מחשב נייד לסטודנטית, 1000$-, ארה"ב - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנטית, 1000$-, ארה"ב

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא הלך על INSPIRON כי הם כבדים' date=' ואלה עוד יותר כבדים.

XPS M1330 ניראה כמו האפשרות הטובה יותר.

[/quote']

אכן, רוב הסיכויים שזה יהיה המחשב (או הדגם עם הHDMI, אני כבר לא זוכר)

עכשיו אני צריך למצוא מקלדת ועכבר חיצוניים טובים, מצד אחד אני רוצה משהו פרקטי,נייד ואלחוטי , מצד שני אני רוצה משהו איכותי,זול ולא כבד (אלחוטי)

אני אכין לה קיט של כבל למסך,מקלדת,עכבר,מפצל , ואם יהיה תקציב אז גם ספייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בXPS M1330 יש .

אני לא יודע איזה עכבר/מקלדת טובים כדי, אבל תוכל לשאול לשאול בפורום המיועד לזה.

למה אתה צריך מפצל USB? בXPS M1330 יש שניים למה היא צריכה יותר? אחד לDOK למשל שני ל HD .. מה היא כבר תחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאולי אין לי הרבה רקורד בתחום הזה של הניידים אבל הייתי רוצה להביע דיעה.

אני חושב שקצת מגזימים עם העניין של המשקל. סה"כ ההבדלים המקסימלים, במחשבים באותו סדר גודל של חומרה/מסך, לא עוברים את החצי קילו.

עכשיו, אני יודע שזה יחסי אבל באמת שחצי קילו לא מה שיגרום לקושי רב יותר ב"סחיבה" של המכשיר..

למי שכבד לסחוב 3 קילו, גם 2.5 לא יהיה לו קל הרבה יותר..

תחשבו על זה שאתם לוקחים איתכם כבלים, דיסקים, עכבר מי שאוהב, התיק עצמו וכו' זה מכביד בפני עצמו גם..

לדעתי לא נכון להתפשר בחומרה לטובת הבדל מזערי במשקל, אלא אם כן בן אדם מסתובב פשוט כל הזמן עם המחשב עליו...

שוב פעם, זו דעתי בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בXPS M1330 יש .

אני לא יודע איזה עכבר/מקלדת טובים כדי, אבל תוכל לשאול לשאול בפורום המיועד לזה.

למה אתה צריך מפצל USB? בXPS M1330 יש שניים למה היא צריכה יותר? אחד לDOK למשל שני ל HD .. מה היא כבר תחבר?

מספיק שהיא מחברת מקלדת ועכבר.. והופ נגמר.

אאל"ט שני החיבור נמצאים אחד ליד השני לא? אז מספיק שמחברים קורא כרטיסים שמן שסוגר את שתי הכניסות.

לגבי המשקל, בין 3.5 קילו ל1.7 יש הבדל עצום, מי שחשוב לי לסחוב מעט, יתפשר על ביצועים בשביל משקל, מי שלא... לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהיא מחברת מקלדת ועכבר.. והופ נגמר.

אאל"ט שני החיבור נמצאים אחד ליד השני לא? אז מספיק שמחברים קורא כרטיסים שמן שסוגר את שתי הכניסות.

לגבי המשקל, בין 3.5 קילו ל1.7 יש הבדל עצום, מי שחשוב לי לסחוב מעט, יתפשר על ביצועים בשביל משקל, מי שלא... לא

חשבתי שתשתמש בעכבר אלחוטי קטן, וגם אני לא מבין למה לסחוב את המקלדת לכל מקום (גם אם היא אלחוטית), עדיין נישאר לך 2 חריצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל האלחוטי צריך משדר לא?

זה גם מתחבר לUSB.

DOK תמיד יהיה מחובר, עכבר דווקא לא קריטי כי היא תקליד בשיעורים במיוחד, אז אין הרבה מה לשחק עם העכבר, ויש לה את המשטח, הבעיה היא המקלדת הקטנה...

חשבתי לכוון יותר למקלדת גדולה שתתאים לה בבית, שאם היא רוצה לעבור הרבה מול המחשב שיהיה לה נוח, כי אם אני כבר משקיע במקלדת אז מה הטעם לקנות אחת קטנה...

נראה, קודם שיגיע המחשב, בינתיים יש מצב שיכנס לי כסף אז אם הוא לא יתבזבז על , או מחשב כמו שלה (הביא לי חשק ;D) אני אקנה לה משהו נורמלי, אחרי הכל מגיע לה :)

תודה חבר'ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...