מבקש המלצה למערך של 4 מסכי "19 לעבודה בתוכנות מסחר בבורסה, תקציב לא וודאי עדיין. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למערך של 4 מסכי "19 לעבודה בתוכנות מסחר בבורסה, תקציב לא וודאי עדיין.

elicbelic

Recommended Posts

המסכים ישמשו לעבודה ממושכת מול המחשב לכן אני מעוניין בכאלו עם פאנל איכותי. שאר השימושים במחשב זניחים.

ראיתי את מסכי 19" המומלצים בפורום, הבדלי המחירים גדולים מאוד - עד 3300 ש"ח הבדל ל-4 מסכים (971p מול s1931-sh). השאלה עד כמה שווה השקעת הסכום הנוסף במקרה שלי. פרט לאלו יש עוד מסכים מומלצים? אם אפשר התייחסותכם גם לגודל המסגרת של המסך כלומר עובי החלק שיחבר מסך למסך.

האם יש אופציות משתלמות יותר מ-4 מסכי 19" שיתנו לי את אותו שטח עבודה??

האם ידוע לכם על חנות אמינה שגם תתן הנחה נורמלית על קניית 4 מסכים במזומן?

תודה!! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש-3 מסכי "22 ייתנו לך שטח עבודה דומה. מצד שני מדובר ב-Layout שונה מאוד.

אתה מתכוון להעמיד אותם בתצורה של 2x2? יכולה להיות לך בעיה קשה עם זוויות צפייה אנכיות במקרה שתקנה מסכי "19 זולים (כלומר כאלה עם פאנל TN). מצד שני, לסוג כזה של עבודה אין שום סיבה להשקיע במסכים כגון ה-Eizo, הם לא ייתנו יתרון רציני כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון התכוונתי לתצורה של 2X2, וכמו שציינתי אני מתכוון לקנות פאנל איכותי. כמה שאלות:

1) לגבי "22, קיימים רק wide, נכון?

התצורה היחידה ההגיונית של 3 מסכים שחשבתי עליה היא בשורה כשהשניים החיצוניים מוטים בזווית קטנה לכיוון המרכז. אני עדיין לא יודע כמה זה יתאים לי לעבודה אבל...צריך לבדוק את זה.

2) מה לגבי דגמים ומחירים של "22 איכותיים?

3) אם אני מסדר שלושה בשורה, אני יכול לדעתך להתפשר על TN, מבחינת הזוויות לפחות? (למרות שלעבודה ממושכת כזאת אני מעדיף בכל מקרה VA או מקביל לו)

4) נניח שאני אלך על 3 מסכי "22 מפאנל TN. יש לך דגמים מומלצים?

5) אם בכל זאת אני הולך על 2X2 של "19 - לדעתך 971p הכי כדאי?

תודה! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאין כל כך מסכי 22 איכותיים כל כך. כיוון שכל מסכי ה-22' בארץ הם בעלי פאנל TN שהוא ממש לא מומלץ לעבודה

משרדית בעלת שעות מרובות, לפירוט תראה את המדריכים באתר לגבי סוג הפאנלים.

במידה ואתה הולך לשבת על היום על המסך,הייתי ממליץ לך לקחת שני מסכי 24 איכותיים כמו זה:http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=692382.

על כל מסך כזה תוכל לפתוח בכיף שני במקביל, ולקבל שטח עבודה ממש גדול עם סך הכל שני מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון מדובר בהבדל של 13% בלבד לטובת מסכי ה-"19, אבל מצד שני הם (מסכי ה-"19) גם מציעים גודל נקודה יותר גדול. במחיר של מסך "24 טוב אחד אפשר להכניס שני מסכי "19 איכותיים כגון ה-971P, שייתנו יותר שטח עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

971P לא יתאים לך,(לפחות לעליונים), כי אי אפשר לחבר אותו לקיר.אגב,אם זה מעניין אותך, מאיר משתמש ב 4 מסכים עיקריים,כולם של דל: שניים תחתונים דגם 2007FP ועוד שניים של 19" מלמעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...