שאלה| פיצול המחשב לכמה מסכים, איך זה מתבצע? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| פיצול המחשב לכמה מסכים, איך זה מתבצע?

Froze

Recommended Posts

אני יודע שיש אפשרות לפצל את המחשב לכמה מסכים ע"י כרטיס מסך מתאים, השאלה שלי היא איך זה מתבצע, העכבר עובר ממסך למסך? אני מחליט מה לפתוח בכל חלון? אשמח לפירוט לגבי הנושא הזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך כרטיס מסך עם 2 יציאות נפרדות (DVI/DVI או DVI/VGA). מחברים כל יציאה למסך אחר.

באפשרויות התצוגה ב- מגדירים שני מסכים ואת המיקום היחסי שלהם (זה לצד זה, או אחד מעל השני, למרות שזה די מוזר ונדיר).

כן, הסמן עובר ממסך למסך, ואפשר לגרור כל חלון שרוצים לכל מסך, וגם לעשות לו Maximize באותו המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, שהמסך מתפצל, אני רואה את השולחן עבודה על שני המסכים או גם חצי חצי?

שולחן העבודה מפוצל בין השני המסכים, ואפשר להעביר אייקונים מחלק אחד לשני. שורת המשימות (taskbar) מופיעה רק באחד מהמסכים (זה שמוגדר "ראשי").

יש גם דרך להגדיר מסך וירטואלי אחד על שני המסכים, אבל יש לכך חסרונות: למשל - הגדלת חלון על כל המסך תפצל אותו למעשה בין שני המסכים (ואם הגודל או הרזולוציה שלהם לא זהה, זה בכלל ייראה נורא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות שמסך אחד יהיה כבוי רוב הזמן, למשל רק שאני נכנס למשחק אני יוכל להמשיך שיחה בMSN וכו'

יש אפשרות שמסך אחד יהיה משני בלי לפצל את שולחן העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר דרך לשנות את תצורת ריבוי המסכים באופן אוטומטי כתלות באפליקציה מסוימת (באופן שידליק / יכבה את אחד המסכים בלי שתגדיר זאת ישירות).

למרות שיש וכלים שמאפשרים לך לשנות פרופילים של המסכים שלך בלחיצת כפתור. נגיד, תקבע ש-Ctrl+F1 זה מצב של מסך אחד, ו-Ctrl+F2 זה מצב של שני מסכים, ו-Ctrl+F3 זה מצב של שני מסכים ברזולוציה אחרת, ודברים כאלה.

לגבי משחקים ושאר יישומי מסך מלא - הם לא ממש אוהבים ריבוי מסכים. יכול להיות שכשתשחק ותנסה לעבור ליישום אחר (נגיד, MSN), המשחק אוטומטית ימוזער / ייכנס למצב PAUSE וכזה. היה פה לאחרונה דיון בנושא זה.

מה מפריע לך ששולחן העבודה מפוצל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני מחבר למסך 22 גם את הPS וגם את המחשב ורציתי שבזמן שאני משחק בPS אני יוכל להשתמש בMSN או בדפדפן...זו לא אופציה שאני צריך שצהיה זמינה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שאני אבין: יש לך שני מסכים, שאחד מהם מחובר רק למחשב, והאחר מחובר למחשב ול-PS?

אז תגדיר את המסך השני כמשני, וכשבא לך להעביר את הראשי ל-PS, פשוט תעביר את כל ה-MSN/דפדפן שמעניינים אותך למסך המשני. כשאתה לא משתמש בו, תכבה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...