האקרים ישראלים פרצו לאתר גדודי עז-א-דין אל-קסאם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האקרים ישראלים פרצו לאתר גדודי עז-א-דין אל-קסאם

klayton

Recommended Posts

כנראה הם שמרנים קיצוניים (לא מבחינה דתית),והחליטו לפעול כנגד האתרים הללו.

תמאר להם את דעתך בנוגע לזה,וחוץ מזה,למה אתה מתנגד שהם יעשו זאת?

MuTaTiOn.

למה זה לא בסדר?

זו הפרה בוטה של כל אמונה ובסיס אדיאולוגי דמוקרטי.

זה מעשה פאשיסטי טוטאליטרי, ממש מקביל לנאציזם.

האנשים האלו רוצים לפעול בצורה אנרכיסטית כמו חבורה של פאשיסטים נאצים?

שיעשו את זה במדינה שמתאימה להם, נניח, סין, צפון קוריאה, רוסיה, איראן.

נכון לעכשיו הם חיים במדינה דמוקרטית עם חוקים ותקנות, עם אמנות והגבלות, הם לא יכולים לעשות מה שבראש שלהם.

בנוסף, שימו לב שהם לא פרצו רק לאתר של מחבלים, אלא לכל אתר שלא נראה להם.

ואם לי יתחשק עכשיו להוריד את כל האתרים תומכי-כהנא? את האתר של המפד"ל?

זה נראה לכם מעשה הגיוני?

קיצר, חבורה של ילדים קטנים וטיפשים.

הם לא מבינים שהדבר היחידי שהם עושים זה להשפיע על דעת הקהל העולמית על לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובגלל אנשים כמוך בידיוק המדינה במצב חרא.

תמשיכו לחשוב שזה "ילדותי ומפגר" מה שהם עושים,כמו שזה ילדותי ומפגר להרוג מחבלים או לכבות להם תחשמל.

חבורה של יפי נפש מבחילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת שם counter terrorism ולפרוץ לאתרים ערבים באותו LEVEL?

ואם אתה חושב שזה לא ילדותי ומפגר אז בוא תנסה להסביר לי במה זה עוזר למדינה כי אני באמת לא מבין, אבל הייתי רוצה לראות פרספקטיבה שונה...

וכן, תעמולה באינטרנט לא שווה כלום, אם אתם חושבים שכן אז בואו ותוכיחו, אני לא צריך להוכיח כי עדיין אף אחד לא הפך מבנאדם נורמלי לשהיד קיצוני מתעמולה באינטרנט. באמת לא נראה לי שהגיוס לחיזבאללה מגיע מהאינרנט, אוליי שטיפת מוח ולחץ חברתי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על קמפיינים לנשיאות, במובן הזה אין ויכוח, דיברתי על תעמולה אנטרנטית כנשק או כאמצעי ריאליסטי לשכנע אנשים תמימים להתגיייס לאירגוניי טרור, הכוונה היתה להגיד שהפריצה לאתר היתה מטומטמת והאתר הערבי שנפרץ לא היווה סכנה לישראל וכך הפריצה שלו לא עזרה לישראל מכיוון שהתעמולה שמוצגת שם לא שווה שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להדגיש שאני מדבר על אנשים נורמלים, לא אידיוטים שמאינים לכל דבר באינטרנט. ולגביי בחור אמריקאי שיכנס לאתר כזה ויקרא חומר אנטישמי, אחרי זה הוא הולך לברר לברר אם המידע הזה קשור למציאות וגלה שזה סתם תעמולה של קיצונים. לאומת זאת הוא נכנס לאתר וכתוב שהאתר הזה נפרץ ע"י ישראלים, מה נראה לך עושה יותר אבל למדינה שלנו? תעמולה קיצונית שאנשים רגילים ומודעים לאמת נחשפים לה ואחריי זה מגלים שזה סתם קיצוניות או ישראלים שחושבים שהאינטרנט זה הרכוש הפרטי שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל אנשים כמוך בידיוק המדינה במצב חרא.

תמשיכו לחשוב שזה "ילדותי ומפגר" מה שהם עושים,כמו שזה ילדותי ומפגר להרוג מחבלים או לכבות להם תחשמל.

חבורה של יפי נפש מבחילים.

אתה לא מכיר אותי ואין לך מושג על פועלי.

אני יכול לאמר לך בקצרה, שבגלל אנשים כמוני המדינה הזו עוד לא מתה, בגלל אנשים כמוני המדינה הזו עוד קיימת, ובגלל אנשים כמוני אנחנו עדיין נמצאים בגוש המערבי ולא בגוש המתפתח.

