האקרים ישראלים פרצו לאתר גדודי עז-א-דין אל-קסאם - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האקרים ישראלים פרצו לאתר גדודי עז-א-דין אל-קסאם

klayton

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קשור לטענה שלי שאתה אדיש, עצלן, אין לך אחריות לאומית ואין לך אחריות חברתית.

אני צעיר, חסר אמצעים, חסר רשיון, ואני מגיע להפגנות בתחבורה ציבורית, אני פעיל חברתית ואני פועל בתחומים שאני מאמין בהם.

אתה, במקרה הטוב, יושב על התחת שלך וכותב איזה טוקבק באינטרנט.

אז אני מרשה לך להתנצל ולהודות כי אתה באמת עצלן ואדיש, ושאין לך אחריות לאומית (אם בשביל תושבי שדרות אתה לא מזיז את עצמך, אין לך זכות לדבר איתי על הקסאמים).

אין לי בעיה עם הדעות והאמונות שלך.

אבל ברגע שאתה כותב לי שבגללי המדינה גוססת, כשהאמת המרה היא שבגלל אנשים כמוך המדינה גוססת, זה מעציב ואף מעליב אותי ופוגע בי אישית.

מה שאתה אומר שקול ל"אני לא מקשיב להערות הבמאי כי הוא לא שחקן בעצמו"

והעובדה שאתה מחפש לרדת לנתיב אישי,במקום לענות לעיניין,כאשר אני תקפתי את דעותיך ולא את מעשיך מראה כמה מצבך בדיון הזה אנוש.

אתה נעלב מהר מאוד גם בחיים האמיתיים?

בכל מקרה,זה שאתה יוצא לך להפגנות שמאל או W\E [מה שגם עלול להיות שקר ולכן לא רלוונטי לדיון,כי לא מדובר כאן בך],ממש לא מעניין אותי,מה שכן מעניין אותי הוא שאתה פשוט לא מבין תסיטואציה שאתה נמצא בה ואתה מסרב לקלוט שהגישה "הבוגרת והאחראית" שלך פשוט לא משיגה תוצאות,להפך היא פוגעת משום שאם נדאג לעמוד יום יום על טוהר הדמוקרטיה ונפחד לפגוע בזכויות מי ששונא אותנו בגלל שזה "לא דמורקרטי" אתה תמשיך לעמוד במקום,ולכן בגלל אנשים כמוך כמו שציינתי מקודם [ואתה שגית לקחת את זה בצורה דיי ילדותית לכיוון אישי] המדינה שלנו נראת ככה.

לכן תפסיק להעלב ותנסה להבין שאני מתחלחל מהדאגה הנפלאה שלך כלפי זכויות הפרט בזמן שהאזרחים במדינה שלך מתים.

מסתבר שאתה לא מבין שאנחנו במלחמה כבר 50 שנה וכמו רוב האנשים במדינה הזאת אתה הוא שנהיה אדיש ולא אני,כי אני לא יודע איך לקרוא למצב שיורים על המדינה שלך רקטות ואנשים נפגעים ומתים מהן בשם אחר ממלחמה.

אני לא אדם מאמין,אבל אני חושב שהתנך מכיל המון אוצרות משום שהוא אכן נכתב על ידי גדולי תקופתו,ואחת מהפנינים הנ"ל היא "הקם להורגך השקם להורגו",ותפנים שכשמישהו מנסה לפגוע בך כבר 50 שנה,ואתה לא מגיב,אתה אומנם מרגיש מצויין עם עצמך על ההומניות הנפלאה שלך,אבל בסופו של דבר הגלים מרסקים את הסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: למי שלא שם לב, האתר חזר לפעולה...

האקרים- יצאתם פארשים ברמות...

לא ענית לי על השאלה, איך מה שאמרת קשור לדיון? אז יש לך קרוביי משפחה בשדרות, איך זה מתקשר למה שאנחנו מדברים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שאתה מעדיף לוותר על עקרונות הדמוקרטיה בשביל שתוכל להרוג כמה ערבים.

ולכן כמו שאמרתי, מקומך אינו במדינה דמוקרטית כמו , מקומך במדינה מתפתחת-אנארכיסטית סטייל סודן, אוגנדה, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב שאתה מעדיף לוותר על עקרונות הדמוקרטיה בשביל שתוכל להרוג כמה ערבים.

ולכן כמו שאמרתי, מקומך אינו במדינה דמוקרטית כמו , מקומך במדינה מתפתחת-אנארכיסטית סטייל סודן, אוגנדה, וכו'.

