מה אתם אומרים על הלוח שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הלוח שלי?

dorratz

Recommended Posts

הלוח תומך בבאס של 400 MGH

הלוח תומך בזכרונות RDRAM 800 MGH

הלוח תומך במעבדים עד 2 ג'יגה

זהו לוח טוב אם יש עליו 512 M וכרטיס מסך טוב ,אז אין לך מגבלה להריץ עליו משחקים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח לא מי יודע מה בככל אתה תקוע עם מחשב שלא ממש תוכל לשדרגו בעתיד מפחינת מעבד ועלול ליהיות שגם מפחינת הזכרונות.

כפי שאתה יודע הודיע רשמתי על הפסרת יצורן של הצ'יפסטים שתומכים בזכרונות RDRAM ועל כן מרבית הסיכויים שעם הזמן יצרניות הזכרונות יפסיקו גם הן את יצור זכרונות ה RDRAM.

אבל עם יש לך 512 מגה עליו וכרטיס מסך טוב ודיסק קשיח מהיר אז הוא בסדר גמור לביינתים שוב גם תלוי איזה מעבד יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לוח ממש טוב?

יש לי מעבד Pentium 4 1600MHZ(ליבת נורטווד נכון?) עם 400 BUS, דיסק קשיח מסוג L040J2 של MAXTOR(7200RPM, 40GB),

2 זיכרונות 128x2 -800 RDRAM(זאת אומרת 256MB) וכרטיס מסך GeForce2 MX400 שעוד שבוע אני יחליף אותו ב-SAPPHIRE 9500 Pro. אז איפה אנחנו עומדים עכשיו?

והאם הציפ'סט של מסוג 845 יותר ישן מ-850?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 850 הוא הצ'יפסט הישן ביותר שיש ל P4, אבל הוא טוב יותר מה 845, 845D ו 845E בהרבה מובנים.

המעבד שלך יכול להיות נורט'ווד או וויליאמט, תבדוק את כמות הקאש שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאלה ששואלים אם המעבד שלהם נורט'ווד או וויליאמט, אז בתמונה המצורפת בתוך המלבן הכחול,

אם רשום 256: וויליאמט

אם רשום 512: נורט'ווד

עריכה- לפני ששואלים, מפה מורידים את התוכנה: http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך יצור: הוויליאמט 0.18 מיקרון

נורט'ווד 0.13 מיקרון

וגם נובע מזה שהנורט'ווד הרבה יותר טוב לOC.

וכמובן כמות הזכרון הפנימי L2.

בקשר למהירויות וויליאמט נראה לי יש עד 2000 , אפילו פחות.

נורט'ווד זה כל המעבדים החדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...