מחשב לאוברקלוק ועריכת קול מדי פעם... ב7500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לאוברקלוק ועריכת קול מדי פעם... ב7500 שקל

eranmor

Recommended Posts

אהלן אנשים חבר שלי אמר לי היום שהוא רוצה לקנות מחשב חדש והתקציב הוא בערך 7500

המחשב הוא בעיקר לאוברקלוק, עריכת קול וממש מעט משחקים

המפרט צריך להיות מבוסס על

חלק מהמפרט כבר קיים ואלו חלקיו:

EPOX 8RDA+

XP 2100+

RADEON 9700 PRO של הרקולס

הוא רוצה כרטיס קול אודיג'י חיצוני (יש אודיג'י 2 חיצוני?)

מארז של אנטק ניראה לי 1000 AMG

ספק כוח 400W

ומסך... בקשר למסך הוא לא יודע אם הוא מעדיף 19" או 17" שטוח או 15" LCD... אז תעזרו להחליט

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים צורך בכניסת Firewire? מה עם יותר מ2כניסות USB2.0?

ולשם מה הוא זקוק לראק של הAudigyII? זה כ"כ עקרוני או שזה בשביל הקטע? כי גם הAC97 המובנה על ה8RDA+ עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה הוא צריך... בכל מקרה הוא רוצה את אפוקס בגלל היכולת שלהם באוברקלוק

כרטיס קול הוא רוצה חיצוני כי הוא מתעסק גם עם עריכת קול והוא אומר שהוא צריך... לך תתוכח איתו

כל המפרט יהיה חדש אין שום דבר שעובר מהמחשב הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הNF7 של הוא אוברקלוקר טוב יותר מה8RDA+. לשם מה אתה זקוק לR9700P אם כמעט ולא תשחק במשחקים? ("ממש מעט משחקים")

CPU: AMD Athlon Xp 2500+ +Fan (859nis)

MotherBoard: nVidia nForce2 NF7 Rev2 (608nis)

Memory: TwinMOS 333MHz PC2700 512MB DDR SD-RAM (399nis)

Video Card: Connect3D ATi Radeon 9100 64MB DDR SD-RAM (443nis)

Sound Card: Hercules Game Theater Xp 7.1 (604nis)

DVD/CD-ROM Drive: CD-S520 52x (157nis)

Hard Disk Drive: WesternDigital 80GB 8MB-Buffer WD400JB (599nis)

Floppy Drive: Panasonic 1.44 (52nis)

Case & PSU: Compucase CI-6A19 +Heroichi 300AR-T (168nis)

Mice: Optical Wheel Mouse [OEM] (73nis)

Keyboard: Genius KB-06X PS2 English/Hebrew (30nis)

Monitor: ViewSonic 19inch Flat CRT P95F+ (1938nis)

Total Price: 5930nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעלה את זה בפניו אבל בינתיים נתיחס למפרט כאילו יש בו 9700

בקשר למסך לא עדיף LCD 15"?? אמרתי לו לוותר על 19" כי חוץ מהעובדה שזה הרבה קרינה לעיניים זה גדול מדי ולא נחוץ אז כרגע ההתלבטות היא בין 17" שטוח או 15" דק

דרך אגב נייק אני יודע שהמטרה היא לתת את המפרט הכי טוב שאפשר להוציא אבל שמתי לב שאתה די מתעלם מכל מה שרשמתי למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התעלמתי מדבר. אני פשוט הכנתי לך את המפרט הטוב ביותר בהתאם לשימושים ולתקציב שלך, ולא לקחתי בחשבון את ההצעה שלך.

א) הNF7 הוא אוברקלוקר טוב יותר מה8RDA+ ולשם כך שאלתי אם יש צורך ביותר משני כניסות USB2.0 או Firewire, כי זהו היתרון היחיד של ה8RDA+.

ב) AXP2100+ עם תקציב שכזה? אתה עושה צחוק? לא צוין שמתוכנן OC, למרות שאני מטיל ספק, אבל אם מתוכנן אז המפרט שהצעתי לא מתאים.

ג) הבאתי לך כרטיס קול טוב מאוד גם הוא אשר מגיע עם ראק, הדבר שהחבר שלך רצה. זהו אינו הכרטיס שחיצוני, אלא ה'כלי' שלו.

ד) לשם מה מארז שכזה? חוץ ממראה חיצוני, אין שום טעם בו כי אין לו שום יתרון יחודי על פני שום מארז אחר אשר קיים בשוק ומותג במחיר זול יותר.

ה) הספק שהצעתי יחזיק את המערכת הזו ועוד מעבר לה. ספק הכח הזה מבית Heroichi הוא אינו ג'נרי ומספק 300Watt ומתחים יציבים מאוד.

את המסך לא הכנתי לסעיפים הללו שלגבי התגובה שלך מפני שהגבת ובאת בטענות, שוב, לגביו. הרשה לי לצטט אותך ולהסביר את המשתמע מדבריך. "ומסך... בקשר למסך הוא לא יודע אם הוא מעדיף 19" או 17" שטוח או 15" LCD... אז תעזרו להחליט." כלומר, לא קיימת בחירה ממוקדת. לפי הבקשה שלך לעזרה בהחלטה והעובדה ש'הוא' לא יודע מה הוא מעדיף, ניתן אף להבין שזה אמור להיות שיקול של כותב המפרט. כלומר, הרכיב המשתלם ביותר (ביצועים:מחיר) אשר נכנס בתקציב הנתון.

ובאשר לכרטיס המסך.. אל תעשה ממני אידיוט ותתעלם ממני, בבקשה. אתה בעצמך אמרת שיהיו מעט משחקים, כלומר, אין טעם בכרטיס הHighEnd הזה. הסבר נא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...