1932 או 2065 או 2007 או 971 - לטקסט בלבד! מה עדיף? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1932 או 2065 או 2007 או 971 - לטקסט בלבד! מה עדיף?

ymss69

Recommended Posts

אני רוצה ללכת על אחד מ-4 המסכים הללו למטרת גלישה באינטרנט בלבד!!! למטרת המחשב מתחבר לLCD 32!

יש לי מחירים טובים יותר על כולם מלבד הדל, אני מדבר על הנחות של בערך 10-15 אחוז ממחיר המדף! לכן אפילו האיזו נראה לי מאוד ריאלי.

מה באמת המסך המשתלם ביותר ולמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של Eizo יקר. הוא אמור להיות מכוייל במיטב המסורת של איזו ברמה טובה ישר מהקופסא מבחינת דיוק בצבעים ופונה יותר כלפי עיבוד תמונה וקדם-דפוס חצי-מקצועיים עבור מי שיש לו בעיה לעבוד עם ה-HP או ה- מבחינת גודל גופן (או גודל תמונות שצולמו ברזולוציות לא גבוהות). לכן לגלישה בלבד שלושת המסכים האחרים ישתלמו יותר. אם ההנחה שתקבל על האיזו תוריד את מחירו לזה של ה-971P, הוא עדיף על הסמסונג בגלל ביצועים עדיפים במשחקים מהירים ואחריות טובה יותר.

ב-20" לעומת 19" אתה תקבל שטח עבודה נדיב בעוד כ-50% וגודל נקודה זעיר יותר, שהופך את הפיקסליזציה של הטקסט ליותר עדינה, והם לכן בעלי יחס עלות-תועלת גבוה יותר לגלישה ועבודות טקסט כל זה בהנחה שגודל הגופן לא יהיה קטן מדי עבורך (אפשר להגדיל את הטקסט עם DPI של ממשק חלונות, להפעיל זום עם גלגלת עכבר ולהפעיל בהתאם לנדרש ClearType).

המסך המועדף בעיניי מבין ה-20" הוא ה- LP2065 בגלל ניהול יעיל של שינוי הבהירות ישירות באמצעות התאורה האחורית, מה שמאפשר יציבות של יחס הניגודיות ותורם לעומק תמונה טוב גם בבהירות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נגיד ככה- זה המחירים שאני יכול להשיג את המוצרים:

האיזו- 2250

הסמסונג- 1600

הHP- זה בבדיקה אבל משהו סביב 1800 כנראה.

דל פשוט במחיר מדף!!!

מה באמת הכי משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נגיד ככה- זה המחירים שאני יכול להשיג את המוצרים:

האיזו- 2250

הסמסונג- 1600

הHP- זה בבדיקה אבל משהו סביב 1800 כנראה.

דל פשוט במחיר מדף!!!

מה באמת הכי משתלם?

איפה בדיוק אתה משיג את ה ב1800?

אשמח לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המחירים הם מחירי סוכנים! זה לא כלכך קשור עכשיו מאיפה ואיך... אני רק רוצה לדעת מה עדיף.

ועוד שאלה... אני רואה מסכי לד הולכים ויוצאים לשוק, האם שווה להמתין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב ש- יגיעו כל כך מהר. נראה לי שזה יקרה במהלך העשור הבא וקודם בשוק הטלוויזיות. אם אתה צריך מסך עכשיו, אז קנה מחר. מסכים מבוססי TN עם תאורת LED יש בשוק ולא בארץ, אבל עדיין זוויות הצפייה גרועות בהשוואה לפאנלים VA/IPS עם נורות CCFL. יתרון תאורת ה-LED בפאנלי TN יבוא לידי ביטוי בעיקר באריכות ימים של הנורות והפחתת הידרדרות הבהירות בקצב איטי יותר ולא באיכות התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב ש-OLED יגיעו כל כך מהר. נראה לי שזה יקרה במהלך העשור הבא וקודם בשוק הטלוויזיות. אם אתה צריך מסך עכשיו, אז קנה מחר. מסכים מבוססי TN עם תאורת LED יש בשוק ולא בארץ, אבל עדיין זוויות הצפייה גרועות בהשוואה לפאנלים VA/IPS עם נורות CCFL. יתרון תאורת ה-LED בפאנלי TN יבוא לידי ביטוי בעיקר באריכות ימים של הנורות והפחתת הידרדרות הבהירות בקצב איטי יותר ולא באיכות התמונה.

מה לגבי LED על / VA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים מבוססי VA/IPS עם תאורת LED קיימים בחו"ל, ביניהם המסכים בגדלים 20/24/30 אינץ' מסידרת XL של סמסונג וה-SpectraView Reference 21 של NEC או כמו שהוא מכונה LCD2180WG-LED. מדובר במסכים אולטרא-יקרים שנועדו להבאה מקצועית לדפוס במרחב Adobe RGB , כאשר חלק מהם אפילו מכסה את כל המרחב וקצת מעבר לו.

אם זה מרתק אותך אפשר לקרוא ביקורות על חלק מהם:

http://www.prad.de/en/monitore/review-nec-lcd2180wg-led.html

http://www.ppmag.com/reviews/200602_neclcddisplay.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...