ממר"ם - אז מה באמת הולך שם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממר"ם - אז מה באמת הולך שם?

fuck off

Recommended Posts

לפי מה שהבנתי התקבלתי והקד"צ מתחיל עוד מעט. לתכניתן.

מישהו יכול לאמר לי איך הולך שם השירות? מה אני עושה? זה יומיות? וכל מה שלדעתכם יהיה לי מעניין לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספר לי משהו שאני לא יודע...

אני עושה את זה מסיבה אחת פשוטה, כי זה נותן לי אופציה למצוא בעתיד עבודה כלשהי חוץ ממנקה רחובות בלי אוניברסיטה...

כי ללמוד אני פשוט לא יודע. לא יכול פיזית. בשוק שסיימתי בצפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי במקום שאליו תגיע בסוף הקורס.

אתה יכול להגיע למקום טוב, או שאתה יכול לתכנת GUI של איזה מערכת לאפסנאות.

אני במקומך הייתי מנסה להגיע למקום טוב, כדי לא לרצות להתאבד אחרי שנה וחצי של שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה צריך להבין שאין כזה דבר היום "ממר"ם".

ישנו בסמ"ח (בית ספר למקצועות המחשב), אשר ממוקם ב"שלישות" ברמת גן ותפקידו להכשיר מתכנתים ושאר מקצועות הפעלת מחשב ורשתות עבור צה"ל.

ממנו אפשר להגיע ליחידות מחשבים שונות ברחבי צה"ל. יש יחידות אשר תפקידן הוא ליצור תוכנות ניהוליות, יש יחידות אשר תפקידן ליצור תוכנות מבצעיות (אופ"ק לדוגמה) וכו'.כמו כן אפשר להגיע ליחידות שונות (שלא קשורות לתיכנות) בתור תוכניתן ולתכנת תוכנות עבור היחידה.

אם אתה רוצה לעבוד במקצוע בעתיד, מומלץ ביותר להשתבץ ביחידת מחשבים. איך לעשות את זה אין לי מושג, אני לא הייתי קשור לזה בכלל בצבא. :)

בנוגע לזה ש"מכרת את נשמתך לצבא"- זה דיי נכון, אבל בסך הכל מדובר במהלך טוב מאוד לדעתי. אם תיפול כמו שצריך אתה יכול לצאת עם מקצוע לעתיד וזה טוב.

רוב הסיכויים שבתור תכוניתן אתה תשרת במתכונת "יומיות", אבל אני לא חושב שזה 100%. יש סיכוי גם שלא.

בנוגע לזה שהבן אדם "לא יודע ללמוד"- אחד היתרונות בצבא הוא ששם יש מסגרת לוחצת יחסית שטובה עבור אנשים עצלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לזה שהבן אדם "לא יודע ללמוד"- אחד היתרונות בצבא הוא ששם יש מסגרת לוחצת יחסית שטובה עבור אנשים עצלנים.

זו אחת הסיבות שאני ממש שמח שהתקבלתי.

תוכניתנים בחייל ירוק זה יומיות אלא אם אתה גר ממש רחוק מהבסיס .. אז נותנים לך אכסנייה .. , חיל האוויר לא תמיד ..

באר שבע, ממש רחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנאדם שלא למדתי שיט כל החיים שלי ובקושי סיימתי בצפר(חסרות לי איזה 2-3 בגרויות)

והצבא לימד אותי שאני כן יכול ללמוד ואפילו בקלות...

שחשבת שסיימת י'ב(או י'ג או מה שלא יהיה) אז סיימת ללמוד - טעית, בצבא לומדים הרבה הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

אם בפיזיקה בתיכון לימדו אותך להזניח דברים משמעותיים כמו חיכוך ואלמנטים הקיימים בטבע, בצבא פשוט ילמדו אותך לזכור 5 סעיפים שמסבירים משהו (וגם זה דרך ראשי תיבות) ואחר כך לדקלם אותם במבחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה צריך להבין שאין כזה דבר היום "ממר"ם".

ישנו בסמ"ח (בית ספר למקצועות המחשב), אשר ממוקם ב"שלישות" ברמת גן ותפקידו להכשיר מתכנתים ושאר מקצועות הפעלת מחשב ורשתות עבור צה"ל.

ממנו אפשר להגיע ליחידות מחשבים שונות ברחבי צה"ל. יש יחידות אשר תפקידן הוא ליצור תוכנות ניהוליות, יש יחידות אשר תפקידן ליצור תוכנות מבצעיות (אופ"ק לדוגמה) וכו'.כמו כן אפשר להגיע ליחידות שונות (שלא קשורות לתיכנות) בתור תוכניתן ולתכנת תוכנות עבור היחידה.

אם אתה רוצה לעבוד במקצוע בעתיד, מומלץ ביותר להשתבץ ביחידת מחשבים. איך לעשות את זה אין לי מושג, אני לא הייתי קשור לזה בכלל בצבא. :)

בנוגע לזה ש"מכרת את נשמתך לצבא"- זה דיי נכון, אבל בסך הכל מדובר במהלך טוב מאוד לדעתי. אם תיפול כמו שצריך אתה יכול לצאת עם מקצוע לעתיד וזה טוב.

רוב הסיכויים שבתור תכוניתן אתה תשרת במתכונת "יומיות", אבל אני לא חושב שזה 100%. יש סיכוי גם שלא.

תנסו לזרוק על דפי הפורום פחות שמות של יחידות ומקומות שבהם מתבצעות פעילויות כלשהן (אגב, גם אם זה לא סודי, אתם עוזרים מאד למפות את צה"ל). כאחד שעוסק כזה, אני מבטיח לך שהאוייב קורא את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...