Project AntiHero-UPDATE Page 4(Paint and Cut) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project AntiHero-UPDATE Page 4(Paint and Cut)

oronluko

Recommended Posts

אם אתה לא מרוצה מהצביעה אתה משייף את כל המארז שוב,אתה לא חייב להגיע לתוצאה הראשונה.

רק תדאג שאתה משייף באותה הדרך את כל המארז.

הכוונה - אתה מתחיל את הדלת בקו ישר תמשיך ככה לכל אורך הדלת,אל תעשה עיגולים.

מקווה שתצליח,

בהצלחה בהמשך.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד לא סיימתי להשים את השכבת בונדו, כשאני יסיים אני ישייף ואז אני יוסיף תיקונים אם יהיה צורך.

אחרי זה נשים שכבת פרימייר ואם יווצרו חורים קטנים אני יתקן וישים עוד פעם פרימייר.

בקשר לצבע נגמר לי הספריי אני יקנה עוד ואני יעשה עוד שכבה או שתיים אחרי שיוף ואז אני יוסיף שכבה שקופה. ויהיה מה שיהיה בכל זאת פרוייקט ראשון וצביעה ראשונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויהיה מה שיהיה בכל זאת פרוייקט ראשון וצביעה ראשונה שלי.5

לא מקובל מה שאתה אומר, מותר לטעות. אבל תמיד אתה יכול לחזור אחור ולהתחיל שוב, אין מניעה מלהשיג גימור טוב. תשפשף שוב ושוב עד שתגמור (סתומרת תצליח :cool2: )

תקשיב אני אתמול התחלתי לעשות איזה מוד וגם יצא לי לעבוד עם הבונדו, ומההתנסות שלי הבנתי שני דברים לגבי החומר המופלא באמת הזה 1 מהרגע ששמת את המקשיח הוא מתחיל להתקשות סתומרת אתה צריך לשאוף לסיים לערבב ולשים תחומר כבר על הפנל . דבר שני רלוונטי למקרה שלך, שמת כנראה הרבה מדלל ובכמות שאתה עובד איתו זה עובד לרעתך החומר לא נהיה חלק (כמו טחינה) אלא נהיה גושי כזה( כמו חומוס עם גרגירים) כבר בזמן המריחה. עצתי שים פחות מקשיח או שתעבוד בכמויות יותר קטנות.

HTH ובהצלחה

gov

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב האמת שהרבה זמן לא עדכנתי אבל המשכתי לעבוד אומנם בקצב איטי אבל לא נורא.

הפאנל הקדמי:

DSCN5098%20_Small_.JPG

כמו שרואים לקחתי את הלחצנים ממארז אחר ויישרתי את המארז כמו שרציתי.

מחר אני יעשה תיקונים קטנים(למרות שהמצלמה משלה קצת בגלל הצבעים והגוונים השונים כאילו יש הרבה עבודה במציאות יש הרבה פחות). אחר כך אני ישים שכבת פרימייר, דבר שעשוי להוביל לעוד תיקונים קטנים ואז פרימייר על התיקונים. ואז צביעה בשחור.

כמוכן אני אשייף את המארז עוד פעם עם נייר שיוף מים של 600 ואז לצבוע רק שהפעם אני יצבע כל פעם חלק אחר בניגוד לפעמים הקודמות שצבעתי הכל.

התחלתי לבצע ניסיונות חריטה על חתיכת פרספקס, אני חושב שיצא לי לא רע. אני אעשה עוד ניסיון אחד או שתיים ואז אני יעשה את החריטה על החלון.

אני מקווה שהיום או מחר אני יקח את המשכורת שלי כדי שאני אוכל לקנות את שאר הדברים.

*תיקונים=שיוף+מילוי עם בונדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשייף את הצבע של הדלת ככה שהיא תהיה חלקה ובלי הטיפות שהיו לי בצביעה הקודמת.

dscn5186mediumyg9.jpg

dscn5188mediumth6.jpg

dscn5187mediumua7.jpg

בתמונה האחרונה לא רואים טוב את השיוף אבל הצד הזה כן שויף.

התחלתי לחתוך את החלקים של הציור.

dscn5189mediumxr1.jpg

שמתי שכבה ראשונה של פרימייר על הפאנל הקדמי כדי לראות הפגמים הקטנים ואם לא יקראו לי מחר לעבודה אז אני יבצע את התיקונים.

dscn5190mediumoc2.jpg

* האמת שהמצלמה לא תפסה את זה הכי טוב אבל אחרי התיקונים אני יצלם עד שיצא לי תמונה טובה.

ושתי ניסיונות של חריטה בפרספקס על חתיכה קטנה שחתכתי מהשאריות.

dscn5196mediumjn3.jpg

אני מקווה בקרוב(כי יכול להיות שהשבוע יהיה הרבה עבודה ויום חמישי יש לי קינן שפי) שאני יספיק לעשות תיקונים לפאנל הקדמי וצביעה של הדלת.

אני מתלבט לחתוך עוד חתיכה קטנה של פרספקס ולנסות עוד חריטה לפני שאני חורט על החלון או ישר לעשות חריטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-K הפוכה.... אז אמור להיות ככה או שפישלת הענק?....

החלק השמאלי של UKO זה היה הניסיון שבו שכחתי בהדפסה להפוך אופקית. והחלק הימני זה הדפסה חדשה עם הפיכה אופקית.

oronluko נראה פיצוץ בנתיים! יאללה DAVAI תן בראש ;D

תודה אני מקווה להתחיל להריץ אותו.

אני נוטה לחתוך עוד חתיכת פרספקס ולנסות עוד חריטה ואולי לצרף אותה לאנשהו במארז.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני לא רוצה לבצע דאבל פוסט אז פשוט אני עורך את ההודעה הזאת.

קודם כל אחרי הפסקונת בגלל עבודה ועוד כמה דברים אני ממשיך לעבוד על הפרוייקט.

אחד אני ממשיך לצבוע את המארז והפעם אני מתחיל להיות מרוצה.

dscn5370mediumow7.jpg

dscn5371mediumgt6.jpg

המשכתי בחיתוך של הפנים

dscn5377mediumka2.jpg

אני עוד צריך לשייף את זה כדי שזה יהיה חלק.

מחר אני רוצה לשייף את העיניים והאף של הגולגולת ולהמשיך בצבע ובהכנות של עוד דברים כמו LCD וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

ככה האמת שכמעט ולא נגעתי בפרוייקט מכל מיני סיבות אבל לא חשוב כי אני עכשיו רוצה להשים פול גז ולסיים כמה שיותר מהר לפני שאני מתחיל ללמוד.

צביעה:

dscn5635smallhu9.jpg

dscn5636smallbt0.jpg

dscn5637smallqm3.jpg

dscn5634smallpf2.jpg

כמו שרואים בתמונה האחרונה שמתי פרופיל(גומי) U(מי שצריך גומי יש את ירגום בי.ל. פרץ 31 ת"א)

005smallus4.jpg

006smallsj8.jpg

עכשיו אני מתבלט איזה חריטה לעשות על הפרספקס(חלון).

אופציה 1:

h1smallhe3.jpg

אופציה 2:

h2smalltb7.jpg

אופציה 3:

h3smalldd1.jpg

מה אתם אומרים איזה אופציה לבחור?

נ.ב.

החריטות די פשוטות כי אני חורט ידנית עם דרמל וזה בין החריטות הראשונות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...