אנשים כמוך - אדישים, בורים, עצלנים, חסרי אחריות לאומית-מדינית, חברתית-כלכלית, הם הם האנשים שהרסו את המדינה הזו. הם, אתה וכל הדומים לך, הם האנשים מפניהם אני ועוד אנשים כמוני מנסים להציל את המדינה.

אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. אין פה מקום לפעולות אנארכיסטיות דיקטטוריות.

אתה רוצה לשבור את חוקי הדמוקרטיה?

לך תחיה במדינה אנארכיסטית כמו סודן.

אתה רוצה לפעול בצורה דיקטטורית?

לך תפעל בסין או בצפון קוריאה.

מדינת היא מדינה דמוקרטית עם חוקים. אין פה מקום לבצע פעולות טרור שכאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מכיר אותי ואין לך מושג על פועלי.

אני יכול לאמר לך בקצרה, שבגלל אנשים כמוני המדינה הזו עוד לא מתה, בגלל אנשים כמוני המדינה הזו עוד קיימת, ובגלל אנשים כמוני אנחנו עדיין נמצאים בגוש המערבי ולא בגוש המתפתח.

אנשים כמוך - אדישים, בורים, עצלנים, חסרי אחריות לאומית-מדינית, חברתית-כלכלית, הם הם האנשים שהרסו את המדינה הזו. הם, אתה וכל הדומים לך, הם האנשים מפניהם אני ועוד אנשים כמוני מנסים להציל את המדינה.

אנחנו חיים במדינה דמוקרטית. אין פה מקום לפעולות אנארכיסטיות דיקטטוריות.

אתה רוצה לשבור את חוקי הדמוקרטיה?

לך תחיה במדינה אנארכיסטית כמו סודן.

אתה רוצה לפעול בצורה דיקטטורית?

לך תפעל בסין או בצפון קוריאה.

מדינת היא מדינה דמוקרטית עם חוקים. אין פה מקום לבצע פעולות טרור שכאלו.

וואו אני גם אדיש [לא יודע איך הגעת למסכנה המטומטמת הזאת,מי שיצא כאן אדיש זה אתה,קיבלת כעובדה שישנם אנשים ששונאים אותנו במדינה שלנו ובאיזור ואנחנו צריכים להשלים עם זה],אני גם בור![כי אתה גאון מפותח שחושב שצריך לתת לכל מי ששונא אותנו במדינתינו זכות ביטוי,הראש שלך כל כך עמוק בתחת שלך במחשבה שאתה כזה נאור,שליח הדמוקרטיה שאתה מרשה לעצמך לשכוח שטובחים בנו יום יום,ניחוש פרוע,אתה לא גר בשדרות נכון?],עצלן![אני עצלן! הא אתה צודק לחלוטין עם הנימוק המשכנע שלך למה אני עצלן],חסר אחריות לאומית מדינית[טוב כאן אתה סתם עושה פוזות שמאלן מגעיל,אני חושב שאתה צריך להפסיק להגן על זכויות של אויבינו ותפתח אחריות לאומית[מלשון הלאום שלך,לאום היהודי]מדינית [מלשון המדינה שלך,מדינת היהודים],חברתית כלכלית [טוב כאן סתם נסחפת כדי לנסות לצאת חכם,אין שום קשר ישיר בין זה לבין המקרה,אם כבר אתה יוצא כאן "חסר אחריות חברתית כלכלית" כי אתה דוגל בלתת לחלאות האלה חופש ביטוי,ובכך אתה משפיע ישירות על הכלכלה והחברה הישראלית]

קיצר שמאלן יקר,תמשיך לנסות "להציל את המדינה מאנשים שכמוני" שרוצים חס וחלילה שלא יעיזו לפגוע במדינה שלי,בין אם זה בירי קסאמים בחטיפת חיילים או בין אם זה הכפשה לא הוגנת ומוגזמת לחלוטין על המדינה שלי.

וכן אני לחלוטין תומך בפעולות עצמאיות שכאלה משום שחוסר האחריות של הממשל שלנו מחפיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואני אענה,שלשום,מה אז?

אם אני אענה אף פעם,אבל זה משום שאני צעיר,חסר יכולת או בצבא או וואט אוור,מה אז?

ואם אני אענה שלא הייתי,אבל אני תומך מאוד בתושבי שדרות ואני מבטא את זה באינטרנט,מאבק קטן בדרך שלי כדי לפתוח עיניים של אנשים,זה יספיק לך?