יש הבדל בין להרוג ערבים כי אתה גזען, ללהרוג ערבים כי אתה מגן על המדינה שלך. אני לפחות חיי בתחושה שהצד השמאלי של המפה הפוליטית בארץ לא יודע מה ההבדל. אני לא יודע אם אתה מבין או לא אבל על זה אתה יכול לענות לנו.

דרך אגב, עקרונות דמוקרטיים הם לא מעל החיים שלי, אם אני ארגיש סכנת חיים אני אתעלם מהם במידת הצורך. הבעיה של השמאל היא שהוא מצא דת חדשה שנקראת דמוקרטיה והוא תומך בה תמיד בלי קשר למה שקורה. לכל השמאלנים תפנימו: הדמוקרטיה היא שיטת ממשל מחורבנת שגורמת לשחיתות ועוד הרבה צרות אחרות, היא פשוט החלופה הפחות מחורבנת שיש לנו. זה לא סיבה להפוך אותה לאידיאל נשגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין להרוג אדם על רקע גזעני לבין להרוג אדם בכדי כביכול להגן על המדינה.

בשני המקרים הרגת אדם.

ההבדל הוא האם הרגת אדם חף מפשע, או אדם שהגיע לו למות (פעיל חמאס חמוש, למשל).

וד"א, אני יודע שרובכם לא מכירים את המדינות האלו, אבל הייתי ממליץ לכולכם לעשות טיול בשוודיה, שוויץ, סקנדינביה, הולנד וקנדה, ולראות מה זו דמוקרטיה אמיתית.

זה שבישראל הממשלה מורכבת מ.. ישראלים, לא אומר שככה זה בכל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שטענתי בתגובה הקודמת שלי,אתה מנותק לגמרי מהמציאות ואתה בוחר להתעלם לגמריי מהסיטואציה שאנחנו חיים בה כבר 50 שנה.

איך אתה יכול להשוות אותנו לשוודיה תגיד לי?

שוודיה הייתה במלחמה איי פעם בב200 שנה האחרונות?

רבע מהתקציב של שוודיה הולך על ביטחון?

שוודיה צריכה לחיות עם עם בתוכה שרוצה להשמיד אותה?

על מה אתה מדבר לעזאזל?

יש הבדל בין להרוג ערבים כי אתה גזען, ללהרוג ערבים כי אתה מגן על המדינה שלך. אני לפחות חיי בתחושה שהצד השמאלי של המפה הפוליטית בארץ לא יודע מה ההבדל. אני לא יודע אם אתה מבין או לא אבל על זה אתה יכול לענות לנו.

דרך אגב, עקרונות דמוקרטיים הם לא מעל החיים שלי, אם אני ארגיש סכנת חיים אני אתעלם מהם במידת הצורך. הבעיה של השמאל היא שהוא מצא דת חדשה שנקראת דמוקרטיה והוא תומך בה תמיד בלי קשר למה שקורה. לכל השמאלנים תפנימו: הדמוקרטיה היא שיטת ממשל מחורבנת שגורמת לשחיתות ועוד הרבה צרות אחרות, היא פשוט החלופה הפחות מחורבנת שיש לנו. זה לא סיבה להפוך אותה לאידיאל נשגב.

בידיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הקשר הלוגי שלך?

האיזכור לשוודיה והמדינות הנייטרליות לא היה קשור בכלל לדיון בטחוני-מדיני.

הבחור הקודם טען שדמוקרטיה היא רק מסכת תככים ושקרים, והצעתי לו שלא יסתמך על כדוגמא, כי במדינות אחרות הדמוקרטיה מבוססת, והיא כלי חזק, חזק הרבה יותר מכל כלי מדיני אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,ממשל נמדד במצב חירום,לא שהכל דבש,ממש ביג דיל להיות אמין וחזק שכל המדינה פאקינג עשירה,נטולת מלחמות,מממנת ואוניברסיטה בחינם לאזרחים שלה.

אתה רוצה להוכיח לי משהו תביא דוגמא על דמוקרטיה במדינת עולם שלישית שנמצאת במלחמה כבר שנים ואז נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נראה לי ילדותי להרוס כל דבר שלא נראה לך.

העולם מלא בדברים שלא מתאימים לך.

המורה נתן לך עונש\20 במבחן,

תקח סכין ותהרוג אותו?

תשמע. בחיים יש הרבה דברים שלא מתאימים גם לי. (Z5500 בארץ ב-2200 ש"ח, ובחו"ל 200 דולר)

היתי מוכן לתת קצת מכות ליבואן. (כי זאת באמת גנבה)

אבל נראה לך שזה מה שיוריד להם את המחיר?

צריך לדעת להבליג.

או למצוא פתרון שלא כולל הרס.

ולחלק לערבים שטחים מישראל עזר? זה לא כלל הרס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...