מהו אותו REV2? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו אותו REV2?

^oz

Recommended Posts

;D אתה צודק וזה אני שצריך לעצור את המירוץ המטורף הזה אחרי ביצועים :bash:

אני עוד לא יודע מה אני יחליט....מהירות של 400 fsb יש בינתיים רק ל2500 נכון? או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש...אז נראה לי שאני אלך על ה ;Dnf7 אם אני יתחיל לחשוב על מעבד 3000+ אני לא אצא מזה....

אני איש קטן, יש לי רק 1700 :saint:

את ה-100 ש"ח האלה אני יבזבז על דברים אחרים

sub', תודה רבה, עזרת לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו, עכשיו התבלבלתי לגמרי. ???..יש לוחות שמגיעים עם rev 2 ויש כאלה שלא? ואני צריך לבקש ששלי יגיע עם rev 2? אם ככה איךאני אדע שהוא תומך ב400 mhz fsb? הרי זה אותו הלוח??הכוונה שלך היא שיש לייניםשל הלוח שתומכים וישנם כאלה שלא? באותו מחיר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מגיע עם REV 2 !

זה גרסת REV 2 ,הלוח הוא אותו דבר רק חדש יותר (כלומר עבר עוד מקצה שיפורים לעומת REV 1.2 )

אין הפרש מחיר בינהם כי זה נשאר למעשה אותו לוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו סטפינגים של מעבדים, למשל יש לך athlon XP עם ליבת PALMINO ויש לך עם ליבת TBRED, אבל למעשה הם עולים אותו מחיר, אבל אתה יכול להזמין מעבד 2000+ עם ליבת Palmino או Tbred.

עוד דבר, לדעתי כדאי לך לקחת שתומך בבאס של 400mhz לשידרוג עתידי.

הREV2 אם אני לא טועה תומך בבאסים של 400mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מגיע עם REV 2 !

זה גרסת REV 2 ,הלוח הוא אותו דבר רק חדש יותר (כלומר עבר עוד מקצה שיפורים לעומת REV 1.2 )

אין הפרש מחיר בינהם כי זה נשאר למעשה אותו לוח .

קיבינמט , דיברתי עכשיו עם שתי חנויות לגבי הלוח הזה, שני המוכרים אמרו לי שעל הלוח יש מדבקה שהוא תומך "רק" עד 333 מה"צ , אחד מהמוכרים הגדיל ואמר שיש סיכוי שהוא יתמוך ב-400 מה"צ אבל זה לא רשמי..אני ממש לא מבין את כל הסיפור או שהדגם תומך או שלא, אין באמצע ...איפה אפשר להשיג לוח כזה (nf-7 לא sl ולא בטיח, שהוא REV 2) :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...