איך כותבים בערבית משפט מסויים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך כותבים בערבית משפט מסויים.

shuy

Recommended Posts

טוב, אז נמאס לי, אני נוסע בכביש דו-נתיבי בנתיב הימיני על 120 בערך, במראה האחורית אני רואה שמתקרב במהירות גבוהה מאחורי ונצמד אלי, אני מסמן לו שיעקוף (יש מסלול שלם פנוי בדיוק למטרה הזאת), הוא לא רוצה לעקוף, במקום זה הוא נצמד לי לתחת ב-120 פאקינג קמ"ש.

אז מה הסוף אתם שואלים?

מה יכול להיות הסוף?, בסוף הוא נכנס בי מאחורה, לרכב שלי לא קרה כלום (יש לי וו-גרירה מאחורה) אבל לו נפתחה כרית-אוויר.

אז החלטתי ליישם רעיון שמתבשל במוחי כבר זמן מה.

יש לי מסך-DOT MATRIX גדול (בדומה לזה ששמים בחלונות ראווה של חנויות) עם בקר קטן וחמוד שמאפשר לי להציג על השלט הזה אחד מ-10 משפטים ששמורים בזיכרון שלו.

הבקר הוא גרפי, ככה שאין מגבלה על שפת התצוגה, כל מה שאני צריך זה ליצור "תמונות" ברזולוציה של 250X12 של מה שאני רוצה להציג.

מכיוון שאני גר בשומרון, ואני לא רוצה להפלות אף אחד על רקע גזעני (אני שונא את כולם בדיוק באותה המידה), החלטתי על משפט אחד ב-2 שפות:

"תצא לי מהתחת יא בן שרמוטה!"

יש פה מישהו מבני דודינו שיודע איך כותבים את המשפט הסיפרותי הנ"ל בערבית?

אני ממש צעד אחד מלבלום בפתאומיות מכל שנדבק אלי בכביש, לצאת אליו עם לום ולפוצץ לו את השמשה הקידמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :xyxthumbs:

חסכת לי נסיעה ל"מוחמד רהיטים וספידומטרים" בכפר השכן.

(ואגב, אם אתה עובד עלי, אני בסופו של דבר אגלה את זה... ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עשה לך את זה בכוונה !

זה כמו פיגוע !

הנהג במיטריילר לפני שנה בירידות מירושליים שעלה על מכונית ישראלית (והיה ממזרח ירושליים)

הודה בחקירה שנשלח להרוג - אבל כדי שלא יצא פלילי - גרם למוות עם תאונת דרכים!!!

לידיעתך

אני מציע להתלונן במשטרה !

שומרוני ? .... תתקשר למספר ב 02 למרחב או לאוגדה ....(אתה מבין כבר למה אני מתכוון)

יאללה ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :xyxthumbs:

חסכת לי נסיעה ל"מוחמד רהיטים וספידומטרים" בכפר השכן.

(ואגב, אם אתה עובד עלי, אני בסופו של דבר אגלה את זה... ;) )

פירשתי עם translate את מה שהוא כתב, לא יצא מושלם (צפוי) אבל רואים שזה בסגנון:

"Will leave from the bottom Hai Son of a whore"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מבקש מאמא שלי לתרגם (מורה לערבית), אבל לא נראה לי הכי נעים לשאול אותה איך רושמים

"תצא לי מהתחת יא בן שרמוטה!"

בכל אופן, נראה לי שאם ערבי ערס יראה את המשפט הזה מקפץ מולו, הוא יוריד אותך מהכביש ואתה יכול לדמיין לבד מה הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, במחשבה שנייה, אולי באמת כדאי לעדן טיפה את המשפטים.

אני מודה שנסחפתי, פשוט אני מגיב לא טוב כשמנסים לרצוח אותי על הכביש...

בכל מקרה, הפעלתי את כל העניין הזה, זה עובד על 12V אז זה די פשוט לחבר אותו לרכב, עכשיו אני מחפש בכל הבלאגן בבית את הדיסק עם התוכנה שמקשרת אותו למחשב ע"מ לשלוח לו את התמונות להצגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...