כמה שאלות לגבי Lenovo T61 (לפני קניה) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי Lenovo T61 (לפני קניה)

gofmarat

Recommended Posts

היי יש לי כמה שאלות לפני שאני קונה את T61 מהאתר של בארה"ב.

אני קונה את המחשב עם הויסטה הבסיסי, אני יודע שיש כונן מחיצה לשיחזור המערכת למקרה שמשהו קורה.

השאלה שלי כזאת,

א. האם אני יכול לבנות מחיצה בעצמי כזאת עם אולטימייט שיש לי כבר בבית, אני לא רוצה לשלם סתם כסף,

ב. כמה זה קשה לפרמט ולהתקין את המערכת ידנית, ולהתקין את כל הדרייברים? (יש לי ידע רב במחשבים נייחים רק שלא התעסקתי עם אף פעם)

ג. האם שווה להשקיע בIntel® Turbo Memory hard drive cache?

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה יכול להרוס את המחיצה הקיימת ולבנות מחיצת שחזור חדשה של ULTIMATE רק אם יש לך את ערכת דיסקי השחזור, אבל מן הסתם לא תקבל אותם מ- אם לא תקנה מהם את המחשב מראש עם ULTIMATE.

ב) לא כל-כך קשה. יש את ה-Thinkvantage Software Installer שאמור לזהות את כל ההתקנים במחשב שלך ולהוריד את כל הדרייברים שאתה צריך מהאינטרנט. כמובן אם גם כרטיס הרשת לא יעבוד בהתחלה (כמו שקרה לי על T42), תצטרך להוריד לו דרייבר בנפרד על מחשב אחר, להתקין ואז להוריד את ה-Software Installer ולהמשיך משם.

ג) לא כזה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה שתסביר על התהליך של הRecovery איך הוא מתבצע?

נגיד אני משיג מחבר את הדיסק של השחזור(אבל אני משתמש בקוד של האולטימייט שלי המקורי)

האם תהיה אפשרות לעשות שהמחיצה תהיה כמו שקיבלתי מהחברה רק במקום Basic שיהיה Ultimate

והאם זה יעבוד טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אתה יכול להפעיל את המחשב מהדיסק הראשון, ולשחזר את המערכת מהדיסקים, בדיוק כמו מהמחיצה הנסתרת. ואיפה שהוא שם צריכה להיות אופציה ליצור את המחיצה הנפרדת.

אני לא יכול לפרט יותר, כי אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

פשוט מחיצת השחזור באה אוטומטית (לפי מה שהבנתי) עם כל הדרייברים ופשוט לא צריך לבזבז זמן ולהתקין אותם, ככה שפעם אחת לעשות מחיצת

שחזור ואתה יודע שאתה יכול לשחזר תמיד, בקלות ובמהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

פשוט מחיצת השחזור באה אוטומטית (לפי מה שהבנתי) עם כל הדרייברים ופשוט לא צריך לבזבז זמן ולהתקין אותם, ככה שפעם אחת לעשות מחיצת

שחזור ואתה יודע שאתה יכול לשחזר תמיד, בקלות ובמהירות.

יש לכך יתרונות וחסרונות. היא באה עם כל הדרייברים והתוכנות הנחוצות, אבל גם עם לא מעט תוכנות לא נחוצות שסתם מעמיסות, ובנוסף היא מקנפגת לך חלק מהדברים בצורה שלאו דווקא היית רוצה לקנפג לעצמך. זאת הסיבה שבפעם האחרונה שהתקנתי על ה-T42 שלי עשיתי זאת לבד, לא דרך מחיצת השחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...