIS

HL EPISODE 1,2

דור שלם שלא ראיתי מ2006 שם הפעם האחרונה שיחקתי על מחשב משלי ב GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 1 :lol:

אני מקווה שזה יחזיק הכל (רמת החלקים רק כי יש לי מסך 24 ואני מוכרח להשיג FPS גבוהים על 1920X1200).

Sapphire Radeon HD4870 PCI-e 512 MB X2 CROSSFIRE

OCZ OCZ2RPR10664GK 5-5-5-18 (2x2048)MB 4GB 1066MHz Reaper Memory set

Intel Core2 Quad 2.5GHz 12MB Q9450 Box CPU

Thermalright Ultra 120

Asus Rampage Formula X48 Motherboard for Intel

Corsair CMPSU-750TX 750 W

ASUS 2014BLT X20 DVD\RW

LIANLI P60B No P/S Aluminum Black ATX Case with 140mm top fan with antivibration system

Samsung 640GB HD642JJ HDD - SATAII 16MB 7200RPM X2 שיעבדו ב RAID 1 לגיבוי אחד של השני (אני לא הופך שוב לקורבן של דיסק תקול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למרות השם הרע שעשו לקרייסיס, אני חייב לציין שנהנתי ממנו מאוד.

הקטע של החליפת ננו והאפשרויות שלה פשוט מעולה למשחקיות, מבחר נשקים מעולה (חבל שהנשק של החייזרים משמש לזמן קצר).

סאונד מצויין, ארט... פשוט תענוג במיוחד בבסיס של החייזרים, הרבה זמן לא ראיתי ארט ברמה כזאת, של החיילים לא רע בכלל.

בקיצור כנראה שאקנה את המשחק החדש.

אגב לכל המתלוננים על המנוע של קרייסיס, יש היום את כרטיסי HD4850 ב-920 ש"ח שיריצו לכם את קרייסיס מעולה גם על מסכי 22", אז חלאס לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה

איפה אתה הולך לקנות אותם

האמת שאת המשחקים האלה דווקא הייתי מוכן לקנות מיד שנייה במחיר זנות .

יש הצעות ? כי חלק אפשר למצוא חדשים ב50 שקל כבר בחנויות BUG השונות כי זה כבר ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD5?

גם אני שיחקתי בו, משחק מעולה.

משחק השנה של 2009!

ולענייננו.

Crysis הוא משחק לא רע, בהחלט מדורג בטופ10 שלי.

אם כבר... אני רוצה לשחק בו שוב, ניסיתי לשנות את הרזולוציה

ל-1680X1050 ואני לא מצליח, מישהו יכול לעזור לי?

כבר רשמתי את זה בדיון הראשי של המשחק.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום אני מכיר שני שינויים שבאמת מוסיפים כל אחד כ 5 FPS ושביחד מוסיפים כ 10 FPS והם:

1)שימוש במעבד E8400 באוברקלוק ל כ4-4.5 ג'יגה במקום מרובע ליבה שגם באוברקלוק לא מגיע לתדרים כאלה כי ידוע שמשחקים אוהבים תדר יותר מליבות .

2)שימוש בVISTA 64 ביט ולא 32 ביט ובCRYSIS 64 ביט ולא ב 32 ביט בהתאם.

מעבד בעל 2 ליבות היום לוקח מעבד של 4 ליבות לא משנה עם או בלי.. זה נכון כל עוד אין תמיכה במעבד 4 ליבות - הוא כאילו עובד על 1 או 2 ליבות (לא יודע בדיוק) אבל בכל מקרה אני משוכע שברגע שה 4 ליבות יקבל את התמיכה המשחקים ירוצו הרבה יותר טוב מאשר על 2 ליבות(שוב, לא משנה עם או בלי). לכן עדיף לקנות יותר 4 ליבות כיום ולחשוב על העתיד מאשר לקנות 2 ליבות ולחשוב על ההווה. ואני לא אומר את זה בגלל שיש לי 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד בעל 2 ליבות היום לוקח מעבד של 4 ליבות לא משנה עם או בלי.. זה נכון כל עוד אין תמיכה במעבד 4 ליבות - הוא כאילו עובד על 1 או 2 ליבות (לא יודע בדיוק) אבל בכל מקרה אני משוכע שברגע שה 4 ליבות יקבל את התמיכה המשחקים ירוצו הרבה יותר טוב מאשר על 2 ליבות(שוב, לא משנה עם או בלי). לכן עדיף לקנות יותר 4 ליבות כיום ולחשוב על העתיד מאשר לקנות 2 ליבות ולחשוב על ההווה. ואני לא אומר את זה בגלל שיש לי 4 ליבות.

אז זהו... שקרייסיס כן תומך במרובע ליבות, ואין יתרון מול כפול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו... שקרייסיס כן תומך במרובע ליבות, ואין יתרון מול כפול .

עשה לי טובה.. איזה תמיכה ואיזה בולשיט.. אין שום תמיכה לקרייסיס ב4 ליבות הכל חרטה אחת גדולה. ותאמין לי שבדקתי את זה במחשב שלי.

אלא אם יצא איזה עידכון שאני לא מודע אליו כי קרייסיס ממזמן לא על המחשב שלי ולא בגלל שהוא לא עובד טוב, להפך הוא עובד ממש אחלה אבל כל הציפיות שעשו ממנו גרמו לי להתרגז ולמחוק אותו ברגע שסיימתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שדובר שהוא לא תומך במרובעי ליבות . ואני זוכר שקראתי ברשת שיש כאלה שכיבו כדי לשפר ביצועים.

יצא איזה עדיכון או פאטצ' ?

אני עם 1.21 ויש לי נצילות לא רעה של הליבות. לא מושלם, אבל יותר טוב מרוב המשחקים שיצא לי לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 1.21 ויש לי נצילות לא רעה של הליבות. לא מושלם, אבל יותר טוב מרוב המשחקים שיצא לי לראות.

לפי מה שידוע לי קרייסיס הוא היחידי ש"תומך" ב4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...