חסרים לי פילטרים בין הטלפונים לשקעים בקיר זה יכול להשפיע על מהירות הגלישה ADSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסרים לי פילטרים בין הטלפונים לשקעים בקיר זה יכול להשפיע על מהירות הגלישה ADSL

levy.mor

Recommended Posts

שלום .

אני מחובר לאינטרנט באמצעות וחסרים לי שני פיטלרים בין שני טלפונים לשקעים בקיר מתוך 6.

אחד המנקה שברה ואת השני בלעה האדמה :s05:

השאלה שלי היא, האם כתוצאה מכך מהירות הגלישה שלי יורדת ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש כן

מטרת הפילטר היא לדאוג ששיחות טלפון לא יעלו את התדרים שבשימוש ב-ADSL ושה-ADSL לא יעלה על התדר של שיחות טלפון

http://en.wikipedia.org/wiki/DSL_filter

Without the installation of DSL filters, high-frequency signals or echoes from analog devices can result in reduced performance and connection problems with DSL service, and the high-frequency signals from the DSL service can result in line noise and other issues for analog devices.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול לסבול מניתוקים ומהירות ירודה.

המטרה של הפילטרים היא למנוע הפרעות הדדיות בין התקשורת הדיגיטלית (ADSL) לבין התקשורת האנלוגית (קו הטלפון עצמו) שרצים במקביל על המוליכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Moran-G, נוספה לך אזהרה על ספאם.

זאת אזהרה שניה שלך.

למי שזה לא ברור:

הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. למשל, ציטוט הודעה קיימת ללא שום תוספת תוכן, לא תורמים דבר לדיון, ולכן נחשבים להודעת ספאם. אם יש לכם דעה דומה לזו של אדם אחר, הרחיבו אותה. ואם אין לכם איך, הימנעו מלהגיב. זכרו: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם. כמו כן, ת'ראדים ללא מטרה, שנועדים רק כדי לומר משהו כמו "קנו לי מחשב חדש!" אסורים בהחלט. מטרת הפורום היא דיונים, ולא הצהרות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול לסבול מניתוקים ומהירות ירודה.

המטרה של הפילטרים היא למנוע הפרעות הדדיות בין התקשורת הדיגיטלית (ADSL) לבין התקשורת האנלוגית (קו הטלפון עצמו) שרצים במקביל על המוליכים.

ADSL זה לא דגיטאלי על קו הטלפון עצמו פשוט בפאזה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה בפאזה שונה, אחרת זה יהיה בלתי אפשרי להעביר 2 קווים נושאים (CARRIER LINES) על זוג תיילים אחד.

ולמקרה שלא ידעת, ADSL הוא אות דיגיטלי בהגדרתו, Asymmetric Digital Subscriber Line = ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...