להיפטר מספקיות האינטרנט ,yes וכבלים באמצעות חיבור לוויני שגם מאפשר קליטת TV - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להיפטר מספקיות האינטרנט ,yes וכבלים באמצעות חיבור לוויני שגם מאפשר קליטת TV

asta

Recommended Posts

המחירים של חיבור ישיר לאינטרנט באמצעות צלחת לוויין דו-כיוונית ירדו באחרונה בצורה משמעותית , כך שהפיתרון הזה שהיה שמור בעבר רק לחברות עסקיות , החל להיות נפוץ יותר ויותר גם בקרב הלקוחות הפרטיים שנישבר להם מכל ההגבלות והמניפולציות של ספקיות האינטרנט וחברות התשתית .

במקביל חלה ירידה ניכרת במחיר הציוד הנדרש וניתן היום להשיג אותו בצורה ישירה ולהתקין בעצמך.

בהשקעה חד פעמית וקטנה יחסית אפשר להגיד שלום ולא להתראות לחלק גדול מהעלוקות שמרוקנות את חשבון הבנק לכמעט כל המשפחות בארץ :

כבלים

בזק

Yes

ספקיות האינטרנט .

אתם יכולים לחסוך מדי חודש מאות רבות של שקלים בהתנתקות מכל החברות הללו.

אם אתם מכירים מישהו שכבר שמחובר לאינטרנט לוויני , או שאולי כבר עשיתם את המעבר בעצמכם אנא ספרו על כך כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיכרות עם ציוד תקשורת של גילת, איכות האינטרנט בחיבור לוויני זוועתי יחסית למה שאפשר לקבל בחיבור כבלים/DSL.

שמע אין לי מושג ספיציפית לגבי איכות חיבור עם ציוד תקשורת של גילת ,אבל אותם אנשים שדיברתי איתם היו מרוצים מהאינטרנט בחיבור לוויני אצלהם

(לא התעמקתי בסוגייה של הציוד בו הם משתמשים ,כך שיתכן והם משתמשים בציוד מתוצרת חברה אחרת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, עדיף להתחבר קווית מאשר לוונית.

ראה אם אני לא טועה יש חוק במדינה שאוסר לשדר מצלחת (לדוגמה: יס, לצורך הVOD שלה יש צורך בקווים של ובטכנולוגיה שלה. רגע אולי בכלל לא נתנו לה כי היא מונופול ויס היא חברת בת שלה :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה הסימוך לזה

ראה אם אני לא טועה יש חוק במדינה שאוסר לשדר מצלחת

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/docs/m00424.rtf

בנוגע לאיכות הקו:

כל מקרה לגופו של עניין (בדומה לכל אלו שאולים מה יותר עדיף בזק או כבלים), בכלליות עדיף להתחבר קווית על לוונית.

לעוד מידע:

http://www.buzzle.com/articles/satellite-internet-access-providers-cable.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה אם אני לא טועה יש חוק במדינה שאוסר לשדר מצלחת (לדוגמה: יס, לצורך הVOD שלה יש צורך בקווים של ובטכנולוגיה שלה. רגע אולי בכלל לא נתנו לה כי היא מונופול ויס היא חברת בת שלה :cool2:)

הצחקת אותי , האם יש לך מושג כמה חוקים הכנסת שלנו חוקקה שהפכו "לאות מתה " מפני שם לא נאכפים ?

אנחנו חיים ברפובליקת בננות במזרח התיכון ,

אז עזוב אותך משטויות ,רק לפני כמה שבועות אם היו תופסים אותך במכס עם מחשב נייד \טלפון \סלולרי\מחשב כף יד היו מחרימים לך אותם בטענה שיש להם משדרים שעלולים להפריע לתיקשורת בארץ . כן בטח ...... , סתם עלוקות אוכלי חינם שדואגים למקורבים שלהם תמורת שוחד .(ראו את האיסור על יבוא green bikes מצד אחד ואת זכיונות היבוא הבלעדיים השערורייתים למכוניות מצד שני )

ואתה יודע מה ,אני שם פס על החוק הזה גם אם יש כזה .[br]פורסם בתאריך: 17.06.2008 בשעה 23:28:24

asta מה שכתבתה נשמע כמו פרסומת בלי תוכן רציני

יש לך הסברים\תמונות וכו ?

סתם לזרוק כותרות לא עוזר להבין איך מרכיבים את זה ומה העלויות

http://www.google.com/search?q=sat+%2Bpci&rls=com.microsoft:en-us&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה יודע מה ,אני שם פס על החוק הזה גם אם יש כזה

בגלל אנשים שחושבים כמוך המדינה שלנו נראת כמו שהיא נראת.

קיוותי שיש לך מקור מעניין לגבי הנושא, מסתבר שטעיתי.

אם אתה רוצה מקום שבוא אתה משחרר את הזעם שלך כלפי כל ה"גנבים" וה"מושחתים" למיניהם אז בהחלט לא הגעת למקום הנכון.

וד"א, כל הsat pci card האלו זה כדי לקלוט שידורי טלויזיה מלויינים, לא לחיבור . ::)

וכן, הlactancy ("פינגים") מזעזע...

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...