Geforce FX 5900 שווה לחכות? ואם כן מתי הוא יגיע? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce FX 5900 שווה לחכות? ואם כן מתי הוא יגיע?

The Ball

Recommended Posts

אני לא יודע כבר מה לעשות...

אני רציתי לקנות את ה- 9800 PRO אבל לאחר שראיתי מה ה-FX 5900 מסוגל לעשות...

אז חבל לקנות את ה-9800 PRO מאחר והוא אפילו לא מתקרב אפילו לביצועים של ה-FX 5900

אז... מתי לדעתכם הוא יגיע לארץ? ומה יהיה בערך מחירו?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחיר של הגרסה הכי חלשה יעמוד על 549 אירו... שזה בערך הרבה מאוד כסף

הגרסה הבינונית תעמוד על 700 אירו והחזקה על 900 אירו

אני לא חושב שכדאי לך לחגות לכרטיס הזה... חוץ מהעובדה שהוא הרבה יותר ממה שאתה צריך עכשיו הוא ממש ממש יקר אפילו ביחס ל9800PRO

ההמלצה שלי היא ללכת על ה9800PRO בראש שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכדאי לך לחגות לכרטיס הזה... חוץ מהעובדה שהוא הרבה יותר ממה שאתה צריך עכשיו הוא ממש ממש יקר אפילו ביחס ל9800PRO

מאיפה הבאת את הנתונים (המחירים) האלה לעזאזל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

big שטויות!

אלה המחירים עבור הכרטיסים של Gainward שבאים עם קירור מים וכרטיס קול בבאנדל.

הכרטיס הכי חזק של כל חברה אחרת עם 256 מגה לא יעלה על 499$. כרטיסים עם פחות וכריטיסים לא בגרסת האולטרא יעלו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור?

הFX 5900 קודם כל, יהיה מיוצר מכמה חברות יהיה זול בהרבה מה5800 (כי יותר זול לייצר אותו).

מה שגם הוא יבוא גם בגרסה של 128MB וגם בגרסה של 256MB. כאשר הגרסה של ה128 לא תעלה מ400$ זה בטוח. (אתה תראה את זה גם בפחות, לפחות בחו"ל...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשה R9800 הגיע לארץ הוא עלה בסביבות 2800 והיום הוא עולה 2600.

ככה שאל תצפה שהמחיר שלו בהתחלה יהיה זול מזה.

עצה שלי, אם יש לך כרטיס מסך שתוכל להחזיק אותו עוד חודש חודשיים - תחכה, בין אם זה כדי לחסוך כסף ובין אם זה לקבל תמורה גדולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי - וזו דילמה מאוד מאוד קשה שהתחבטתי איתה ** בדיוק ** גם אני,

כדאי לך לעשות כדבר הבא:

אם יש סיכוי כלשהו שתשיג את הכרטיסים מחו"ל בכלל וארה"ב בפרט - כדאי מאוד שתחכה ל 5900 אולטרה 256 מ"ב (זה כרטיס שיודע איך לעכל את דום 3)

לחילופין - אם כסף זה לא מה שמשחק אצלך תפקיד (שפטתי לפי המפרט...הלוואי עלי) - תרכוש 9700 פרו

בארה"ב - אפשר להשיגו און ליין ב 1255 ש"ח (!) נכון להיום, וכשיצא ה 5900 אולטרה המחיר ירד אחרי חודש כשהוא יוצג -

תקנה אותו אז (כלומר בערך אחרי חודש מהצגתו - כלומר זמין במלאי).

אם אין סיכוי שתקנה בחו"ל - לא שווה ממש לחכות לו - כי הוא יגיע לארץ עוד הרבה זמן, המחיר צפוי להיות כ 3000~ ש"ח

וזמינותו גם בספק.

אז מה עושים ? קונים 9700 פרו , ומחכים שה 5900 יתייצב.

זו דעתי.

נ.ב: אני מזמין מארה"ב את ה 9700 פרו, ומחכה ל 5900 256 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לפני חודשים בודדים, הקוד NV35 אמר מעט מאוד לאנשים - עוד איזשהו כרטיס שייצא בעתיד הרחוק ואף אחד לא ציפה ממנו להרבה; הציפיה הדרוכה הייתה לקראת ה NV30, ה GeforceFX 5800 Ultra, שאמור היה להחזיר ל nVIDIA את הכתר האבוד של מנהיגת השוק.

