מחפש מסך 19" תקציב - 1600 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 19" תקציב - 1600 ש"ח

X-Style

Recommended Posts

ב-1600 אין מסך 19" עם פאנל לא-TN. בתוספת של כ-100 שקלים תוכל להשיג Samsung 971P אשר מתאים לסרטים ולמשחקים איטיים (עד בסגנון של ביושוק). אם תרצה במסך 19" איכותי יותר מהיר תיאלץ להשקיע הרבה כסף, ועדיף לקחת מסך מעולה 20" כגון LP2065 אשר נותן תמונה מאוזנת בצבעים ויחס ניגודיות טוב בבהירות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז מה לדוגמא המסך הכי זול שאפשר להשיג 19-20" לא פאנל TN מסך איכותי כמו המסכים של בסגנון ה2407 רק ב19-20" ^^

כי יש את המסך של 20" ה2009W רק שהוא עולה בסביבות ה2000 ורציתי לדעת אם יש משהו יותר זול מזה כי אני מחפש מסך למשחקי FPS מהירים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים מוצהרים - באתר יצרן.

ביקורת/ות מקצועית/יות - אין עדיין.

חוות דעת - יש של משתמש אחד שקנה את המסך הנ"ל והוא מאוד ממליץ עליו.

להסתכל מהצד? - לא מובן, אבל כן. למסך פאנל זהה לפאנל שנמצא ב2007FP/WFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה בידיוק שאני אענה לך בקשר למה שרשמת.. אבל..

2009W בעל פאנל TN - ואת זה אתה לא רוצה.

כל מסכי ה22'' בעלי פאנל TN , מלבד האיזו S2231W בעל פאנל S-PVA אך עולה בהתאם - 3150 ש"ח.

אין לך הרבה אלטרנטיבות:

או לחרוג קצת וללכת על הLG L2000CP או ללכת על 22'' רחב ב1400 ש"ח +- הסמסונג 2243BW/2253BW או הדל 228WFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תבין, כל הקטע זה שהפעם אני רוצה מסך שהוא לא עם פאנל TN אלא עם פאנל איכותי .. בסגנון הדל 24" .. רק שחבל לי להוציא כל כך הרבה כסף על מסך אז אמרתי שאני אלך על מסך יותר קטן - 19-20"..

עכשיו השאלה שלי היא איזה מסך יש שהוא מבחינת איכות אותו דבר כמו ה2408 של ..

ואיך זה יכול להיות שה20" של הוא עם פאנל TN ועולה בסביבות ה2000 ש"ח אם 22" של סאמסונג עולה פחות בכמה מאות שקלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לאכול את העוגה ועדיין להשאיר אותה שלמה.

מבחינת איכות כמו הדל? יש לך את הHP LP2065 שנמכר ב2000 ש"ח ואת ה2007FP שנמכר ב2100 ש"ח +-.

איך זה יכול להיות? שאל את דל. לדעתי הם מתמחרים את המסך ככה בעקבות ההצלחה המסחררת של ה2007WFP בתקווה שקהל היעד יחשוב שמדובר במחליף החדשני של המסך.. וכנראה שהרוב כבר נפלו בפח.. (סיבה אפשרית למרות שהיא מינורית יחסית היא רכזת שיש למסך של ולא לסמסונג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...