שאלה כללית בנוגע לזיכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית בנוגע לזיכרונות

^oz

Recommended Posts

מה ההבדל בין הזכרונות של היצרניות השונות? מלבד המהרות למינהן ויציבות , כלומר האם זיכרון generic (הדפוק ביותר שיש) הוא איטי יותר מזה של או mushkin? (כמובן כאשר באותה מהירות) ואם כן האם ההבדל הוא זניח או ממש משמעותי?

אני הולך בעוד יומיים לעשות טיפול 10000 למחשב....ודי מתלבט אם כדאי לי לקחת זיכרונות טובים או לקחת כמות גדולה יותר של מיצרניות טובות פחות....

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני חושב שהשאלה פה זה בעצם כמות מול איכות אבל לדעתי עדיף האיכות.

קנה זכרון איכותי וטוב של יצרן מוכראשר יתן לך ביצועיים ברמה מעולה ועם בעתיד לא יספיק לך תרצה עוד או/ו יהיה לך תקציב לכך אז תקנה עוד של אותו יצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שצריך איכות בשביל מערכת יציבה, אבל זה לא אומר שצריך להשקיע סכומים מטורפים על של קורסאייר.

אפשר למצוא זיכרונות בחצי מחיר שהם עדיין אמינים לחלוטין.

האנשים היחידים שצריכים קורסאייר הם אוברקלוקרים, אבל זה פשוט בזבוז של כסף לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שצריך זיכרון איכות בשביל מערכת יציבה, אבל זה לא אומר שצריך להשקיע סכומים מטורפים על זכרונות של קורסאייר.

אפשר למצוא זיכרונות בחצי מחיר שהם עדיין אמינים לחלוטין.

האנשים היחידים שצריכים קורסאייר הם אוברקלוקרים, אבל זה פשוט בזבוז של כסף לדעתי.

בדיוק על זה אני מדבר , עמירם...השאלה היא אם עדיף להוציא סכומים מטורפים על תוצאות זניחות...תבין כרגע אני שובר את הראש על מה ללכת twinmos או ואני מוצא את עצמי מתחבט בשאלה די דבילית כשההבדל בינהם יהיה מיזערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא כמה אתה רוצה ויכול להשקיע בכל אופן הזיכרונות של מעולים כמו כן ישנם הזיכרונות של Hyundai שגם טובים מאוד.

תראה אין ספק שישנם חברות שלא בהכרח מצדיקות/מחיבות את הקניה של הרכיב תוצרתם או השקעה כספית בו.

אני רק אומר לקחת חברה טובה ולא איזה חברה לא מוכרת או לא טובה שתעלה לך זול אבל הזול יעלה לך ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה אני מדבר , עמירם...השאלה היא אם עדיף להוציא סכומים מטורפים על תוצאות זניחות...תבין כרגע אני שובר את הראש על מה ללכת twinmos או ואני מוצא את עצמי מתחבט בשאלה די דבילית כשההבדל בינהם יהיה מיזערי

אתה חושב שקינגסטון הוא ג'נרי??

קינגסטון הוא מעולה וגם לא עולה הרבה

אני אישית מאוד אוהב את החברה הזאת

אז תלך על הקינגסטון בראש שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...