ה NV30 אכן יצא, מלווה בחום גבוה (ולא רק אצל המשתמשים) וצרחות אימים (שוב, לא רק מצד המשתמשים) וגם גודל אימנתי, שלא התאים לא במארז ולא בארנק - וכבר ביום יציאתו היה ברור שזה פשוט לא זה...

או אז כל תשומת הלב הוסטה לעברו של ה NV35, שהפך אוטומטית למשיח של nVIDIA ולאחר שהוכרז תאריך ההשקה שלו - ה 14 לחודש הזה - כולם מצפים לו בכליון עיניים, ממש כמו שציפו ל NV30.

אבל הפעם, בניגוד לפעם הקודמת, nVIDIA למדה מהטעויות שלה וייתכן שהכרטיס החדש הוא בדיוק מה שהחברה צריכה ומה שהצרכנים מצפים לו.

על פי ידיעה שפורסמה לאחרונה באתר The Inquirer, הכרטיס החדש יעשה שימוש בזכרונות ולא II (מה שכבר מוריד בהרבה את מחירו) ומהירויות השעון שלו יהיו ככל הנראה 450MHz לליבה ו 850MHz לזכרונות - מהירויות נמוכות מאלו של ה 5800 (גרסת ה Ultra).

כמו כן, מסתבר שיהיו שתי גרסאות של הכרטיס: 5900 רגיל וגם גרסת Ultra, כאשר ההבדלים יבואו לידי ביטוי לא במהירויות השעון, אלא בכמות הזכרון: גרסת ה Ultra תכיל 256Mb זכרון ותעלה $499, בעוד שהגרסה הרגילה שתכיל "רק" 128Mb, תעלה $399, מחיר הרבה יותר סביר ממחירו של ה 5800 Ultra.

"

כתבה מהאתר, לפי דעתי שווה לחכות עזוב אותך לקנות את הR9700 לבינתיים חבל על הכסף לקנות שתי כרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן, מסתבר שיהיו שתי גרסאות של הכרטיס: 5900 רגיל וגם גרסת Ultra, כאשר ההבדלים יבואו לידי ביטוי לא במהירויות השעון, אלא בכמות הזכרון: גרסת ה Ultra תכיל 256Mb זכרון ותעלה $499, בעוד שהגרסה הרגילה שתכיל "רק" 128Mb, תעלה $399, מחיר הרבה יותר סביר ממחירו של ה 5800 Ultra.

"

כתבה מהאתר, לפי דעתי שווה לחכות עזוב אותך לקנות את הR9700 לבינתיים חבל על הכסף לקנות שתי כרטיסים

מצד אחד אתה צודק אבל המחיר שנקבת הוא נכון לגבי חו"ל - לא התייחסת כלל לתגובה שלי... :P

אז נכון שבסופו של דבר זה יצא מעט יותר כסף - השאלה מה הוא יעשה בינתיים ... (Splinter cell, Matrix,Doom3, HL2) וכו' וכו'.

תן תגובה על מה נראה לך (ShOcHtEn) עד עכשיו...ולפי זה נגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הכי עדיף תקנה את הכרטיס מסך כמו שייש לי Hercules 3D Prophet 9800 PRO 128MB הוא עולה 2,600 ש"ח וחוץ מזה עד שיגיע לארץ הכרטיס FX 5900ULTRA יש עוד מלא זמן וחוץ מזה מה התקציב שלך לכרטיס מסך ואם אתה מתכוון לקנות כרטיס מסך FX 5900 אז איזה דגם אתה מתכוון לקנות את הדגם של ה- ULTRA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הכי עדיף תקנה את הכרטיס מסך כמו שייש לי Hercules 3D Prophet 9800 PRO 128MB הוא עולה 2,600 ש"ח וחוץ מזה עד שיגיע לארץ הכרטיס FX 5900ULTRA יש עוד מלא זמן וחוץ מזה מה התקציב שלך לכרטיס מסך ואם אתה מתכוון לקנות כרטיס מסך FX 5900 אז איזה דגם אתה מתכוון לקנות את הדגם של ה- ULTRA?

תקנה רדאון 9800 פרו 128 או תמתין ל256 לדעתי לא כדאי ללכת על הGF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...