עלות תחזוקה של אתר - עמוד 3 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלות תחזוקה של אתר

orninyo

Recommended Posts

אין קאטצ' אבל יש עוד דברים -

All hosting plans each come with a different amount of disk storage space allocated to all your hosting needs. The sum of the file sizes of all your web sites, all your email, and all your databases on a plan constitutes your total disk storage for that plan. We do allow you to go over your disk storage, but if your average usage for a month is over your set limit, you will be charged $1 per 10MB over. You can of course upgrade your plan to raise your disk storage limit! You can see current usage or set limits on how much space any specific user can use via our web panel. Just for estimation purposes, a typical page of a web site is 30KB (1024KB = 1MB) and a typical email message is 3KB. But that's not all! Every week that you host with DreamHost, we'll bump up your total disk storage amount! (Be sure to check our current offering to see by how much!) It's our way of saying "Thanks for stickin' with us!"

לי אישית יש שרת ייעודי שם (אמנם מבוסס וינדוס :-X אבל עדיין שרת) ואין שום בעיות. נכון שהם לא מבטיחים לך 100%, אבל לי לא היו נפילות.

אל תשכח שיש לך גם קופוני הנחה שיכולים לתת לך הנחה :P

ובקשר לתעבורה, זה משתנה ואי אפשר להגיד לך כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז בשורה התחתונה, 20 דולר לחודש לשרת בחו"ל ויש לי ראש שקט ?

או שגם זה לא לא יספיק לי ואני צריך לקנות חצאי ארונות במאות דולרים...

וכמה ג'יגה של תעבורה האתר שלי דורש?

צא מזה, אלה לא דברים שאתה יכול לדעת מראש (ובטח שלא אנחנו, כשאין לנו בכלל מידע בסיסי לגבי גודל האתר שלך). פשוט קנה חבילה בסיסית סבירה, ובעת הצורך תמיד תוכל לשדרג אותה.

אבל אם כמה עשרות/מאות דולרים הולכים לשבור אותך, נראה לי שחבל על המאמץ... כי אם אתה מתכנן שהאתר הזה אשכרה יהיה פעיל - תתכונן לשלם עליו לא מעט.

תעבורה ומשאבים זה משהו שעולה לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגבלה היא על המקום הפיזי בדיסק הקשיח, וכמו שקראת, הוא גדל לך כל שבוע.

אני לא נמצא על החבילה הבסיסית, לי יש שרת ייעודי שרכשתי מהם.

אבל כמו שאמרתי, אם אתה רואה שאתה נתקל בקשיי תעבורה, תמיד תוכל לשדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל Flash עצמו לא משנה איזו מערכת הפעלה אתה משתמש מסיבה אחת, שזה רץ על הקליינט (המחשב שנכנס לאתר) ולא על השרת.

אם הפלאש שלך מתקשר עם מסד נתונים ועושה עוד דברים בעזרת שפה צד שלישי כמו php או asp אז נושא השרת צריך להיות רלוונטי.

מכיוון שאתה משתמש ב php כפי שאמרו פה מומלץ בחום שרת לינוקס. גם שרתי ברובם יודעים להריץ php אבל

php על שרת מתנהג קצת שונה מאשר בלינוקס ובסופו של דבר עובד פחות טוב.

כדי לדעת פחות או יותר כמה אנשים יוכלו להכנס לאתר שלך בחודש אתה צריך לדעת כמה תוכן הוא אמור לקבל.

אם האתר שלך שוקל למשל 30 מגה שרובו אמור להגיע למשתמש תעשה חשבון כמה פעמים יהיה ניתן להוריד את התוכן הזה

מהאתר שלך בהתאם לרוחב הפס שבחרת (כמובן שזה לא מדוייק אבל יכל לתת לך הערכה כללית).

אם האתר לא מיועד רק לישראלים (וגם אם כן) תמיד כדאי לנסות שרת בחו"ל (רשמו לך פה כמה) למספר חודשים ולראות איך הוא.

אם נראה לך שזה בסדר ואנשים לא מתלוננים אז סבבה, תמשיך איתו. אם מתלוננים אפשר לעבור לארץ שזה כבר יקר יותר.

האתר שלי מאוחסן על Godaddy ואני מרוצה, לא עשה לי בעיות מיוחדות עד כה. כמובן כמו בכל דבר חלק אוהבים אותם

וחלק לא, אבל זה כבר לשיקול דעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה ששאלתי גם אנשים נוספים מחוץ לפורום ושם כבר הגיעו למאות דולרים בעוד שפה לא עברו את תחום העשרות דולרים ואני כבר ממש מבולבל.

אני צריך להגדיר ציפיות פיננסיות ל3 שנים הקרובות ולכן אני שואל לטווח הרחוק.

הגדרתי בדיוק את דרישות האתר את ציפיות התעבורה ואת השפות ממנו הוא בנוי

אני יודע שזה עדיין לא מספיק ובגלל זה ביקשתי השערות שרירותיות שמעוגלות כלפי מעלה.

וגם נתתי דוגמא קרובה (www.noobo.co.il) ויעזור לי מאוד גם אם יתנו לי השערות כמה האתר הזה מוציא על וזה יהיה לי לאחלה אומדן.

ונקודה שלא הבנתי היא, אם האתר כותב שכמות האחסון והתעבורה בלתי מוגבלים, מה יש לשדרג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מצב שתוכל לדעת את עלות התחזוקה בעוד 3 שנים - מהסיבה הפשוטה שאין לך שמץ של מושג מה תהיה כמות הכניסות והמשאבים שהאתר שלך יצרוך בעוד כל כך הרבה זמן.

אבל אם אתה רוצה מספרים כללים, אפשר להגיד שבערך 100$ לחודש פחות או יותר אמור להבטיח לך קיום סביר כל עוד אין לך כוונה לפרסם בערוץ 2 ו"לחטוף" אלפי כניסות בשעה.

כל אותן חבילות של 6$ וכו' מתאימות לאתרים סטטיים או אתרים נורא נורא קטנים, לא למשהו שאמור להחזיק כמות רצינית של גולשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, שאלה אחרונה

למה ההצעה הזאת שמציעה הרבה פחות שטח אחסון ושטח תעבורה:

http://www.webhostingsearch.com/review/inmotion.php#reviews-review-256M

הרבה יותר יקרה מההצעה הזאת של אותו אתר:

http://www.inmotionhosting.com/hostingplans.html

שמציעה שטח ותעבורה בלתי מוגבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...