בכל מקרה זה לא רלוונטי לדיון,הדיון פה הוא לא עליי או מה שאני עושה,הדיון פה הוא על הפלת האתרים,ואני תומך מאוד בשירות שהחברה האלה עושים למען המדינה.

מסתבר שאתה לא,משום שאתה מרשה לעצמך מותרות שישראלים פשוט לא יכולים,וזה להיות יפה נפש,ולהגן על הדמוקרטיה על חשבון חיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודים שלי גרים בשדרות...

מה שהם עוברים שם אי אפשר לתאר...

הם בטראומה תמידית, כל פעם שהם שומעים בום קטן שהם אצלנו(אנחנו גרים באיזור שבונים בו) הם נבהלים וחושבים שזה קסאם...

הם יושנים עם פתוחים(אם יפול לידם, ההדף יכול לנפץ את החלון , וזה קורה, והסוף לא יהייה נחמד)

הם מתים לעוף משם, אבל מי יקנה את הבית שלהם בדיוק?!?

פשוט חבל...

אז כל יפי הנפש, שחושבים שהפלסטינאים הם לא חיות אדם, תנסו לחיות בשדרות יום אחד, באמת יום אחד ונראה אם לא תגנבו לחייל גליל ותתחילו לרסס ברצועה...

ואני בכוונה אומר פלסטינאים, כדי לא להכליל את כלל הערבים.

פשוט הפלסטינאים, חיים תחת שליטתנו, בשטח ששייף לנו- איזה עם לחא יישנא מדינה ששולטת בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודים שלי גרים בשדרות...

מה שהם עוברים שם אי אפשר לתאר...

הם בטראומה תמידית, כל פעם שהם שומעים בום קטן שהם אצלנו(אנחנו גרים באיזור שבונים בו) הם נבהלים וחושבים שזה קסאם...

הם יושנים עם פתוחים(אם יפול לידם, ההדף יכול לנפץ את החלון , וזה קורה, והסוף לא יהייה נחמד)

הם מתים לעוף משם, אבל מי יקנה את הבית שלהם בדיוק?!?

פשוט חבל...

אז כל יפי הנפש, שחושבים שהפלסטינאים הם לא חיות אדם, תנסו לחיות בשדרות יום אחד, באמת יום אחד ונראה אם לא תגנבו לחייל גליל ותתחילו לרסס ברצועה...

ואני בכוונה אומר פלסטינאים, כדי לא להכליל את כלל הערבים.

פשוט הפלסטינאים, חיים תחת שליטתנו, בשטח ששייף לנו- איזה עם לחא יישנא מדינה ששולטת בו?

ואיך זה קשור בדיוק לדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואני אענה,שלשום,מה אז?

אם אני אענה אף פעם,אבל זה משום שאני צעיר,חסר יכולת או בצבא או וואט אוור,מה אז?

ואם אני אענה שלא הייתי,אבל אני תומך מאוד בתושבי שדרות ואני מבטא את זה באינטרנט,מאבק קטן בדרך שלי כדי לפתוח עיניים של אנשים,זה יספיק לך?

בכל מקרה זה לא רלוונטי לדיון,הדיון פה הוא לא עליי או מה שאני עושה,הדיון פה הוא על הפלת האתרים,ואני תומך מאוד בשירות שהחברה האלה עושים למען המדינה.

מסתבר שאתה לא,משום שאתה מרשה לעצמך מותרות שישראלים פשוט לא יכולים,וזה להיות יפה נפש,ולהגן על הדמוקרטיה על חשבון חיי אדם.

זה קשור לטענה שלי שאתה אדיש, עצלן, אין לך אחריות לאומית ואין לך אחריות חברתית.

אני צעיר, חסר אמצעים, חסר רשיון, ואני מגיע להפגנות בתחבורה ציבורית, אני פעיל חברתית ואני פועל בתחומים שאני מאמין בהם.

אתה, במקרה הטוב, יושב על התחת שלך וכותב איזה טוקבק באינטרנט.

אז אני מרשה לך להתנצל ולהודות כי אתה באמת עצלן ואדיש, ושאין לך אחריות לאומית (אם בשביל תושבי שדרות אתה לא מזיז את עצמך, אין לך זכות לדבר איתי על הקסאמים).

אין לי בעיה עם הדעות והאמונות שלך.

אבל ברגע שאתה כותב לי שבגללי המדינה גוססת, כשהאמת המרה היא שבגלל אנשים כמוך המדינה גוססת, זה מעציב ואף מעליב אותי ופוגע בי אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...