שאלה לגבי המהירות של מאוורר Arctic Cooling AF12025 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי המהירות של מאוורר Arctic Cooling AF12025

Dror D.

Recommended Posts

קניתי שני מאווררים Cooling AF12025 בשביל להחליף את המאווררים שהגיעו לי עם המארז ויש לי הרגשה שהם לא עובדים במהירות המקסימלית שלהם.

חיברתי את שני המאווררים בחיבור 3 פינים אל הלוח אם, המאווררים פועלים אבל בקושי דוחפים אוויר... .

הלוח אם שלי לא מזהה את המאווררים, ניסיתי לעשות גם עידכון ביוס ללוח אם ולאפס את כל ההגדרות בשביל לראות אם זה במקרה יפתור את הבעיה וזה לא פתר.

השאלה שלי היא האם הדרך היחידה שהם יפעלו כמו שצריך היא לקנות מתאם בשביל שיתחברו אל הספק או שאני יכול איכשהו לגרום להם לעבוד במהירות המקסימלית שלהם?

(אני דיי בטוח שהם לא פועלים במהירות המקסימלית בגלל שהדחיפת אוויר שלהם דיי חלשה ביחס למאווררים הפשוטים שבאו לי עם המארז)

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מתאם לספק שיתן להם 12V ויגרום להם לעבוד על המקסימום ולדחוף הרבה אוויר.

אני יודע שיש מתאם לספק שיגרום להם לעבוד על המקסימום..., השאלה שלי הייתה אם יש לי צעדים אחרים שאני יכול לנקוט בשביל לגרום למאווררים לפעול על המקסימום בזמן שהם מחוברים ללוח אם.

הנה מתאם נחמד שמצאתי בפנדה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_142&products_id=2302

אם לא תיהיה לי ברירה אני יקנה אותו אבל יקח זמן עד שזה יגיע אלי אז אני מעדיף לסדר את זה בלי לקנות את המתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...