וירוס טרויאני - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וירוס טרויאני

Yaniv_sosner

Recommended Posts

פירמטת את המחשב כמה פעמים וכל פעם הוירוס חזר?

יש כמה אופציות - או שזה לא וירוס, אלא משהו שיותר קשור למחשב/דרייברים/תוכנות שאתה מתקין ישר על ההתחלה, או שאתה עושה פעולה לא נכונה (כמו להוריד משהו, להתקין משהו, להכנס לאתר כלשהו) כל פעם מחדש וכל פעם מחדש מדביק את המחשב שלך, או שאתה לא מפרמט את המחשב.

תתחיל מהתחלה - תסביר מה קרה בפעם הראשונה, איך גילית את הטרוג'ן, מה היו הסימפטומים ומה עשית בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורום תמיכה טכנית עוסק בתקלות הנגמרות ע"י חומרה בלבד.

זה לא המקום לשום דיון בנוגע לתקלות במערכת ההפעלה, תוכנות, דפדפנים, גישה לאינטרנט וירוסים או .

מועבר לפורום תוכנה

חוץ מזה שאין שום סיכוי שוירוס שורד פירמוט כללי, או שלא מחקת הכל, או שהדיסק התקנה שלך נגוע, או שאתה כל פעם מחדש מתחבר לאינטרנט בלי הגנה ונדבק בזה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה תיקון התקנה ? או פורמט

כי בפורמט אתה מוחק מחיצות ומפרמט מחיצות , האם פירמטת את המחיצה לפני שהתקנת עליה ?

יכול להיות שיש קבצים במחיצות אחרות שנגועות והם כל פעם מעבירים את הוירוס או הסוס הטרויאני למחיצות ולקבצים

אני יעלה עוד מעט קובץ IMAGE שהוא RESCURE DISK של KASPERSKY

תעלה ממנו ותסרוק את המחשב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקף אותי אתמול שוב פעם הוירוס הנוראי הזה שסוגר את ה-firewall ואת update.

לא ניתן בשום דרך להפעיל מחדש automatic updates (ניסיתי הכל)

זאת הפעם השנייה שהוירוס הזה תוקף אותי עם nod32 3 . בפעם הראשונה ביצעתי פירמוט,

אבל הפעם הייתי חייב לסגור איתו חשבון. מסתבר, שה-AVG Free 8 הצליח להסיר אותו בזמן ש-nod32 לא.

הופתעתי לגמרי. אני עדיין יחזור ל-nod32 כי הוא טוב יותר לדעתי, אבל אם משהו נתקל בוירוס הזה - תדעו ש-nod32 לא מסתדר איתו ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAVG גירסה 8 הוא נראה לי יותר טוב מהנוד ..

העליתי את הRESCUE DISK של KASPER

http://www.turboupload.com/download/uEFQaQQKJFY3/KasperSkyRescureDisk.rar

למי שרוצה להוריד , ובתוך הקובץ הזה , יש קובץ IMAGE , לצרוב , ולאפשר למחשב לעלות מהדיסק , ולפעיל שמה את הKASPER ולסרוק את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...